Şimdi Ara

Domino's Pizza'ya gidenler hayatında hiç gerçek pizza yememiş olanlardır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
17.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene Dominos Pizza'dan sipariş verdim , siparişim geldi , gelen şey pizza değildi , salçalı hamurdu.
    O günde sonra Dominos Pizza'dan sipariş vermedim.

Dün tramway'dan eve gelirken Dominos Pizza'nın önünden geçtim içerisi bayağı doluydu ve şaşırdım.

Dominos Pizza'ya gidenler hayatında hiç gerçek pizza yememiş olanlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 14 Eylül 2019; 14:29:30 >

• Dogru.Birde fiyatinin kazik olmasida cabasi.Icinde et bile yok.O fiyata gidip duzgun hamburgercilerden hamburger yenilebilir.Ulkemizde 30 lira bandinda hamburgerler guzel yapiliyor.Guzel pizzalar ise cok pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 14 Eylül 2019; 13:59:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam denilen şeyin kurbanları.

Burger Kingde de aynısı, Mc donaltsda da. Ama gerçek burgercilere bakarak ucuz, tercih ediliyor :)
  • Gerçek pizza nerde yenir?

• Ev yapımı

• quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Napolide yedim, ekmek gibi yapıyorlar, domuz etinden şüphe ettiğim için margarita yemek zorunda kalmıştım, fena değildi.

• Paranız yok ise böyle yerlere mecbursunuz illa yemek istiyorum derseniz. Nefsinizi bastırır. Yok ben burgerin, pizzanın güzel ve kaliteli olanını yemek istiyorum derseniz zincir fasfoodcuların 2-3 katını vermek durumundasınız. Ne yazık ki çok pahalılar.

Ben mesela gider ayda yılda 1 defa yerim parasını veririm. fastfoodçulara uğramıyorum bile 2-3 senedir

• Birçok yerde pizza yedim ama annemin yaptığı pizzanın lezzetini hiçbir yerde alamadım.

Sucuğu annem yapıyo
    Peynir köyden geliyor
    Salçayı annem yapıyo

Geçen masrafını hesaplamıştık. Kat kat daha ucuzdur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuyu acan arkadasa katilmakla beraber bu durumun turkiye dominosa ozel oldugunu da eklemek gerekir.
  • doğru kere doğru.
  • Gerçek pizza dediğin markalar her yerde yok ve evde pizza yapmayla uğraşmak pizzanın doğasına ters zaten. Evde uğraşmamak için yenilen şeyler bunlar

• Domino's bir kere %100 dana ürünleri diye reklam yapip kendi iç broşürlerinde piliç ürünleri kullanan marka. Pizza hut tan şaşmam yada evde yapım pizzadn

• Gerçek yemekler çok pahalı ve ulaşılabilir değil.Merak gerekiyor
  • aynen. lezzet yok. dominos gibi zincir olmayan ama pizza üzerine açılmış yerler daha iyi.
  • pizza dediğin şey zaten salcalı hamurdur. öyle üzerine 10 kilo salam 10 kilo pastırma koyucaklar gitsin nusrete
  • Ben italya da yediydim handmade margarita pizza yanında bira 7 eu pizza ise kocaman idi tadı güzel ekmeği taş fırın gibi birşeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 14 Eylül 2019; 15:1:54 >
  • Mardin midyat tarafına yolu düşen olursa kafro köyü var orda çok güzel pizza yapılıyor taş fırında handmade ve gurbetçi süryaniler açmış çalışanlarda süryani çok güzel bir mozaği var köyün.

• Katılıyorum pizza lazza ile bile karşılaştırılamayacak rezillikte bir marka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kuru geliyor, malzemeler aşırı derecede az konuluyor, kaşar az olduğu için yanıyor ve kenarlarını yapamıyorlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.