Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Turcopolo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.785.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 38583859386038613862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merkez bankası faiz artırımı yaparsa nasıl bir etkisi olur? Bu gidişi durdurabilir mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3Korner1Penaltı

Oyunu bırakıyorsan, çarını bi fakire ver de o oynasın bari
    Iflas ettim yazmıştım daha önce size denk gelmemiş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Hocam biz de 2 ay kadar önce 328 gram altın borçlandık. 98.500 ediyordu. Şuan 380 tl ve bizim borcumuz 2 ayda 30 bin üstüne koydu. Ben henüz 25 yaşındayım ve geleceğe dair tüm umitlerim heba oldu. Evlilik, iş hayatı vs. Sadece gülüyorum

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun
    Benden buraya kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Yau 7 olsa ne olur ki zaten 10 kuruş kalmış yediye.Bizde piyasa mevcut kura göre değil 2-3 katı gibi hareket ediyor.
    Haklısınız. Zaten kuruş cinsinden günde çift haneli olarak birden yükselebilme potansiyeli olan bir para birimimiz var. Ayrıca piyasa 7'nin çok çok üstünü çoktan fiyatlamış durumda bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Nisan 2020; 15:42:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ben damata güveniyorum
    O yüzden Altın almaya devam ediyorum

• Yıl sonu tahminler ne olur ?
    10 TL olablirmi ?

• Haklısın ama elden bişiy gelmiyor , bişiy yapılacaksa ülkeyi yönetenler yapıcak gerçi onlar sebeb oldu düzeltmelerini beklemek komik olur.Hep demişimdir sorun yönetilememede mevcut iktidar varken düzelme felan beklemeyin korona bahanesine de sığınmayın gerçekleri saklayamazsınız.
    Vatandaş hiç olmazsa varlıklarını döviz ve altına çevirdiği için bir nebze olsa da iyi birşey , zaten elde kalan son şey vatandaşın elindeki.Yazık cidden.

• Hocam niye bu kadar yıkık duygular içerisindesiniz
    Biraz pozitif olun
    Zararsa zarar karsa kar
    Hayatın heyecanı burada

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih591

Hocam merkez bankası faiz artırımı yaparsa nasıl bir etkisi olur? Bu gidişi durdurabilir mı ?
    Durmuş ekonomiyi daha da durdurur, ekonomi canlansın diye faizler düşürüldü. ABD'nin FED'i bile faizi sıfır seviyelerin çekti.

Vatandaş ilk seçimde acı gerçekle Erdoğan'ı yüzleştirecek ve "bu kadar vergi nereye gitti?" diye soracaktır.

Nagehan Alçı gibi bir kalemşör bile "demokratik hukuk devleti olması yönündeki tüm umudumu yitirdim" diye yazıyorsa demek ki iş bitmiştir.

• 6.90

• quote:

Haklısın ama elden bişiy gelmiyor , bişiy yapılacaksa ülkeyi yönetenler yapıcak gerçi onlar sebeb oldu düzeltmelerini beklemek komik olur.Hep demişimdir sorun yönetilememede mevcut iktidar varken düzelme felan beklemeyin korona bahanesine de sığınmayın gerçekleri saklayamazsınız.
    Vatandaş hiç olmazsa varlıklarını döviz ve altına çevirdiği için bir nebze olsa da iyi birşey , zaten elde kalan son şey vatandaşın elindeki.Yazık cidden.
    Onların zerre umrunda değil
    2 aydır hergün kahroluyorum
    Kazandığım ne varsa gitti
    Benim vebalim onların üzerinde

• artık kurun b*ku çıktı. direnç felan kalmadı. para birimimiz diğer para birimlerine göre farklı teknikte işlem görüyor. insanlara bunu hissettirirsen her saat dolar alır tabi. artık bu işin sonu yok gerçek 'son' u görene kadar böyle gidecek bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: PrensMişkın

Hocam niye bu kadar yıkık duygular içerisindesiniz
    Biraz pozitif olun
    Zararsa zarar karsa kar
    Hayatın heyecanı burada
    Ne heyecanı hocam bitişimi izliyorum bu mu heyecan

• En büyük korkum salgın önlemlerini ekonomi canlansın diye erken kaldırmaları oysa bugün her şey eski haline dönse kepekler açılsa bile geçtiğimiz 1,5 ayın acısını esnaf piyasadan çıkarmak zorundadır borçlarını ödeyebilmek için.

Yani zam üstüne zam yapacaklardır, ki dolar kuru gevşese bile yapmak zorunda.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    http://www.gelecekgundem.com/gundem/cem-kucuk-ten-ahmet-hakan-a-olay-sozler-eskiden-h5472.html

Kimin ne dediğine aldanma bu işler üstteki linkteki gibi yürüyor

• Tek çare iktidarın değişmesi yerine kim gelse kısa süre bir umutla gaz verir ekonomi biraz toparlanır sonra eğer o da iyi yönetmezse iflasa gideriz. Korona bittiğinde bütün ülkelerin şahlanışını bizim de çöküşümüzü izleyeceğiz. Seçim konuşmalarını duyar gibiyim şimdiden "ne olur ders vermeyin bize"

• quote:

http://www.gelecekgundem.com/gundem/cem-kucuk-ten-ahmet-hakan-a-olay-sozler-eskiden-h5472.html

Kimin ne dediğine aldanma bu işler üstteki linkteki gibi yürüyor
    Ne demek istiyorsun burada "bu işler böyle yürür" diyerek?

Eğer "Nagehan bizim köpeğimiz" demek istiyorsan sahibini ısıran köpek uyutulur.
  • Salgin gecse doviz kurlari ortada birde hazine bos bakalim ne vergileri icat edilecek

• Önceki krizde neden dış güçlerdi simdikinde virus bahane cok

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Biri bu şaka desin, şaka gibi oldu memleket espri yapasım gelmiyor artık.

hocam içerde yatmadıgı için bu af kapmasında değil yazılıyor emin değilim ama
  • 
Sayfa: önceki 38583859386038613862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.