Şimdi Ara

Dolar Rekor Kırmaya Devam Ediyor 1 Dolar = 2,73 TL (Sürekli Güncelleniyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
6
Favori
10.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok merak ediyorum petrol tekrar 150 dolar seviyelerine çıkınca, dolarında bu durumuyla beraber Türkiyede litresi 6-7 Lirayı bulunca ne diyeceksiniz. Gerçi siz o zamanda savunursunuz hükümeti. Ulan yanlışa yanlış diyebilmek bu kadar mı zorluyor bu kadar mı kahrediyor sizi ? Dünyada varili 3 de birine düşer bizimkiler 1 lira anca düşürür hatta 1 lira yok bile. Şu anda normal koşullarda benzinin 2 liranın altında olması lazım ama ne kadar 4,15 küsür Sordukarında neden düşürmediniz diye "kötü günde kullanmak için kenarda tutuyoruz" dedi. Daha dün zam geldi benzine kurdan dolayı. Aynı şeklde doğalgaz, rusya indirim yapar halka yansıtılmaz.

Şimdi gelip muhalefet şöyle böyle safsatası yapma. Yerin dibine batsın siyasi dengeniz, yalanlarınız, muhalefetiniz.

• 12 yıldır iktidarın ekonomisi bu imiş. dolar 2.45 e gidiyor. Alım gücümüz düşüyor.
  • Bu işin sonu kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

bu ekonomik zulümün bitmesine az kaldı dayanın.
    5 ay sonra chp hükümeti geliyor ve muhteşem kadro, vizyon ve kaliteleriyle ekonomik olarak ülkeyi uçurmak için hazırlanıyorlar.
    1 tl = 5 usd
    asgari ücret 5 bin tl
    ekmek 0,05 tl
    benzin 0,01 tl
    tüm kadınlara evde yatıp alacakları aylık 600 tl maaş
    asfdagsgagaarftt

tabi yersenizzzzz

akp 12 yıldır iktidarda, bu 12 yılın tamamında doların yükselişi akp öncesinde sadece 1 gecede gerçekleşiyordu.
    dolar şu anda tüm para birimlerine karşı değerleniyor ama diğer ülkelerde kendi paraları değer kaybettikçe, "eyoooo ben iktidarı sevmiyorum, yaşasınnn usd yükseliyorrr, batsın ülke yeter ki hükümet zarar görsün" nidaları yükselmiyor.

işte bu kafa nedeniyle halk her seçimde dersinizi vermeye devam edecektir.
    ne zaman ki akp gibi icraat yapacak, heyecan uyandıracak, kadrosu işi bilenlerden oluşacak bir parti oraya çıkar işte o zaman ben de yemişim akp'yi derim.

İcraat, heyecan? Mazoşist gençlik.

Hocam tabi ki de heyecan 17 Aralık'tan beri heyecan tavan yapmadı mı ülkede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sakalsız mümin

Çok merak ediyorum petrol tekrar 150 dolar seviyelerine çıkınca, dolarında bu durumuyla beraber Türkiyede litresi 6-7 Lirayı bulunca ne diyeceksiniz. Gerçi siz o zamanda savunursunuz hükümeti. Ulan yanlışa yanlış diyebilmek bu kadar mı zorluyor bu kadar mı kahrediyor sizi ? Dünyada varili 3 de birine düşer bizimkiler 1 lira anca düşürür hatta 1 lira yok bile. Şu anda normal koşullarda benzinin 2 liranın altında olması lazım ama ne kadar 4,15 küsür Sordukarında neden düşürmediniz diye "kötü günde kullanmak için kenarda tutuyoruz" dedi. Daha dün zam geldi benzine kurdan dolayı. Aynı şeklde doğalgaz, rusya indirim yapar halka yansıtılmaz.

Şimdi gelip muhalefet şöyle böyle safsatası yapma. Yerin dibine batsın siyasi dengeniz, yalanlarınız, muhalefetiniz.

dolar veya petrol yükseldi.
    bunların yükselmemesini sağlayacak bir iktidar adayı parti yazın da ona oy verelim.
    bakalım net cevap yazabilecek misiniz ?

