Şimdi Ara

Domino's Pizza'ya gidenler hayatında hiç gerçek pizza yememiş olanlardır! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
17.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gerçi benim bahsettiğim tarihler 2013-2014 sonrasında pizza bile yemedim. eğer piliç olup aynı paraya çıkarmışsa oda iptal.

Süpersupreme vardı onu 23 TL'ye alıyordum büyük boyu o zaman dominosta 38 TL'ydi büyüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

yanlış. little caesars kadar çöp bir pizza görmedim. pizza ayağına kağıt satıyorlar.

en iyisi papa john's. başka da iyi olanını görmedim.

Alıntıları Göster
    Papa johns u bende begeniyorum ama pahali işte. Pizzaya o kadar verene kadar başka bir şey yerim diyorum. Yemeksepetinde pizzalazza diye bir yer buldum buyuk boy 20tl tadi da fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Son 3 yıldır pizza yerine pide söylüyorum. Çevremde en ucuzundan en pahalısına kadar 1 tane bile düzgün pizza yapan yer yokken 30 35 liraya pidenin kralı geliyor eve. Kavurmalı kaşarlı, sucuklu kaşarlı ya da mantarlı kaşarlı yiyorum anlık keyfime göre
    Arkadaşla evde takılıyorduk bir gün. Domino's dan pizza söyledik. Yedik ama söverek yedik. Ertesi gün pide söyledik on numaraydı. İçindeki et en azından. En ucuzundan piliç sosis değil.

Hadi ilk seferini anlarım Domino's dan o fiyatlara ikinci kez pizza alan adam maldır.

• Little Ceasar's şu hali ile bile Dominos'a 1000 basar. Net.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

Bu mesaj silindi.
    Ben de bir tur şirketi ile 7 gece 8 gün boyunca İtalya’nın birçok şehrini gezdim. Yediğim yerler hep rehberin önerisiydi anlayacağın. Damak zevki objektif ölçütleri olmayan bir şey. Senin bayıldığın bir şeyi ben beğenmeyebilirim sonuç olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

Bu mesaj silindi.
    Hahahah tamam dostum, ben hep dandik yerlerde yedim o yüzden sevmedim. Napoli’de ilk pizzanın yapıldığı yerde bile yedim ama sen haklı ol önemli değil.

Damak tadım Türk lezzetlerine daha yatkın, daha çok seviyorum. Tek sebebi bu aslında. Pizza Locale’de yediğim herhangi bir pizzanın yerini asla tutamadı, tutamayacak.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.