Şimdi Ara

★ DOLAR DALGALI ★ 3,4400 ( Piyasalara 250 Milyar TL Kredi Sağlandı! ) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
3
Favori
30.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

quote:

Orijinalden alıntı: Jon S

quote:

quote:

Bu şarkı dolar'dan akp'li kardeşlerime gelsin 'kandırdım nazlı yarım'

/>

Dolar yükselince baya seviniyorsunuz. Senin gibilerini toplayıp suriye sınırına bırakıp işid e vermek lazim

hani şu silah yardımı yaptığınız işid mi yoksa masaya oturduğunuz pkk mı

Bunu bana söyleyen dengesiz çocuk

söz bulamadın mı koç vatan haini arıyorsan aynaya bakman yeterli bu ülkeye kimse sizin kadar zarar vermedi

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Ak kardeş içimize soktunuz onları la gerek yok merak etme bizde zaman içinde gideriz rahatlarsın. Onlar ile kafa kesme ve insan anatomisi üstüne çalışır Türkiye'nin sağlık kısmında gelişmesinde ön ayak olursunuz nasıl ama.
  • Trilyonluk doları olanlar için arttırıyorlar, onlarda bozdurup beleş trilyon kazanıyor sonra indiriyorlar bu oadar basit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Dolar yükselince baya seviniyorsunuz. Senin gibilerini toplayıp suriye sınırına bırakıp işid e vermek lazim

söz bulamadın mı koç vatan haini arıyorsan aynaya bakman yeterli bu ülkeye kimse sizin kadar zarar vermedi

Ülke zaten zarardaydı. 2002 den önce bok götürüyordu ülkeyi. 80 yıldır ne yaptınız diye sorarlar adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşünce reis düşürdü, yükselince dış mihraklar. Ohhh bende isterim böyle seçmen. Ne olursa olsun kullanılmasına kızıyordum ama koyun tanımını da cidden hak ediyorsunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 yilda yapilanlar satildi 14 yildir ne yaptiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Alın size dolar bozduran al koyunlar.

O insanlar gene vatanı için uğraşıyor. Senin gibi dolar yükselince ekonomi kötüleşince sevinip çığlık atmıyor.

Not : Post'un ss ini bimere ve egm ye yolladım.

Dolar ile doların fiyatını düşürmek güzel kafa!

Ayrıca onlar dolar bozduracak parayı bulmuş, millete dolar bozdurun diyor! Kendi cebini dolduruyor, milletin ekmek alacak parası yok. Çıkarın at gözlüklerinizi

• piyasada manipülaston oldugunu ilk düşmeye başladıgında söyledim asıl patlama yıl başındna sonra olacak yazıyorum buraya
  • Konunun sahibi ve ak trolleri anlıyorum hayır para tekneniz ama az daha yenilik bekliyor insan sizden.

Her lafınız da fetocu, vatan haini, sizi Suriye'ye postalayıp işide verelim demek artık sıkıyor. Yenilik şart o kadar para alıyorsunuz oturduğunuz yerden olmuyor ayrıca zam isteyin dolar çok yükseldi kesinlikle artık tl bazlı değil us bazlı ödeme şart arkanızdayım bu konuda desteklerim olur da bir atılım yaparsanız.

Ayrıca yol parası ve yemek ihtiyacı karşılanıyor mu malum ortamda klima var mı.?

★ DOLAR DALGALI ★ 3,4400 ( Piyasalara 250 Milyar TL Kredi Sağlandı! )

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Ülke zaten zarardaydı. 2002 den önce bok götürüyordu ülkeyi. 80 yıldır ne yaptınız diye sorarlar adama

sen beni heralde bi partili falan sandın dostum bugüne kadar hiç bi partiye oy atmadım ama sizin gibi zavallıları görünce gelecek neslimize üzülüyorum,acıyorum hala 2002 yılında kalma bi kafa yapısı içiniz sadece kin,nefret ve kulluk ile dolmuş taşmış az onurlu olunda bi insana tapmayın bişeyi de eleştirmesini öğrenin kula kulluk yapmak için yaratılmadınız Allah o aklı kullanın diye vermiş Allah'tan baska kimseye tapmayın azcık çalıştırın beyninizi açın gözünüzüde gerçeklerin farkına varın diyecem de kime anlatıyorum işte boşver en iyisi trollük ya ne anlatıyorsam bende sen istisnasız kulluğa devam et boşver

• İşler iyi girerken biz yaptık. Baktınız durum vahim hemen suçu geçmişe at. :) Neyse en azından ülkeyi ne hale getirdiğinizi fark ettiniz ama itiraf etmekten korkuyorsunuz. Zamanla onu da yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outside -- 8 Aralık 2016; 18:0:22 >
  • Piyasada para döndürecek önlem yerine kredi odaklı önlem almak demek ülke patlayacak demektir.

Dinleri imanları faiz inşaat dolar.
  • Akitler fena patladiniz

• Diger konuda kapak ustune kapak yiyenler, verecek cevap bulamayanlar burada mi filizlenmisler :)
  • Dolar 12 kuruş yükselmiş başlığın sahibinin yazdığına bak, dolar uçtu uçtu.
  • Akpnin yaması 24 saat dayanamadı

• Dolar hakkında ana konu varken bu konu nedne açıldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Dolar hakkında ana konu varken bu konu nedne açıldı ?

dolar bi ara düştü akp grubu kuran arkadaşlar da hemen algı yapalım dediler ve bu konuyu açtılar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Alın size dolar bozduran al koyunlar.

O insanlar gene vatanı için uğraşıyor. Senin gibi dolar yükselince ekonomi kötüleşince sevinip çığlık atmıyor.

Not : Post'un ss ini bimere ve egm ye yolladım.

Bence doları da EGM'ye şikayet edin.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.