Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FCC. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.785.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Erdoganin aciklamasi sonrasi 6.55 Faiz sonrasi 6.15 Dolar. Eger Faiz attirimi olmasaydi rahat 7-7.30 olurdu.

Dert edecek bir şey yok nasılsa Erdoğan daha yıllarca başta yine konuşacaktır faizle ilgili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreakarcay E kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam çok anladığımız yok. Öyle derin bilgilerim yok. Finansal okur yazarlık merakım var sadece. Mesela bahsettiğiniz tam olarak anlamadım :) Hazinenin yapacağı ihraçlarından bahsediyor iseniz onun yerine FED'in eylülde ne yapacağına bakarım. Kur tahmini yapmak çok zor. Bir de umudum yok ama OVP belki bir önümüzü görmeyi netleştirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yatırım tavsiyesidir.Dolar kaybettirmez bu ülkede.1-2 ay iyimser seyretti diyelim hadi.Düşsün düşsün 5,50 lere düşsün.Hayal tabi.Yine varacağı yer 7 ile 8 tl arası

• Eğer RTE faiz ile ilgili konuşmasaydı açıklama öncesi, şu an 5.80 civarı olması gerekiyordu. Gayet güzel ve tatmin edici bir faiz arttırımı oldu. Belki 1-2 aya 400bps daha artabilir.

Eğer Merkez Banaksı RTEnin konuşması sonrası faiz arttırmasaydı 7.4-7.5leri konuşuyorduk bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Eğer RTE faiz ile ilgili konuşmasaydı açıklama öncesi, şu an 5.80 civarı olması gerekiyordu. Gayet güzel ve tatmin edici bir faiz arttırımı oldu. Belki 1-2 aya 400bps daha artabilir.

Eğer Merkez Banaksı RTEnin konuşması sonrası faiz arttırmasaydı 7.4-7.5leri konuşuyorduk bugün.

Analistler bu artış sonrası uzunca bir süre boyunca tekrar artış olamayacağını söylüyor benim öngörüm yerel seçim öncesinde dahi yapamayacağı yönünde çünkü son seçim öncesi 500 puan şimdi 625 bu resmen kendi ayağına sıkmaya döner.

Faiz karşıtı değilim ama bu küçük bir odada duvara ateş etmek gibi sekip kendini vurma ihtimali çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Bir kelime ogrenmissiniz firsatci diye, surekli kullanip duruyonuz.

Burada kimsenin firsatcilik yaptigi yok.

Burada ekonomiyi yonetemeyenlere elestiri var.

Daha onceki hukumetler ekonominin basarisiz oldugunu kabul edip, ceketlerini alarak o koltugu terkettiler. Orn: Ecevit

Iki kurus dustu diye sizin gibiler mantar gibi turedi.

Boyle yapinca kendinizi komik duruma dusuruyorsunuz.

Bu senaryoyu daha once de izledik, sonuc ayni.

Ben de diyorum ki: "Madem erdogan diger baskanlar gibi istifasini sunmuyor, dolari 3'e dusursun."
    Salla boş boş sallıyorsun hangi Ecevit ceketini alıp gitti ?
    Bu ülkede seçim var demokrasi var bazıları hariç herkez seçimle gitti seçimle geldi.
    Boş yapmakta üstünüze yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Eğer RTE faiz ile ilgili konuşmasaydı açıklama öncesi, şu an 5.80 civarı olması gerekiyordu. Gayet güzel ve tatmin edici bir faiz arttırımı oldu. Belki 1-2 aya 400bps daha artabilir.

ak bank alışı şuan 5.90 zaten ben satışa bakarım en kıral satış 6.4 tü son zamanlarda fazla bi fark yada beklenti olmadı 2 hafta öncesine döndük daha düşmesi gerekirmi gerekir tabi 5.4 olmalıydı belkide bi kaç gün içinde yansır

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    1999 yılından...

https://www.yenisafak.com/politika/basbakan-ecevit-istifa-etti-583912

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.13 oldu insallah 5.99 da olsa görürüz yarin

• quote:

Orijinalden alıntı: UchamayanAdamSabri

1999 yılından...

