Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
235.531
Cevap
1.165
Favori
11.787.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 51825183518451855186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• dark dragon kullanıcısına yanıt

adam 80 li yılların sex film furyası gibi başlıklar atmaya başladı çoktan beri tepkilerden piskolojisi bozulmuş belii. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ocak 2021; 16:22:0 >
  • son artış yine doların değer kazanmasıyla alakalı siyasi değil,gelişmekte olan ükelere + 1-1,5 puan yerleştirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ocak 2021; 16:29:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

adam 80 li yılların sex film furyası gibi başlıklar atmaya başladı çoktan beri tepkilerden piskolojisi bozulmuş belii. 

Ahahahaaa cidden ya yakın zamandaki konu başlıkları cidden öyle   

Bu Arada kripto yatırımcılarınada geçmiş olsun diyerek sabır diliyorum, çok değil 1-2 hafta önce daha bu balonun patlaması yakındır aşırı şişirdiler kahvedeki mehmet emmi bile bitcoin alsakmı yiğenim demeye başladı dediğimdeeee edebiyat dersindeki öğrenci gibi paragraf paragraf uzman yazılarıyla akıl verenler vardı.....  

• Ons gg
    Ytd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne oldu reformlar? ekonominin şu anki halinden memnun musunuz? çoksesliliği tü kaka gösterip, ülkeyi tek bir sese mahkum ettiniz, reform meform diye yabancı yatırımcıyı kafalayıp, 2010 lu yıllara dönmeye çalışmanız , her işiniz gibi çarşafa mı dolaştı? resmen komedi filmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın ağzına tat geliyor tabi. biz batarken o çıktı

• zam haberi verip ağzınızın tadını kaçırdığım için üzgünüm kış günü ılık süt içmek hayal

ŞEREFE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 22 Ocak 2021; 18:1:14 >

• bugün de kayıp bir gün oldu. ne dolar,ne altın, ne de yatırım fonu. bitcoin bile düştü. ne cenabet bir gün

• Migros, bim,a101,şok vb marketlerdeki personel ürün etiketi degistirmeye yetisemez duruma geldi...
    Bugun migrostan aldigim yogurdun kasada cika tutari raftakinden fazlaydi.. kasiyere soyledigimde; etiket degistirmeye yetisemiyoruz dedi... Ayni vaziyeti diger marketlerde gözlemliyebilir yada marketteki herhangibir personele vaziyeti sorup teyit edebilirsiniz...
    Özellie gıdada korkunç bir enflasyon mevcut...
    Bunu hepimiz bizzat yasiyorken, bakalım TUİK denen kurum subat basinda ocak enflasyonunu ne yumurtlayacak...!
    MB faizi 17 de tuttuysa bunlarda enflasyonu 15 den fazla kolay kolay aciklayamaz.. zira diger turlu MB yine faiz arttirimina gitmeye zorlanir (resmi negatif faize dusmemek icin)

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Migros, bim,a101,şok vb marketlerdeki personel ürün etiketi degistirmeye yetisemez duruma geldi...
    Bugun migrostan aldigim yogurdun kasada cika tutari raftakinden fazlaydi.. kasiyere soyledigimde; etiket degistirmeye yetisemiyoruz dedi... Ayni vaziyeti diger marketlerde gözlemliyebilir yada marketteki herhangibir personele vaziyeti sorup teyit edebilirsiniz...
    Özellie gıdada korkunç bir enflasyon mevcut...
    Bunu hepimiz bizzat yasiyorken, bakalım TUİK denen kurum subat basinda ocak enflasyonunu ne yumurtlayacak...!
    MB faizi 17 de tuttuysa bunlarda enflasyonu 15 den fazla kolay kolay aciklayamaz.. zira diger turlu MB yine faiz arttirimina gitmeye zorlanir (resmi negatif faize dusmemek icin)
    Fiyat değişimleri günlük, hatta gecelik hale gelmeye başladıysa Venezuela loading demektir. Bunun adı hiper enflasyona merhaba demektir, bitmişlik demektir. Saray inşaatları hız kesmiyor ama.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Bunu öğrendiğim iyi oldu sağol. Ben de diyorum neden hep PPK yazarken kazayla PKK yazıyorum, Naci Ağbal Yerine Pervin Buldan XRP yerine RPG/USD falan..

• Cumhur reisimiz faize bir kez daha meydan okudu. İstemiyorum dedi. Detaylarını habertürkten okuyabilirsiniz. Belli ki yalandan enflasyon açıklanıp faizler düşürülecek. Pzt dolar - altın paketi yapacağım tl de kaldıgım yeter.

Son dakika haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum ( habetürk, 22.01.2021)

Yatırım Tavsiyesi Değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 22 Ocak 2021; 20:29:7 >
  • first_officer F kullanıcısına yanıt

Çözümü basit dert etmeyin enflasyonu. Cok zorlanirsak TÜİK lav edilir böylece enflasyon sıfır olur  

Ardından faiz de sıfır olur..

Mis gibi işte.

• 439 dan aldım biraz.
    Kafama göre aldım gidip tavsiye fln algılamayın.
    Ytd.
    Tavsiye değildir.

• Yav tamam doğru yüksek faizle bir yere varamayız da, bizim durumumuzda düşük faizle de bir yere varamayız. İki türlüsü de verem hangisinden daha az zarar ile çıkarız bunun muhakemesi yapılmalı.

• Reis ne oluyor diye sormuş..Ben açıklayayım..İstanbul Ankara CEHAPE zihniyetinde olduğundan böyle faizler ile boğuşuyoruz.

Nasıl iş ama ya.Faiz düşsün dersin şak şak ,döviz düşürmek için faiz artışı yaptırırsın yine şak şak şak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 22 Ocak 2021; 20:56:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Fiyat değişimleri günlük, hatta gecelik hale gelmeye başladıysa Venezuela loading demektir. Bunun adı hiper enflasyona merhaba demektir, bitmişlik demektir. Saray inşaatları hız kesmiyor ama.

Alıntıları Göster

hocam ben bim den casey kek alıyordum 35 kuruştu, kekstra 75 kurustu

casey 85 kuruş, kekstra 1 TL

artık kekstra alıyorum

ton balığı 2'li 5.90 tl di eskiden 14.90 TL

geçen spor öncesi 2-3 malzeme aldım, 50 TL ödedim çıktım bide burası BİM yani migros değil

• youtubeda haber videosu izledim ibrahim tatlıses vuruldugu zaman 1 dolar 1 tl'ymiş vay be

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    sağlığınız yerinde mi? sağlam kafa sağlam vücutta olur.

• 
Sayfa: önceki 51825183518451855186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.