Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Turcopolo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.786.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50125013501450155016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandaşa ucuz alışveriş için akşam pazarını tavsiye eden Diyanet, Bodrum'da 100 milyon liralık külliye yaptırıyor....!

https://eksisozluk.com/diyanetin-100-milyon-liraya-saray-yaptirmasi--6764327?a=popular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 14 Aralık 2020; 13:8:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

2023'ü bekleyen T.C vatandaşı temsili!🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

Oturup batışı izleyeceğiz resmen.

Arada bir kaç yine katar hamlesi gelir bu arada. Birde diyolar ya yatırımcı gelmiş hala neden sorguluyorsunuz diye. Bazı şeyler akıl alır gibi değil. Geçmişte şu araplar hep bizi sırtımızdan hançerlemişler. Hala şu adamlara güvenip onlarla iş yapıyoruz. Geçen gün reis tv ye çıkıp bir de soruyor. Katarlılarla iş yapıyoruz diye hoşunuza gitmiyor tarzı bir şey söyledi. İnanılır gibi değil. Adamlar geçmişte bizi hep yarı yolda bıraktılar. Yine eminim bize yapacaklarını yapıp çekip gidecekler.

Bütün dünya Araplarla iş yapıyor, para onlarda Avrupa ABD'de para kalmadı artık değiştir bu kafayı sene 2021 olacak.

Size arap düşmanlığı pompalayıp Arap sermyesine kendileri çöküyor, uyan artık uyan, uyan!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Asıl 24 aralıkta merkez bankası yine ufak çaplı bi faizle müdahele kararı alırsa yıl sonu kuru düşük tutmak için, bu onsla o zaman gör altının rezilliğini

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.
    Yine

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Bütün dünya Araplarla iş yapıyor kısmı doğru. İş bu. Herkesle yapılır. İş başka aşk başka.

Avrupa ve Amerika’da para kalmadı argümanı aşırı yanlış. Üstelik paradan da önemli şeyler de var.

Doğa var

Tarih var-tabii bu Avrupa için geçerli fakat turizm Konusunda Amerika muazzam paylar alıyor.

Su var

Birikim var

Eiğitim var

Teknik ve teknolojik altyapı var. Üretim var.

Gelişmemiş ülkelerin en kıymetli beyinlerini çeken, batıya beyin göçü var. Dünyanın en kıymetli kağıtlarını matbaalarında basabiliyorlar.

Son cümlen yine doğru. İş hayatında düşmancılık oyunu anca seni ekmeğinden eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 14 Aralık 2020; 13:40:33 >
  • piyasalar yine kandırdı yukarı yapıp aşşağı saldı 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• yap-işlet -höpürdet sistemi ile geleceğimiz bile satıldı. garanti paralar bizim cepten ödeniyor. akpyi devlet sanan kitlenin, bu ödemeleri akp'nin kendi cebinden yaptığını sanması gayet doğal. bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete bakalım. hayırlısı.

• An itibariyle altını bozup çıktım. Biraz günlük vadeli de kalacağım. Geçenki gibi bekleyip altından zarar etmeyi istemedim yine düşüyor. Geçen düştüğünde çıkmadığım için çok pişman olmustum sonra topladı da rahatladım bir daha aynı ters de kalmak istemedim. 6 ayda altın da neredeyse yerimde saydım 530 da çıkmadığıma hala inanamıyorum.
  • Pekiyi dostum o zaman;

Hep aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar beklemeye devam edelim. :)

Tarih boyunca bir kere bile bir faydasını görmediğimiz insanlardan yine yardım aldık bakalım sonucu nasıl olacak hep beraber göreceğiz.

İnşallah biz yanılırız. Ancak normal bir insan zekasına sahip biri bu işin sonundan farklı bir sonuç çıkmasını bekleyemez buna emin olabilirsin.

Kendinden düşün. Bir insan sana sürekli zarar veriyor. 99 kere denemişsin. 99 unda da hüsran olmuş. 100. defa bu sefer herşey farklı olacak diyoruz. Hadi inşallah olur ne diyeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

An itibariyle altını bozup çıktım. Biraz günlük vadeli de kalacağım. Geçenki gibi bekleyip altından zarar etmeyi istemedim yine düşüyor. Geçen düştüğünde çıkmadığım için çok pişman olmustum sonra topladı da rahatladım bir daha aynı ters de kalmak istemedim. 6 ayda altın da neredeyse yerimde saydım 530 da çıkmadığıma hala inanamıyorum.

maliyet kaçtı hocam altında ?

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

Pekiyi dostum o zaman;

Hep aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar beklemeye devam edelim. :)

Tarih boyunca bir kere bile bir faydasını görmediğimiz insanlardan yine yardım aldık bakalım sonucu nasıl olacak hep beraber göreceğiz.

İnşallah biz yanılırız. Ancak normal bir insan zekasına sahip biri bu işin sonundan farklı bir sonuç çıkmasını bekleyemez buna emin olabilirsin.

Kendinden düşün. Bir insan sana sürekli zarar veriyor. 99 kere denemişsin. 99 unda da hüsran olmuş. 100. defa bu sefer herşey farklı olacak diyoruz. Hadi inşallah olur ne diyeyim :)

Fi tarihinde Araplar bizi arkamızdan vurmuşmuşş..

Vurmadı diyen de var, diyelim ki hadi arkamızdan vurdu diyelim.

Avrupa bizi arkamızdan vurmuyor mu?
    PKK'yı besleyip bize saldırtmıyor mu ?
    PKK'ya silah mühimmat verip PKK'yı beslemiyor mu?
    Yaptırımlarla tehdit etmiyor mu?
    Daha 2 ay önce Avruplı Yunan, gemimize saldırmaya teşebbüs etmedi mi?

Neden hep sürekli Araplar üzerinden algı yapılıyor da bizi sürekli arkamızdan vurup hançerleyen Avrupa'ya sesleri çıkmıyor diye düşünmez misin?

Bunları ne zaman düşüneceksin?
    Ne zaman kendin bir birey olup sana dayatılan algılardan bağımsız fikir üreteceksin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 14 Aralık 2020; 13:8:28 >

• Borsa İstanbul'un %10'u Katar'a satıldı günlerce Katar düşmanlığı yapıldı muhalif medya tarafından.

Borsa İstanbul'un %10'u bir Avrupa ülkesine satılsaydı muhalif medya sesini çıkarır mıydı?

Çıkartmazdı, çünkü bu mevzu Katar Arap Avrupa mevzusu değil.
    Bu ne mevzusu? Sorgulayıp düşünebilen var mı?

• Avrupa bizim dostumuzdur diye bir şey yazdığımı hatırlamıyorum yukarıda.

Türkün Türkten başka dostu yoktur ne yazık ki.

Neyse kal sağlıcakla

• YuRYTR kullanıcısına yanıt

441 den aldım 458 den çıktım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• biri yine vurdu masaya 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ons çok korkutuyor gerçekten hiç güven vermiyor artık yukarı çıkacağınıda sanmıyorum

• Mevduatta faiz yüzde 18'e yükseldi

https://bb.ht/eIRtfS

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Mevduatta faiz yüzde 18'e yükseldi

https://bb.ht/eIRtfS
    Yapı Kredi bugün 13.75 verdi daha. Parayı komple çekip gitseniz bile artıramıyoruz dediler. Bu karar mevduatı 500 bine kadar olan kimseleri kapsıyormuş hemde.

Not: Verdiğiniz link açılmadı bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Aralık 2020; 16:50:36 >
  • 
Sayfa: önceki 50125013501450155016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.