Şimdi yurt dışına yapılan her türlü keyfi geziler yandaş gazeteciler ile sarmaş dolay devlet kesesinden cumhurbaşkanlığı bütçesini hesaplamaya hesap makinelerinin haneleri yetmez.

• quote:

1999 yılından...

19 luk damacana kapagi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 13 Eylül 2018; 18:48:18 >

• quote:

1999 yılından...

Ses daha Fizan'dan duyuldu hocam yapmaaaa

• quote:

1999 yılından...

Ankara - Başbakan Bülent Ecevit, milletvekili ve yerel yönetimler genel seçiminin ardından, dün saat 18.00'de Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e hükümetin istifasını sundu. Partisinin genel merkezinde seçim sonuçlarını takip eden Ecevit, akşam saat 18.00'de Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i ziyaret ederek istifasını sundu. Ecevit, Meclis'in yeni bir döneme girmesi nedeniyle teamüllere uyarak, istifasını Cumhurbaşkanı Demirel'e sunduğunu kaydetti.

İçeriği bir okusaydın keşke...Okuma alışkanlığı çok önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Ses daha Fizan'dan duyuldu hocam yapmaaaa

Alıntıları Göster
    Ankara - Başbakan Bülent Ecevit, milletvekili ve yerel yönetimler genel seçiminin ardından, dün saat 18.00'de Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e hükümetin istifasını sundu. Partisinin genel merkezinde seçim sonuçlarını takip eden Ecevit, akşam saat 18.00'de Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i ziyaret ederek istifasını sundu. Ecevit, Meclis'in yeni bir döneme girmesi nedeniyle teamüllere uyarak, istifasını Cumhurbaşkanı Demirel'e sunduğunu kaydetti.

İçeriği bir okusaydın keşke...Okuma alışkanlığı çok önemli.Duyduğun ses şemsiye la :D

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    sonuçta istifa etti mi? etti.

bitti, bu kadar...

partisinin seçim sonuçlarını takip ediyormuş falan, bunları geçeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 13 Eylül 2018; 18:59:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

İçeriği bir okusaydın keşke...Okuma alışkanlığı çok önemli.Duyduğun ses şemsiye la :D

Alıntıları Göster

• quote:

sonuçta istifa etti mi? etti.

bitti, bu kadar...

partisinin seçim sonuçlarını takip ediyormuş falan, bunları geçeceksiniz.
    Niye istifa etti biraz beyin lütfen adam seçim kaybediyor .... koalisyon dönemi hatta ...ERDOĞAN NEDİYOR ? ' Ben seçim kaybedersem iktidarı kaybedersem istifa edeceğim siz istifa edecekmisiniz ?''

İçeriğini okumadan yazıyorlar bu ülke en iyi döneminide Erdoğanla yaşada şimdi en küçük sıkıntıda cebimize iphone koyamadık diyemi satacaz ?

Çok beklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Niye istifa etti biraz beyin lütfen adam seçim kaybediyor .... koalisyon dönemi hatta ...ERDOĞAN NEDİYOR ? ' Ben seçim kaybedersem iktidarı kaybedersem istifa edeceğim siz istifa edecekmisiniz ?''

İçeriğini okumadan yazıyorlar bu ülke en iyi döneminide Erdoğanla yaşada şimdi en küçük sıkıntıda cebimize iphone koyamadık diyemi satacaz ?

Çok beklersiniz.

Alıntıları Göster
    "en küçük sıkıntıda".

Bunu beğendim allahtan küçük sıkıntı birde büyük olsa ne olurdu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mao tun

dolarla kazanıyorsan niye elliyorsun? koy kazandığını kenara.

Alıntıları Göster
    Hocam senelik 1 kere ödeme alıyorum, türkiye standartlarında gayet iyi bir miktar. Şuan TL hesabımda para bitmek üzere ve bedelli askerlik için 15 bin TL lazim. Şu durumda doları bozdurayım mı bozdurmayayım mı diye düşünüyorum anlayacağınız.
  • Şaka maka 6,09 oldu ama ben hala çok kısa bir sürede 7'leri test edeceğini düşünüyorum. Param olsa alırdım ama bu seviyelere düşeceğini öngöremedim. YTD

• 
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.