Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4858. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TakTAkk
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
235.532
Cevap
1.165
Favori
11.787.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 48564857485848594860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknoCat

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam karşınızdaki kim olursa olsun cevabınız hiç hoş olmadı. Kusura bakmayın.

• Zeen kullanıcısına yanıt

Harika bir detaysın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Alıntıları Göster

Kendisinin ne oldugunu acilca belli ediyor iste..!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Alıntıları Göster

Haklısın mesajı editliycem. Ama bıktım 2 gündür akboylara laf anlatmaya çalışmaktan. Para politikası nedir makro nedir bilmeden cirit artıyorlar.

• Akp Li arkadaşımın Facebook paylaşımı yaw gelde böylelerine dövizle tartışmaya git imkanın yok bir kelime anlatamazsınnnnnn

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avente -- 13 Kasım 2020; 11:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Akp Li arkadaşımın Facebook paylaşımı yaw gelde böylelerine dövizle tartışmaya git imkanın yok bir kelime anlatamazsınnnnnn

Ne zevki varmış sorsana hayatında şöyle bir ortammı görmüş adam kalkıyor elin avustralyasından amerikasından belçikadaki festivale gidiyor bizde euro 9 katı onlarda 1 euro farkediyor avrupada rock metal konserleri için tüm avrupayı dolaşan amerikalılar gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 13 Kasım 2020; 11:35:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Akp Li arkadaşımın Facebook paylaşımı yaw gelde böylelerine dövizle tartışmaya git imkanın yok bir kelime anlatamazsınnnnnn

Böyle biriyle değil dolar euro, normal sohbet edemezsin.

İşin Çanakkaleye nasıl geldiğini bilmez bu tipler. Önce Osmanlı battı. Padişahlar yöneticiler eğitimsiz bilgisizdi. Çağın 200 yıl gerisinden geliyorlardı.

Eski Osmanlı yoktu. Ülke ekonomisini gerçekle alakası olmayan şekilde yönettiler. Daha doğrusu yönetemediler. İngilizlere muhtaç oldular borcu ödeyemediler. Sonra işgal malzemesi olduk

Şuan ülke iflas ederse benzer bir sona doğru gider. Bakın Suriyeye. İç savaş çıkmadan önce ekonomisinin nasıl çöktüğüne bakın bir

Ben dolara bakmıyorum diyip 120 milyar dolar rezerv erittenler görevde

Burda bazı devlet memurlarıda abuk subuk şeyler yazıyorlar.

Hepsini kaydediyorum 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Üslup sorunu olan birisi o direk engelleyin geçin en güzeli

• Dolar düşünce Batı hayranları yine ağlamaya başlamış konu altında

aynen aynen tanımadığın binlerce insanla aynı ortamda berbat bir canlı müzik eşliğinde içki içmek hayatı yaşamak aynen

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt

hocam bizim millet yaşamayı bilmiyor , hep söylerim survivor hayatı yaşıyorlar yani ölmeyecek açlığını bastıracak kadar yemek yer ve başını sokacak bir evi olursa yaşadığını düşünür, neyse ki teknoloji sayesinde genç nesiller dışarıda nasıl bir hayat olduğunun farkında oradakiler kadar yaşayamasalar da zaten şuanki nesiller arası sıkıntı da burada patlıyor, diyebilirsin ki genç nesillerin içlerinde bunları destekleyenler de az değil , benim görebildiğim ailelerinin yolundan gidiyorlar bir şekilde gençlik kolları felan derken eli yüzü düzgün bir iş bulup yaşıyım derdindeler yoksa gerisi hikaye, yaşlı nufüs sayısı azaldıkça bu ülke anca refaha erer tabi okumuş aklı başında gençleri kaçırmaya devam etmezse bu yaşlı tayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Üslup sorunu olan birisi o direk engelleyin geçin en güzeli

Alıntıları Göster

Sorunlu oldugu cok açık..!

kendisine hicbir hakaret etmemisken, mesaja aklinca direk hakaretle baslıyor...!

Sonrada yengec gibi yan cizip aklinca mesaji degistirip yumusatiyor.. Boylelerine ne denirki..!

