Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kayser , programmer_onur , ressi1 , TakTAkk Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (4 Mobil) - 21 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
235.531
Cevap
1.165
Favori
11.787.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36593660366136623663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Kar yağması iyi kar yağarsa hava yumuşar yağmaması daha kötü ayaz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Aralık 2019; 17:36:46 >
  • Dolar çok sert hareketler yapıyor bir 5.81 bir 79 gidip geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

2020 de ticaretin önü açılacak. Dolar yükselmeyecek. Normal şartlarda bu seviyelerde seyreder.
    Faiz düşüyor dolar düşüyor tıpkı aylar önce equris in söylediği gibi ama maalesef son zamanlarda sahadan uzak kaldı
    @equris hocam nerdesiniz bi selam verin en azından bi hayat belirtisi olsa yine yeter :)

2020 de dolarcılar ve faizciler kaybederken ticaret yapanlar kazanacak.
    Birde borsayı bilinçli oynayanlar kazanacak
    Faiz düşmüyor birileri sırf kredi çeksin borçlansın bir taraf kazansın diye kamu odaklı düşürülüyor yani zorlama şuan kim ilk 5-10 yılı net görüp borçlanabilir ki güvence nedir.Ülkede döviz yağdıda ülkede üretim tepeye ulaştıda biz mi göremedik.
  • Cok enteresan

Ziraat Bankası, Simit Sarayı’nın yüzde 51’ini satın alıyor

https://www.medyafaresi.com/haber/ziraat-bankasi-simit-sarayinin-yuzde-51ini-satin-aliyor/928962
  • her turlu yagsın yagmur kar

barajlarda su bitiyor
  • Simit Sarayı batmış Ziraat bankasıda bir kamu bankası bu batan firmanın %50 hissesini alıyor peki niye ziraat bankası tarım odaklı bir banka değil mi endir arkadaş bu ya yazıkları olsun size canınız cehenneme.Ülkede tarım bitti alo tarım yazıklar olsun size.

Ziraat Bankası 500 Milyon Dolar borcu olan Simit Sarayı'nın yüzde 51 hissesini satın alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Aralık 2019; 21:32:42 >
  • Dolar 5.82 ile flortlesiyor, bakalim neler olacak...
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    offf kesın zıraat tepkısı bu
  • Dolara tokat ustune tokat attik kaldi yerin de kimildayamiyor. Berat Bey sagolsun ekonomi nasil yonetilir gosterdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar yorumlarina bakiyordum, asagidaki reklami cikardilar karsima, acaba youtube bana birsey mi anlatmaya calisiyor ?

• Dolarda şelale düşüş...
  • Gram 276 küsüre geldi asıl ona dikkat 271 seviyelerinden

• zaten fragman yayınlanmıştı şimdi film başlıyor "siz mesajı aldınız"
  • Jöleliye ne oldu bilen var mı.Onuda mı değlediler yoksa ses soluk yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Jöleliye ne oldu bilen var mı.Onuda mı değlediler yoksa ses soluk yok.
    Yeni partilerden birine yanlarsa hiç şaşırmam, paranın sıcak yüzünü en iyi bilenlerdendir.

• routemaster kullanıcısına yanıt
    5 krş hakkım varsa egeer HARAM OLSUN HAKKIMI HELAL etmiyorum.
  • Bize bulaşmayacaktınız küreselciler,para hırslı domuz yığınları ile bizi yok etmek için üzerimize saldınız ama yok edemediniz şimdi sakının ve kaçacak delik bulabilirseniz saklanın, o yığınları şimdi size yollamaktayız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 14 Aralık 2019; 1:17:12 >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Çok kısa rahatlama olur aslında genel olarak bende böyle düşünüyorum.
    Ama bu ne kader sürecek 6 ay 1 yıl 3 yıl. Bence bunu konuşmak için erken. Ama şuan önümüzde ki 3 ayı konuşacak olursak dolarda 6.25 üzeri hayal. Tahmini zirve kısa vadede 5.90 lar tahmini alt seviye 5.68
    Yani 5.70 ile 5.80 lerde bi süre daha takılacak gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

2020 de ticaretin önü açılacak. Dolar yükselmeyecek. Normal şartlarda bu seviyelerde seyreder.
    Faiz düşüyor dolar düşüyor tıpkı aylar önce equris in söylediği gibi ama maalesef son zamanlarda sahadan uzak kaldı
    @equris hocam nerdesiniz bi selam verin en azından bi hayat belirtisi olsa yine yeter :)

2020 de dolarcılar ve faizciler kaybederken ticaret yapanlar kazanacak.
    Birde borsayı bilinçli oynayanlar kazanacak
    Ses bir iki ses!:)

ABD ile ilişkilerimiz, ABD Çin İlişkileri çok önemli biz ise evet yalancı baharı yaşıyoruz bunlar sayesinde.

Faizleri çok hızlı indirdik ama şansımıza FED son toplantısında uzun vadeli tahvilleri alabileceğini söyledi ve bu çok önemli bir sinyal ABD'nin yeniden parasal genişlemesi için ve bu avantajımıza. Tabi ABD ile ilişkiler bizim asıl çıpamız her zaman ki gibi.

Burda esnek olanların kazancağı bir dönem diye çok vurguladım borsa çok güzel para kazandırdı. Maalesef halkımızın çoğu hala 6.30tl ortalama dolar maaliyeti ile bekliyor. Üstüne taşıma maliyet faizini eklemek istemiyorum çok anlattım ama geçen sene 6.20'den dolar alan biri şuan dolar 7.50tl olsa ne karda ne zararda öyle düşünün ortalama.

• Dolar neden yukseldi bu kadar

• 
Sayfa: önceki 36593660366136623663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.