Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Turcopolo , hanedantr Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (5 Mobil) - 24 Masaüstü6 Mobil
5 sn
235.532
Cevap
1.165
Favori
11.787.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 54645465546654675468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halk: aynı ülkede yaşayan ve o ülkenin vatandaşı olan insan topluluğu.

Yani abd halkını alıp buraya getirince abd halki olmuyor artık :)

Almanya da yaşayan Türk ün nasıl Türkiye şartları Umrunda olmadığı ve hatta bize göre çok daha rahat şartlarda yaşayıp, akrabaları para istemesin diye "bizim düzenimiz var nasıl dönelim yeğen, oraların kıymetini bilin gurbet çok zor" diye atıp tutmaları gibi.. Zira onlar Türk halkı değil alman halkı... 🤷‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platin hesabı olan hangi bankalar var

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

kuveyt türkte var

• quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

kuveyt türkte var

Teşekkürler 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Yurtdışı acentemden gelen epostanın bir satırı. içeriden göremediklerimizi dışarıdan herkes görüyor..kafayı kuma gömmeyin..

The government is unable to make the right decision when facing the Covid-19. The people will ultimately be affected.

It can be imagined that you are under greater pressure to maintain daily life with high inflation and excessive USD/TRL rate.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 5 Mart 2021; 11:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Açıklanacak “ekonomi reform paketi” hakkında gelen duyumların tamamı yeni vergilerden oluşuyor... Vergileri kökleyerek ekonomiyi düzeltebileceğini sanmak cahillik değilse, konudan hiç nasibini almamak demek…! 🤔

En çok konuşulan ikinci el otomobillere getirilecek vergi… Bizzat arka koltuğa oturacak sanki… Aracı alırken ayrı, benzin alırken ayrı, geçmediğimiz yoldan, köprüden, tünelden ayrı, arabanın muayenesinden apayrı para kesiyorlar. Ama bu onları kesmiyor!

Parasız kalınca eski pantolonların cebine bakan çulsuza çevirdiler memleketi… İliğini sömürün milletin! Nefes aldırmayın… Müstahak bize…
    Gaz bulduk diye sevindik. Boruyu denize döşeyeceklerine vatandaşın cüzdanına döşediler. Yine doğalgaza zam bindirdiler.

Kuru ekmekten fazlası lüks bu ülkenin vatandaşlarına… Aziz milletimiz seçti bu günleri yaşamayı… Doya doya yaşayalım iyice… İleride okullarda okuturlar ders niteliğinde…!

Gelen her vergi toplumun keyfini kaçırır, refahını azaltır. Eğer toplanan vergi artmazsa ülkeyi yönetenlerin rahatı ve keyfi kaçar… Gönlünce para harcayamaz, yandaşları yeteri kadar doyuramaz.

Cebine girmediği için görmüyorsun ama… Senin paranı harcıyorlar kısaca…!

https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarlar/murat-muratoglu/millete-hizmetkar-olmaya-geldik-6295798/

ahahah, vergi paketi açıklayacaklarını tahmin etmiştim, ucuza kredi verecek gücümüzde kalmadı, dışarıdan parada gelmiyor, mükemmel.

Sanırım torunlarımız artık borçlu konumunu doldurdu, onların çocukları intikal ettirmeye başlayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 5 Mart 2021; 11:51:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

İlginç bir şekilde Dolar yükselirken altının Ons'u düşüyor.

aklınız herşey ucucağa programlandığı için 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 anormal geliyor olan aslında gayet doğal ve beklenen o, aralarında ezelden beri ters orantı var zaten..(global olanda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Mart 2021; 12:9:45 >
  • 11 gündür BTC aldığım seviyelerde, 30 kere al sat yapsak deli kar ederdik, ne zaman al sat yapsak bu sefer btc uçula geçiyor diye sabit bekledim ne yapsak tersi çıkıyor

• Kısa bir süre önce Sayın Cb "acı reçete" den bahsetmişti. Henüz o reçete açıklanmadı.
    Reform paketi ile muhtmelen o reçete de ne yazıyor öğreneceğiz.

• nasıl acıklanmadı acı recete, faizdi ve ek vergiler ve zammıydı zaten daha ne olcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Mart 2021; 12:49:40 >
  • Gram altından ağzımızın payını aldık, hazır düşükken birde gümüşten çarpılayım istiyorum 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Sizce 100 gr külçe şeklinde fiziki almakmı mantıklı yoksa bankamı yine ? Gümüş satan banka kuveyttürk dışında yok galiba o sıkıntı. Kuyumcuda bozdurmak kolay olurmu altın gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Gram altından ağzımızın payını aldık, hazır düşükken birde gümüşten çarpılayım istiyorum  

Sizce 100 gr külçe şeklinde fiziki almakmı mantıklı yoksa bankamı yine ? Gümüş satan banka kuveyttürk dışında yok galiba o sıkıntı. Kuyumcuda bozdurmak kolay olurmu altın gibi ?

Tr finans da satiyor gümüş

• ALTCoinci A kullanıcısına yanıt

O en çok bende var bu ara dolar alcam kesin düşer bak yazıyorum buraya almasam kesin yükselir olay bana bağlı gibi :DD sırf dolar değil ne olursa

Ytd tabiki şaka içeriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 5 Mart 2021; 12:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Kısa bir süre önce Sayın Cb "acı reçete" den bahsetmişti. Henüz o reçete açıklanmadı.
    Reform paketi ile muhtmelen o reçete de ne yazıyor öğreneceğiz.

