Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 22MARTLI Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
235.536
Cevap
1.165
Favori
11.787.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 36623663366436653666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cari açıkla direk alakalı oldu artık. Frene sıkı basınca gördğnüz kuru değil mi? Doprusu da bu zaten.
    Gaza asılınca dsg şanzıman + turbo benzinli gibi olduk. Hem şanzıman patlayacak hem yakıt tüketimi. Dur ulan başka konuydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

borsada da 4h ' da çift tepe ve rsi div var. Büyük bir gap açıp sonrada da düzeltmesiz yükselmesi de hayra alamet değildi. YTD
    trend dönüşlerinde yüksek hacimdeki boşluklu açılışlar düzeltilecek diye bir kural yok.
    borsa 2009 yılında 20.000'e indiğindede böyle ardarda yukarı açılışlar yaparak yükselişe geçmişti.
    daha gideri var bence. 2020 ilk çeyrekte 120.000 üstü gelebilir.
    şu anda 111.300 civarı , bir düzeltme daha olursa 110.000 civarı kalacağını sanıyorum.
    düzeltme yapmazsa zaten direk 115.000 üstüne atacak yakın zamanda.
    dolar 5.80 altına gerileyebilir.
    ytd.

• Tren kaçtı mı? Ne oldu, uçuyor muyuz?
  • samsung artık yenı telefon getırmeyecek ıddaası var .S
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

samsung artık yenı telefon getırmeyecek ıddaası var .S
    AKP'liler şimdi de Samsung kırmaya başlar.

"Eeeey Samsung sen kimsin ya?"
  • Ben bu işi çözdüm Walla..
    Asgari ücreti 2578 ten kapıyı açtılar 2300 e bağlarlae dedim,

Tuik in Komisyona ilettiği rakam ağır işler icin 2331 TL
    Orta işler için 2086 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 17 Aralık 2019; 16:27:14 >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Samsung, Android lisansının iptal olmasının ardından 16 Aralık itibarıyla Türkiye'ye telefon sevkiyatını durdurma kararı aldı. Yani gelecek sene duyurulacak Galaxy S11 ve Galaxy Note 11 serisi dahil yeni telefonlar Türkiye'de 'şimdilik' gelmeyecek. Şimdilik diyoruz; zira rekabet kurumu ile Google uzlaşma yoluna giderse Samsung, Türkiye'ye olan sevkiyatını sürdürecek.

Bahsettiginiz buysa konu Google ile rakwbet kurumu arasındaki problem. Sadece Samsung değil tüm Google haliyle Android telefonları kapsamaya gider, vestel bile :)

Haliyle konu seve seve çözülecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 17 Aralık 2019; 16:29:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Samsung, Android lisansının iptal olmasının ardından 16 Aralık itibarıyla Türkiye'ye telefon sevkiyatını durdurma kararı aldı. Yani gelecek sene duyurulacak Galaxy S11 ve Galaxy Note 11 serisi dahil yeni telefonlar Türkiye'de 'şimdilik' gelmeyecek. Şimdilik diyoruz; zira rekabet kurumu ile Google uzlaşma yoluna giderse Samsung, Türkiye'ye olan sevkiyatını sürdürecek.

Bahsettiginiz buysa konu Google ile rakwbet kurumu arasındaki problem. Sadece Samsung değil tüm Google haliyle Android telefonları kapsamaya gider, vestel bile :)

Hayır gerçek haber yeni telefonlarda Google servisler rekabet kurulu ile anlaşamadığından Google izin vermiyor servislerin çalışmasına ama çözülür elbet.

• 5.94'e kadar yolu acik, 6 uzerine cikarsa bu sefer inmez. YTFD
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Niye seve seve çözülsün bütün avrupalı ülkelerde kurallara uyarken bizim eksiğimiz ne rekabet kurumu bu konuda sonuna kadar haklı
    google yaptırım için bu yola gidiyor diyorlar orasını bilmiyorum

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    :)
    Şimdiye kadar atar yapıp ta sonra R yapmadigimiz bir konu pek hatırlayamadım..

