Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Colda , Colda
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.498
Cevap
1.165
Favori
11.785.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    euro bölgesi olmazsa Türkiye bölgesel güç olamaz
    ekonomide 3.5 kat gerideyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

mevcut yöneticiler gitsin de ülke batsın dimi zerre umrunuzda değil...

sen yanlış konuya geldin sanırım ?

Seni çocuk istirmacılığına evet diyenlerin oraya alalım ? Hem orada hem burada nasıl yetiştireceksin şimdi ?
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    ben gideyim biriniz atsın biriniz tutsun gezi zamanındaki gibi...

yazık size be çok yazık...

• _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    haddini bil haddini

• Olayı siyasete çevirmeseniz , tabiki ucu dokunacak ama gelmiş particilik yapanlar siyaset yapanlar var.Davutoğlunun istifasına kadar çok iyi bi düşüş vardı 2.70 lerdeydi ben inanıyorum 2017 den sonra düşmeye başlayacak ama 3.35 den yukarı gider
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Sen burada gelip insanlara terörist diyeceksin ve sana kimse dokunmayacak öyle mi? Şikayet ettim merak etme.
  • Şehide kelle, bebek katiline sayin ocalan diyenleri alkislayanlar, feto aşkından bitsin bu hasretlik diyenler gelmiş bize vatanseverlik dersi vermeye caisiyorlar. Hadi ordan "buna kargalar bile güler" ->http://www.ntv.com.tr/turkiye/cemaat-devlete-sizmis-buna-kargalar-guler,FMxmUxVJhUqKz-8NGPbZnQ

Yok sizin kirli donlarınıza kılıf kalkan oluyor

http://www.ensonhaber.com/metro-turizmin-patronundan-ilk-aciklama-paralel-pislik-2016-05-26.html

He Rus uçağını da fetöcüler düşürmüştü değil mi o yüzden özür diledi dimi reyiz

http://www.haberler.com/davutoglu-ucagin-vurulmasi-emrini-bizzat-ben-7908618-haberi/

Ya mavi marmaraya ne demeli??

Topyekün elde kalıyorsunuz, hepten sınıf tekrarı

• olur mu hocam bunlar fırsattan istifade türlü türlü yalanlar ile saldıracaklar...

meclisteki vekilleri ne icraat yapmış da ne siyaseti becermiş de onlara oy verenler becerecek. ..

• quote:

haddini bil haddini

ak partiyi savunmuyor musun ?

Bunu ben mi dedi ?http://odatv.com/tecavuz-mesrulasiyor-1711161200.html
    Şunu ben mi çıkardım aday gösterdim ?http://odatv.com/canli-yayinda-skandal-sozler-1811161200.html

Sen haddini bil,kibarca defol.
    Ülkeden defolun. Kültürden defolun. Paranız ne ise alın defolun.

• quote:

mevcut yöneticiler gitsin de ülke batsın dimi zerre umrunuzda değil...

buna gerçekten inanıyor musun? Mevcut yönetim giderse bu ülke batar lafına?

Aynı mevcut yönetim seçimi tek başına kazanamadan önce bu ülkede asgari ücret 1300-1400 olursa ülke batar diyordu. Baktı seçim gitti yeni seçim geliyor asgari ücret 1300 tl olacak dendi.

Bu ülkeyi şimdiki hiç bir parti kurmadı hiç biri gidince de batmaz. meclisteki 550 tane kendini düşünen adamın sizleri düşünden 1000000 kat fazla onları düşünüyorsunuz bunu anlamıyorum. Şimdi ekonomi çok kötü, insanlar gerçekten fakirleşti, alım gücü çok düştü gibi gerçekleri söylemek ne kadar zor olabilir ki?

Şahsım adına mecliste bulunan teröristleri zaten katmayalım. Kalan 3 partinin hiç birisini sevmiyorum bu ülkede belkide son 50 yılda buna son dönemlerde dahi halk için hiç bir şey yapılmamıştır. Her tepeye çıkan kendi ve yakın çevresinin menfaatleri için iş yapmıştır.

Şimdi yol, tünel, havaalanı, okul vs. yapıldı muhabbetine girmeyelim başa gelenler zaten bunları yapmak için geliyor daha öncekiler yapmadıysa onların ayıbı ama kimseyi yapması gerekeni yatığı için yüceltmem. Sizler işinizi yaparken düzgün çalıştınız diye her ay 2-3 maaş fazla veren bir patronunuz var mı?

• denizde kum sizde yalan...

Allah hidayet versin...

yalan söylediğiniz için yalanlara da kolaylıkla inanabiliyorsunuz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

sadece kuru ekmekte bulsak bu vatan toprağı üzerinde yaşamaktan her daim gurur duyacağız.sizin gibi şeref yoksunlarına ihtiyacımız yok.ya sev ya terket.bu ülke ne bu hükümetin ne senin ne benim her boka ortalığı karıştırmayın.gezide bu devlete teroristlerle beraber verdiğiniz zararın haddi hesabı yok.adam olun adam.

Dolar 3.37 olmuş her geçen gün fakirleşiyoruz. Buna çözüm üretmesi gereken hükümet değil mi güzel kardeşim ? Bi konudada hatalı deyin be anca sağa sola çatıyorsunuz
  • 4 olacak galiba an itibariyle 3,37 neden böyle oluyor neden durmuyor biri açıklasın!

• geçen gün 292 dolar aldım 950 tl mi ne yapıyordu çinden telefon siparişi vermiştim 3.26dan aldı şimdiden kara geçtim :d gelmezse bile kardayım
  • Boyle konulari cok seviyorum. Kefenliler iyot gibi aciga cikiyor ve blokluyorum. Resmen aktroll turnusolu boyle konular.

Sen kimseye had bildirecek durumda degilsin birader. Git habur kapısına, ayaklarına giden göstermelik mahkemelerde affedilerek kahraman gibi vatan topragina sokulan teroristleri alkisla tekrardan.

• Yine düştük zokaya iyi mi ?
    eaglemania troll çıktı bizde yedik.

Adam resimli görselli materyallere yalan diyor.
    Gece olmuş 01.30, adam haklı millet uykulu anca böyle dalga geçer ciddi insanlarla.

Neyse hakkını helal et. Trollünü yedim.
  • _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    ÖTV yasası meclisten geçti adam yalannn yalannn diye kendini yırtıyor burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outside -- 18 Kasım 2016; 1:33:25 >
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle hocam.

kimse işini yapıyor diye odullendirilmez, işi zaten...

asıl işini yapmadığı zaman eleştirilmeli. meclisteki babam olsa umrumda değil yanlışsa yanlış tabi ama bu konudakiler resmen kör. hdp iller içeri alınıyor diye Avrupa ülkelerinin konsoloslari bu PKK partisinin grup toplantısına katılıyor ama buradakiler bunları hiç görmüyor...

her taraf düşman dolu her taraf, bari şu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içenler hainlik yapmasın. hiçbir parti umrumda değil, umrumda olan şu güzel ülke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 18 Kasım 2016; 1:33:23 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.