Şimdi Ara

Dolar arttı: Türkiye'deki MacBook fiyatları ABD'den daha ucuz hale geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
9.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BetonCivisi (9 mesaj) Sacred Spirit (5 mesaj) fotifoti (2 mesaj) D-a-r-w-i-n (2 mesaj) AnadoluEfes (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (11 mesaj) Mini (2 mesaj) (7 mesaj) (2 mesaj) (13 mesaj) (9 mesaj)
  • @
68 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Dolar arttı: Türkiye'deki MacBook fiyatları ABD'den daha ucuz hale geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1737 Mesaj
    venezuela 2 olduk vay beeee

|
    |
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj

Nefret söylemi ve doğru değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Archosan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3089 Mesaj

Oy vermediğim, sevmediğim bana göre islama en büyük zararı vermiş bi oluşum olduğunu düşünmeme rağmen söylediğin hoş değil. Bir çok insan yanıldı, bir çok insan korkusundan oy verdi. Adamlar milleti yediler, fikren ve madden her konuda bitirdiler. Buna rağmen topumda bu adamlar giderse daha kötü ?! olacağını (nasıl daha kötü olacaksa) düşünüp destek olanlar var ve her zaman olacak.. Her şeye rağmen bela okumak doğru değil. Bu yorumun onaylanmasına da üzüldüm. Önümüzdeki aylar muhtemelen çok daha zor geçecek. Öfke dilinin kimseye faydası yok. Sandıkta cevabımızı vereceğiz zaten.

|
    |
    Archosan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1022 Mesaj

Hocam Watch 7 uyguna bulabilir miyiz halen 45 MM olarak?

|
    |
    D-a-r-w-i-n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15531 Mesaj

Sadece bir lâf olduğu için hiçbir şekilde kimseyi etkilemez. Sadece kişi kendini bir şey olacağı algısına kaptırıp kendini rahatlatır, tıpkı küfür etmek gibi. Deşarj olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4585 Mesaj

Bir çok insan yanıldı? 20 yıldır iktidar yahu, nasıl yanılmış olabilirler. Kaç seçim geçti. Herşeyi söyle bunu söyleme. Bilerek ve isteyerek oy verdi verenler.

|
    |
    fotifoti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6152 Mesaj
    Bugün daha da ucuzladı. (ABD'ye göre)

|
    |
  • Binbaşı
    1205 Mesaj

dün amazondan air siparişi vermiştim iptal etme ihtimalleri var mıdır? şu anda hiçbir macbook satılmıyor sitede

|
    |
  • Binbaşı
    1174 Mesaj
    Haber girildikten sonra Apple türkiye satışları durduruldu, 40 bin liraya macbook hayaldi gerçek oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1561 Mesaj
    İşte böyle böyle dev şirketleri zarara uğratıp Türk vatandaşının daha ucuza cihaz almasını sağlayacağız. Alım penceresi kısa oluyor ama tetikte olup faydalanmak lazım. Bir sonraki TL nin %10 değer kaybettiği gün avel avel grafiğe bakmayın. Fiyatlar güncellenmeden gidip elektronik cihazları stoklayın.
    İş bu yorum ironi içermektedir mal mal cevaplar atmayın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj

hala nefret söylemi yapıyorsunuz. bu çok yanlış. muhtemelen 13 yaşında bir ergensin nefesini derinden al yavaş yavaş ver ve sakin ol sinirlerine hakim ol.

|
    |
    BetonCivisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj

hayatım boyunca oy kullanmadım oy kullanmakla bir şey değişmeyeceğini öğrenecek kadar tecrübe yaşadım ancak senin yaptığın nefret söylemidir. insanlara nefret kusarak sadece ayrımcılık yaparsın.

insanlarla empati kurmaktan yoksun birisin

tekrar ediyorum zihin yaşın 13 olduğu için seni pek umursamıyorum ancak yolun yol değil.

|
    |
    BetonCivisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    242 Mesaj

Otomobil piyasalarında gezen sarı siteli sırtlanlara yeni sektörler doğuyor.

Telefon tablet televizyon sektörü. 3T sektörü diyelim

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,530
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.