Blokladim zaten, sanal ve egitilemez yigidolarla ugrasacak vaktim yok benim

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt

Berbat bir ahlakla çocuklara tecavüz etmek değil, güzel müzik eşliğinde dostlarla içki içmek hayatı yaşamak tabiki.

elalem ülke turu atıyo konser için sen kaveye çay içmeye gidemiyorsun demiş aslında arkadaş

neyse şükürrrr :)))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

elalem ülke turu atıyo konser için sen kaveye çay içmeye gidemiyorsun demiş aslında arkadaş

neyse şükürrrr :)))))

Eylül'ün ortasında Kaş'taydım.

O Koca ilçe bile tıklım tıklım doluydu koronaya rağmen

• Konu çok saçma yerlere gidiyor. Doların düşmesi iyi bir şey suni veya gerçek ne fark eder. Eee çıkmazsa daha da düşerse ne ala.

Düşsün arkadaş çıkmasını mı istşyonuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Dolar düşünce Batı hayranları yine ağlamaya başlamış konu altında

aynen aynen tanımadığın binlerce insanla aynı ortamda berbat bir canlı müzik eşliğinde içki içmek hayatı yaşamak aynen

Senin gibi arap hayranı mı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Konu çok saçma yerlere gidiyor. Doların düşmesi iyi bir şey suni veya gerçek ne fark eder. Eee çıkmazsa daha da düşerse ne ala.

Düşsün arkadaş çıkmasını mı istşyonuz?

hocam aramızda ciddi anlamda playstation ve içkili kadınlı bir konsere gidebilmek için vatanını satmaya hazır tipler var

doların beline beline vurmuşsunuz hocam böyle devam maşallah

dandik bir ev bir araba için yıllarca kredi öde , üç kuruşluk gıda için 50 takla at kampanya kovala deli gibi karşılığında da eşek gibi çalış , ayrıca ben sadece bu yılın başındaki kuru attım aç bir bak geri yıllara doğru git de kurların ne seviyede gör yanına da evlerin arabaların gıdanın fiyat listelerini aç bak ülkenin içinden geçtiler daha ne olması lazım asgari ücrette dandik fakir eski demir perde ülkeleriyle kafa kafaya geldik

• quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

doların beline beline vurmuşsunuz hocam böyle devam maşallah

dandik bir ev bir araba için yıllarca kredi öde , üç kuruşluk gıda için 50 takla at kampanya kovala deli gibi karşılığında da eşek gibi çalış , ayrıca ben sadece bu yılın başındaki kuru attım aç bir bak geri yıllara doğru git de kurların ne seviyede gör yanına da evlerin arabaların gıdanın fiyat listelerini aç bak ülkenin içinden geçtiler daha ne olması lazım asgari ücrette dandik fakir eski demir perde ülkeleriyle kafa kafaya geldik

herkes eve araba sahibi olacak diye bir şey yok

bu ülkenin yüzde 95'i ingilizce bilmiyor 2020 yılında. bu tipler bir zahmet ev araba sahibi olmasın, playstation oynayamasın, fazla gıda alamasın. çocuk sahibi olmasını engelleyecek asgari düzeyde yaşasın yeter

• aRiSe* kullanıcısına yanıt

yahu daha önce de böyle bir günde 1 hafta deli gibi suni şekilde arttı ve düştü sonuç ne oldu daha büyük şekilde bize kaçtı işin ucu , kimse dışarıda 3-5 dolarlık şeye 100-200 vermek istemez aldığı paranın ederinin birkaç yüz dolar etmesini istemez de gidişat belli işte dolar düşşün de tekrar uçmaması için sebep var mı ortada? gidişatı düzeltmek için ne yapıldı bir iki kişi görevden alında diye ekonomi düzeldi mi şimdi , ülke ekonomisini bu istifa edenler mi bu hale getirdi de bunlar gidince dolar bir anda 'düştü' pardon abdliler ağlıyormuş şuan beyaz saray acil toplanmış tl nin değerlenişi karşısında. neyse 2 gün sonra bir çılgın proje açıklanır yine bir iki tane inşaatçıya birkaç milyar dolarlık ihale verirler seneye bu günlerde de dolar 10.57 den nasıl 7.69 a düştü diye konuşuruz

• 
Sayfa: önceki 48564857485848594860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.