2. el arac satişina vergi cepte..! (yasi buyukler bilir, bu eskiden vardi zaten, noterde satis islemi yaparken bi dunya vergi harc odenirdi)

seytanın aklına gelmicek islere yeni vergiler icat edeceklerdir...

Kamu harcamamarinin finansmani icin onlerindeki secenekler; ya daha cok para basarak enflasyonu iflah olmaz seviyelere ziplatmak (zaten mevcut seviyesiylede iflah edebileceklerini hic sanmiyorum, zira tuik fake veriler aciklamaya devam ediyor) yada bu harcamalari vergileri arttiri_yeni vergiler icat edip halkin uzerine yıkacaklar.. yani azalan ekmegimizi dahada bölecekler...

Reis ilk opsiyonu (para basma) zaten kullandi.. simdik kaldik ikinci secenege.. Damat kacarken bosunamı 'Allah sonunuzu hayir eylesin' demis ? 🙄🤔

• Knk nerelerdesin ? Durumlar nasıl? Gramlar yaşıyor mu?

• "2018’deki kur krizini tahmin eden ekonomist Charles Robertson, Türkiye'yi gelecek 2 yıl için uyardı."

"Mevcut senaryoma göre, Türkiye ekonomisinde yeni bir genişleme ve daralma döngüsü yaşanacak. Yılın ikinci yarısında faiz indirimlerine gidilecek ve bu da 2022'de, yani 2023'teki başkanlık seçimlerinin hemen öncesinde güçlü kredi büyümesini beraberinde getirecek ve sonra yeni bir kriz olacak.

Erdoğan'ın bir şey yapması gerektiğine ikna edildiğini birçok kez gördük. Her defasında, maliyetler arttı ve kazanımların süresi kısaldı. Küresel faiz oranlarına bakın, bir de Türkiye'deki faizlere… Önde gelen tüm gelişen ülkelerde faizler yüzde 5'in altında, Türkiye hariç.

Ama Erdoğan'ın bundan ders çıkardığını sanmıyorum. Sadece bir hafta önceki açıklamalarına bakarsanız, fırsat bulur bulmaz, ki bu 2023 seçimlerinin hemen öncesinde olacak tabii ki, Türkiye kredi büyümesine dayalı modele dönmesini beklersiniz."

mutlaka okumanızı öneririm.

https://t24.com.tr/haber/2018-deki-kur-krizini-tahmin-eden-ekonomist-charles-robertson-turkiye-yi-gelecek-2-yil-icin-uyardi,937171

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Boğa sezonundaki kriptonun getirisi hiç bir şeyde yok. 1 ayda dolar bazında 7 kat getiri. Benim gibi amatör bunu yapıyorsa profesyoneller neler yapıyordur.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Boğa sezonundaki kriptonun getirisi hiç bir şeyde yok. 1 ayda dolar bazında 7 kat getiri. Benim gibi amatör bunu yapıyorsa profesyoneller neler yapıyordur.

para paradır küçümsemeden yatırım bende yapıyorum

6 yıl kumbarada 14.000 tl biriktiren adam var prof. demirtaş video çekmişti hatta.

altın vs yatırsa kaç oluyor felan diye.

ayda 240 mı ne TL ye denk geliyor adam her ay 240 tl lik btc alsa parası bilmem kaça katlanıyor diye.

bende bu videoyu izledim "Para Biriktiren Adam"dı sanırım, 2 aydır birikmlerimi spotta tutuyorum 2 ay önce o video ile başladım yatırıma.

şuan ana para %50 kar da %200 kar edebilirken bazı yanlışlıklar sonucu kar düştü🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Altcoinler boğa sezonunda iken neye elini atsan katlıyor zaten, sadece dipten al bekle. Önce biraz vakit harcayıp anlamak gerekiyor tabi. Biraz kazanınca ana parayı geri çek, kafan rahat olur. Bir yerden başlamak lazım. Kripto ayı piyasasına girerse bu kazançları aala vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 5 Mart 2021; 15:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Boğa sezonundaki kriptonun getirisi hiç bir şeyde yok. 1 ayda dolar bazında 7 kat getiri. Benim gibi amatör bunu yapıyorsa profesyoneller neler yapıyordur.

buyuk parayla işlem yapabilmek o kadar kolay değil yalnız. 100 200 dolarla korkmadan işlem yapılır ancak büyük para ile o yüzdeler hayal. emin ol kucuk yatırımcı buyuklerden daha fazla kazanıyor o piyasada

atıyorum işlem hacmi 10m dolar olan bir coinde direk 1m dolarlık coin alsa birisi tahtayı kafasına yıkarlar. ama gidip xauusd eurusd tarzı yerlerde 10m dolarlık işlem yapsam bile sinek vızıltısı gibi kalır

her biri için 100/1000 dolar butceye gore arası 20 30 coine birden robot acmak en mantıklısı coin piyasası için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 5 Mart 2021; 16:14:14 >

• 
Sayfa: önceki 54645465546654675468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.