Şöyle hesap edin, Samsung cihaz kaç adet Tr de satılıyor, her cihazdan alınan ötv ve toplam gelir ne kadar..
    Resti çekiyorsanız karşılığında göreceğiniz rest i e hesap etmelisiniz...

Neyse, mevzu olacak bir konu değil, 3-5 güne anlaşırlar sıkıntı olmaz..

• Sanırım Google kaynaklı Türkiye'ye hizmeti bırakırım demiş Google Incorporation

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

Niye seve seve çözülsün bütün avrupalı ülkelerde kurallara uyarken bizim eksiğimiz ne rekabet kurumu bu konuda sonuna kadar haklı
    google yaptırım için bu yola gidiyor diyorlar orasını bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Gücün be kadarsa işte Avrupa'nın kozları var senin Yok sen vazgeçilmez değilsin

Bu olayda açıkçası putin ve yandex kozu var mı merak konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merkez Bankası'nın kasım ayı beklenti anketinde yıl sonu dolar/TL beklentisi 6,0473’ten 5,9055’e geriledi.

Bu beklenti tutar mı acaba?

• Gülermisin aglarmisin? Tespite bakın

TÜİK’e göre, bir işçinin geçim maliyeti geçen yıla oranla bu yıl yüzde 5.4 artı.

• Yandex Google alternatifi değil ki.
    Konu işletim sistemi ve Google servisleri. Bu sadece haritalar, mail ile sınırlı değil. Yandex bu anlamda Google alternatifi olamaz. Haliyle Putin-yandex kozu ancak, konuya uzak "yürü be kim tutar bizi" grubunun inanacağı bir hayali koz olur, Abd de buna ağzıyla güler :)

• konu başlıgı neden güncellenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 17 Aralık 2019; 18:5:35 >
  • 5.90 sonrasi baska bir hayat, oncesi baska...

Hayaller paris, yasanti ancak somali. USDTRY saygilar sunar.

Bu arada Google olayi da PayPal`a donusmek uzere...

Google Play uzerinde yazilim gelistiren yurdum yazilimcisi (Yurtdisina gitmeyen kaldiysa ) artik yavastan semt pazarinda limon satmaya baslayabilir. Parayla degil sirayla, PayPal`dan belliydi bu olacaklar.

Limon 5 lira vatandas kos kos

Memleketteki herkes memur olmaya calisiyor, memur olmadan hayatta kalabilecek kabiliyetteki insanlarin ellerindeki tum imkanlar teker teker aliniyor (PayPal, Google vs...), bakin bu isin sonu nereye variyor

Simit yer misiniz simit ?

Cek evladim abine bir sex on the beach

"Vatandaş dövizini çekmek isterse ne yapacaksınız?"

“Plan ve Bütçe Komisyonu’nda da sordum. Dedim ki, ‘Döviz tevdiat hesaplarının geldiği bu seviye sizi korkutmuyor mu?’ Çünkü hesaplar 2016 aralık ayında 137 milyar dolardı, bugün 195 milyar dolara çıktı.(...) Siz ne yaptınız, stopajı artırdınız, BSMV getirdiniz, başka tedbirler aldınız ve vatandaşa ‘Dövize yaklaşma’ dediniz ama vatandaş 7 liradan döviz aldı, 6 liradan aldı, 5 liradan aldı, pozisyon oluşturdu ve o dövizlerden şu anda zırnık vazgeçmiyor. O dönemde yüzde 25’lik, 30’luk faizlerden vazgeçti. Vatandaş zarar etmesine rağmen dövizinin üstünde oturuyor. Bence bu son derece önemli bir risk. Bu sizi korkutmuyor mu? Bununla ilgili ne tedbir alacaksınız. Vatandaş günün birinde dövizini çekmeye giderse ne yapacaksınız? Bu döviz nerede? Şu anda bankaların muhabir hesaplarında 190 milyar dolar, 195 milyar dolar yok.

https://www.dunya.com/kose-yazisi/vatandas-dovizini-cekmek-isterse-ne-yapacaksiniz/458737

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 17 Aralık 2019; 18:57:2 >

• 270 tl olan gram 5 günde 279 a geldi bundan sonra yolu ne olur şu üstadlar analiz yapsın seviyoruz onları

• 
Sayfa: önceki 36623663366436653666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.