Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.529
Cevap
1.165
Favori
11.787.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 45704571457245734574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Burası dolar tl değil siyaset meydanu olmuş altında hedef nedir

Dolar TL'yi de en çok belirleyen de siyasi kararlardır ama . ÖTV'yi kaldırdım dese yada vergiler arttı dense doların seyri farklı olur faiz kararı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goldman Sachs’tan Murat Unur “Dün alınan kararın ardından sert iniş ihtimalinin arttığını düşünüyoruz” dedi.

Goldman’dan yapılan açıklamada cari işlem açığı ve özel sektörün riskten kaçışının ekonomideki kaçağın sürdüğüne işaret ettiği ifade edilirken bu durumun da hem döviz kuru hem de döviz rezervleri üzerinde baskı oluşturduğu belirtildi.

Unur “Politika yapıcıların bu konuda bir adım atması gerekiyor, ne zaman olacağı tamamen TL’nin performansına bağlı olmak üzere biz halen faizlerin yıl sonuna kadar %17.0 seviyesine yükseleceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

• baudelaire B kullanıcısına yanıt

peki ötv kalkarsa nolur. hızlı bi uçuş mu

• melek12345 kullanıcısına yanıt

Ötv geliri bütçe gelirinin ne kadarı olduğuna bakarsanız, hayali bile mümkün olmayan bir ihtimal olduğu görülmektedir.

• Merkez bankasi faiz kozunu, biden secilme ihtimaline goremi kullanacak acaba ? Biden secilirse durum kotulesecek diye haberler var .Kur sokuna hazirlikli olmak icin faizi arttirabilir diye soylentiler var .Gerci baska secenegide yok zaten 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7.96 bandında hafta kapandı

• müjde vereyimde gülmeyin,5 maskeyi dağıtamayanlar yıl sonuna kadar 5 milyon korona aşısı yapacakmış daha grip aşısı olabilen yokken bayaa uçmuş bunlar

bu arada akepeli sayısının 5 milyon olduğunuda öğrenmiş olduk🤭

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KRİZLE GELDİNİZ... KRİZ İLE GİDECEKSİNİZ.....
    Bundan kurtuluş yok.!!

• Bidon dede hk daki olumsuz yorumlar yüzünden seçilirse kur artar kasımda faiz arttırımı olur

Sarıların Donald seçilirse kasımda faiz artmaz.

Asıl nuke bomba etkisi yaratacak faiz arttırımı aralıkta olacak.3 Hiroşima etkisi yapacak.

piyasalar alt üst olacak.doların 4.90 olma durumu var.

ytd.tamamen sallamadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

peki ötv kalkarsa nolur. hızlı bi uçuş mu

Ben sana söyleyeyim türk kafası herkes ithale abanacağından cari açık nirvanaya ulaşır.Makul olan adaletli bir vergilendirmenin olması gerekliliği.

Özellikle araçlarda bireysel ve ticari olarak farklı değerlendirilmeli bir kullanımlık almak birde aracın varken başka bir araç almak gibi birden fazla araç almak yani keyfi.

Bireyselde makul vergi uygulanırken ikinci araçta yüklü bir vergilendirme yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Merkez bankasi faiz kozunu, biden secilme ihtimaline goremi kullanacak acaba ? Biden secilirse durum kotulesecek diye haberler var .Kur sokuna hazirlikli olmak icin faizi arttirabilir diye soylentiler var .Gerci baska secenegide yok zaten 😃

ABD iç piyasaya döndüğünden öncelikle gelişmekte olan ülkelerde durum kötü olacak.Türkiye'yi bekleyen ambargo olayı daha ileri bir sonuç.Biden global düzeyde abd dışı şirketlerden bile vergi koparacak buda hizmetlerin pahalılaşması demek ayrıca.

Makas iyice artacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

müjde vereyimde gülmeyin,5 maskeyi dağıtamayanlar yıl sonuna kadar 5 milyon korona aşısı yapacakmış daha grip aşısı olabilen yokken bayaa uçmuş bunlar

bu arada akepeli sayısının 5 milyon olduğunuda öğrenmiş olduk🤭
    Aynı şey:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Ekim 2020; 12:30:28 >

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Bence mümkün.Olumsuz düşünmek yerine vergi yükümüz neden sürekli artıyor bunu düşünseniz cevabı bulursunuz.
    İşin ilginç ve vahim boyutu burda zaten , vatandaş sürekli daha fazla vergi verdiği halde karşılığında aldığı hizmet yok denecek kadar az ve bunu sorgulamıyor.En yakın örneğini pandemi de gördük kimse de demedi vergi niye veriyoruz veya vergiler nereye gitti.

• Bu da mı tesadüf ha bu da mı????? Grafik kime benziyor bilin bakalım?

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • 15.20 den sonra izleyin🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Trump mu?

• cokbaska kullanıcısına yanıt

Evet Sarıların Donald.

Böylece Dolar Lobisinin arkasında kim var açıkça belli oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Evet Sarıların Donald.

Böylece Dolar Lobisinin arkasında kim var açıkça belli oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 24 Ekim 2020; 13:34:43 >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt

Ben mümkün değil demedim.

Mevcut sistemde mümkün değil dedim..

Sorunun çözümünü ben çok iyi biliyorum ama benim yada azınlığın bilmesi yetmiyor malesef.

• 
Sayfa: önceki 45704571457245734574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.