Şimdi Ara

Dolar 2017 ilk çeyrekte 3.50 ön görülüyormuş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nankörlük ve kibir insanı helak eder. Bu iki hastalığın tedavisi için dua etmeli çok yalvarmalı çok tövbe etmeli...
  • o zaman mazot 5,50 tl / megane sedan 125,000,tl - mevzii alın.....
  • farkli bi ulkeye tasinmak en mantiklisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaksan altın al dolar cok riskli

• Parayı kazanmak kolaydır da mesele harcamasını bilmek. Bunu bilmedikten sonra doların ne durumda olduğunun çok da önemi kalmıyor bence. Türkiye kriz ülkesi, 7/24 kriz var. Seneye durum daha da kötü olacak ama, ben yazmayayım netten araştırın. Kehaneti bile var.
  • İsin kotusu bunu muhatap alip yurrru beee abimsin hijk diyenler var hala

• Malum kişi tv'ye çıkıp dolar bizim dönemimizde rekor kırdı dese, bunu alkışlayacak bir sürü insan var.
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    İnsanların akıllarını kenara bırakıp herşeyi Allah'a havale etmelerindeki aptallığı doğru ifade etmiş. Ama sizin tespitiniz de oldukça yerinde. O kadar eleştiri yapıp kompakt araca 90 gömmeyi tavsiye edemezsin. Yanlız şu var sanki siz de geçen bi mesajınızda ceratoyu f/p olarak önermiştiniz. Yanlış mı hatırlıyorum?

• Dolarınızı alınız kredi borcuna vs. şimdilik girmeyin.
  • Snathius S kullanıcısına yanıt
    Dolar suan 3.10 elinizdeki parayi dolar yaparsaniz ve dolarinda 3.50 lira olmasi kuvvetle muhtenel ise 10x0.40 tan 4bin lira kârda olursunuz.

37 olan butcenizi 40 binliraya tamamlayip butun parayida dolar yaparsaniz 16binlira karda olursunuz.

Ama soyle bi durum var 46 binliraniz deger kaybedecek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

İnsanların akıllarını kenara bırakıp herşeyi Allah'a havale etmelerindeki aptallığı doğru ifade etmiş. Ama sizin tespitiniz de oldukça yerinde. O kadar eleştiri yapıp kompakt araca 90 gömmeyi tavsiye edemezsin. Yanlız şu var sanki siz de geçen bi mesajınızda ceratoyu f/p olarak önermiştiniz. Yanlış mı hatırlıyorum?

Akillarini birakanlar esas bunlar.topluma akil verdiğini zannedip kendisi düzenin sistemin 1numarali yardakciligini yapan tiplerle bir yere varamayiz.
    Ceratonun giris modeli f p olan.dizel otomatik kazigi degil.sadece cerato icin de degil,hicbir c segmenti degmez o paralara.
    Ama bu vatandaslarin onada bir çözümü var.cekin krediyi ödeyin faiziyle fazladan 30 40 bini ekonomi yapin,sisteme isyan edin

• quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Dolar suan 3.10 elinizdeki parayi dolar yaparsaniz ve dolarinda 3.50 lira olmasi kuvvetle muhtenel ise 10x0.40 tan 4bin lira kârda olursunuz.

37 olan butcenizi 40 binliraya tamamlayip butun parayida dolar yaparsaniz 16binlira karda olursunuz.

Ama soyle bi durum var 46 binliraniz deger kaybedecek :)

Ben kararsızım hocam ilk araba heyecanı vardı o heyecanla biriktiriyodum para beklicek gücüm var mı bilmiyorum ama 2 aylıkda olsa paramı dolar yapıcam büyük ihtimal yarın azda olsa kazanırım heralde zarar etmem diye düşünüyorum

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Aynı düşünüyorum. İnsanlar D sınıfı altına nasıl o parayı veriyor anlamıyorum. Son cümleniz de çok doğru. Ne olursa olsun alayım almalıyım kafasıyla bu fahiş rakamları istemeye devam eder adamlar.

• Kriz zamanında elde para olması bence bir avantaj değil dezavantajdır,paran var fakat mal yüksek ne yapayım parayı ?
    Yabancı para olması tabi ki iyidir fakat onun iyiliğini ekonomi normale dönünce hissedersin.Ekonomi bozuk olduğu zaman elinde bulunan 5-10 bin dolar iş yapmaz.
    Elinde varsa 100 k doların tamam kralsın ama 3 ile 5 ile küçük hesaplar gütmemek gerek. Harcayın paranızı bu zamanda ülkemize destek olmamız gerek.
    Hükümet için değil,g*t kılları için değil,çomarlar için değil,teröristler için değil.Geleceğimiz için,çocuklarınız için,ileride gelecek türkiye cumhuriyeti vatandaşları için devletmize sahip çıkmalıyız.
  • Dolar alan yaya kalır diyen bir ekonomi bakanımız vardı değil mi?
  • Yahu dolar isterse 10 lira olsun ben TL olarak maaş alıp TL olarak harcıyorum. Bana ne dolardan?
  • mart ayına nekadar olur tahminen.gercekten 3,50 olurmu başlık gibi
  • Arkadaşlar doların artışı bizi etkilemiyor, alım gücü arttı, 3,50 olursa alım gücü daha da artacak problem yok. Alım gücü derken anladınız siz
  • Parayı döviz olarak saklamak paraya değer kazandırmaz. Mesela siz 10.000 dolar ile araba alabiliyorsanız, TL değer kaybedip dolar 5 TL olsa yine aynı aracı 10.000 dolara alırsınız olayı bu. Paranızın dövizde değeri değişmez.
  • Allah hepsini helak etsin
    ayrıca karnımız doyduktan sonra sorun ne anlayamıyorum
    burası yeni türkiye

edit : eskiler bilir , yeni yozgatspor , yeni afyonspor , yeni salihlispor , yeni milasspor , yeni turgutluspor vbb.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.