• dolar 2 liranın üstüne çıkmaz diyenler nerede, nereye kaçtılar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülke batsa açlıktan ölse insanlar akpliler susar. çünkü onlar Allaha değil erdoğana tapiyor birde paraya bu işten akpli yeşil burjuvalar karlı çıkar çünkü dolarları var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sat sat herşeyi sat nasıl olsa ya akp ya milletin rahatı yok olcak.ne olacak o zaman göreceğiz.
  • quote:

5 ay sonra chp hükümeti geliyor ve muhteşem kadro, vizyon ve kaliteleriyle ekonomik olarak ülkeyi uçurmak için hazırlanıyorlar.
    1 tl = 5 usd
    asgari ücret 5 bin tl
    ekmek 0,05 tl
    benzin 0,01 tl
    asfdagsgagaarftt

tabi yersenizzzzz

akp 12 yıldır iktidarda, bu 12 yılın tamamında doların yükselişi akp öncesinde sadece 1 gecede gerçekleşiyordu.
    dolar şu anda tüm para birimlerine karşı değerleniyor ama diğer ülkelerde kendi paraları değer kaybettikçe, "eyoooo ben iktidarı sevmiyorum, yaşasınnn usd yükseliyorrr, batsın ülke yeter ki hükümet zarar görsün" nidaları yükselmiyor.

ne zaman ki akp gibi icraat yapacak, heyecan uyandıracak, kadrosu işi bilenlerden oluşacak bir parti oraya çıkar işte o zaman ben de yemişim akp'yi derim.

Geldi yine tipini sevdigim

Bak benim fakir kardesim bir kilo cay olmus 20 lira ordan pay bic kendine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: diegorian

Bu işin sonu kötü.

önemli değil beter olsunlar 15 gün önce 1000 tl alan bir işçinin maaşı 438 dolar iken bugün 409 dolar oldu.az bile olmuş inşallah dolar 5 tl olur da hüloğğ hüloğğ demeye devam etsinler
  • quote:

1 tl = 5 usd
    asgari ücret 5 bin tl
    ekmek 0,05 tl
    benzin 0,01 tl
    asfdagsgagaarftt

tabi yersenizzzzz

2013 - 1 dolar=1.70 tl
    2015 - 1 dolar= 2.45 tl

.

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: diegorian

Bu işin sonu kötü.

önemli değil beter olsunlar 15 gün önce 1000 tl alan bir işçinin maaşı 438 dolar iken bugün 409 dolar oldu.az bile olmuş inşallah dolar 5 tl olur da hüloğğ hüloğğ demeye devam etsinler

Açlıktan nefeslerinin kokmasini bırakın iç organları çürüsün istiyorum.

Şimdi diyecekler ki "halk düşmanı elitist beyaz Türk".Sizin gibi halka ben anca düşman olurum.

• Bi insan doların yükselmesini nasıl chp ye bağlayabilir ya? Adam diyor ki chp gelecek dolar düşecek siz öyle sanın. Lan naptı chp sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakalsız mümin

Çok merak ediyorum petrol tekrar 150 dolar seviyelerine çıkınca, dolarında bu durumuyla beraber Türkiyede litresi 6-7 Lirayı bulunca ne diyeceksiniz. Gerçi siz o zamanda savunursunuz hükümeti. Ulan yanlışa yanlış diyebilmek bu kadar mı zorluyor bu kadar mı kahrediyor sizi ? Dünyada varili 3 de birine düşer bizimkiler 1 lira anca düşürür hatta 1 lira yok bile. Şu anda normal koşullarda benzinin 2 liranın altında olması lazım ama ne kadar 4,15 küsür Sordukarında neden düşürmediniz diye "kötü günde kullanmak için kenarda tutuyoruz" dedi. Daha dün zam geldi benzine kurdan dolayı. Aynı şeklde doğalgaz, rusya indirim yapar halka yansıtılmaz.

tayyib Benzinin litresini 100 lira yapsa yine alırım durmak yok diyen adamlar gördüm ben ,çalıyorsa benim paramı calıyor sanane diyenleride...çalıyorsa enazından diğerleri gibi dinsiz degil bunlar müslüman diyenide...yani ne biliyormusun bunlara hersey müstehak!

• Evet beyler uçtukta uçuyoruz dolar şu an 2.44, 2.50'yi görecek bu gidişle.Bankalara falan borç falan yapmayın çok kötü günler bizi bekliyor.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Bir yazı okumuştum 3.5 liraya alışın şimdiden diye.Bana abartı gelmişti ama daha FED faiz arttırmadı ve bu adam inatla faiz düşürme?? derdinde.Bu iki olay olduktan sonra herhalde 3ü kesin buluyor zaten.
  • Petrolün yükseldiğini nereden öğrendiniz ve söylüyorrsunuz sorabilirmiyim?
  • Dün baktımta dolar başta olmak üzere euro altın hepsi yükselişte bu hiçte hayır gibi gelmiyor bana.
    Dolar aldı gazı gidiyor.
  • quardian62 kullanıcısına yanıt
    İşin garip tarafı Dolar veya Euro yükselmiyor,
    Türk Lirası Değer kaybediyor
  • Bunlar daha iyi günler Haziran'a dikkat

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.