Şimdi Ara

DOLANDIRILIYORMUYUZ ? (EDİT] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Inanmayin soyle seylere Allah askina, sahte kimlik cikarmak cok kolay artik. Bir devlet sitesinden deneyin bakalim gercekte varmiymis bu adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun kardeşim insanın başına gelince basireti bağlanıyor işte o adamlar da çok soğukkanlı ne yaparsın. Burdan gülmek kolay başa gelince herkes aynı şeyleri yapıyor. Haklıyken inandırmak haksızken kandırmak çok kolay bu memlekette.

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    +1, kimliği de inceletsinler belki parmak izi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.F.Y.D -- 4 Temmuz 2016; 18:06:47 >
  • Insert.cold_water.img;

• Televizyonlara hergun cikiyor, diyorum insanlar nasil bu kadar salak nasil inaniyorlar. Hic mi ders almiyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocket Raccon

Televizyonlara hergun cikiyor, diyorum insanlar nasil bu kadar salak nasil inaniyorlar. Hic mi ders almiyorsunuz.

adam komando kimliğini falan gösterdi maillerde geliyor adam birazda samimi inandık şu an adana da biraz bekleyin göndericem 8200 tl diyor bekliyoruz ama kesin dolandırıcı

insan dolandırıcı diyip bırakmak istemiyor

elimizi verdik kolumuzu kurtaramıyoruz 800 tl den vazgeçersek gidicek 8200 tl dükkanıda yeni açtık 10 bin tl vardı küçük bi dükkan malların hepsi gitti hiç bişey kalmadı 2 mizde üniversite öğrencisiydik biriktirdiğimiz paraydı
  • uppp
  • Beklediğin her saniye zarar. Acilen polisi ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

Beklediğin her saniye zarar. Acilen polisi ara.

ya gerçekse ?napıcaz o zaman

bekle ben halledip dönücem dedi bekliyoruz
  • Oh iyi oluyor sizin gibilere gram üzülmedim.

Tanımadığınız adam sizden para istiyor, düşünmeden veriyorsunuz. Buradaki adamlar dolandırıcı polisi arayın diyor, kalkıp ya gerçekse diyorsun.

He he gerçek. Adamın hesabına bi 60 70 bin lira yolla ev falan alırsa adam peşinat versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizarca

quote:

Gerçekse de bir şey olmaz polis uğraşmış olur ama ölmezsiniz.

Oysa yukarıda kesin dolandırıcı diye yazmıştınız. Şimdi neden ya gerçekse diye düşünüyorsunuz?

Siz bilirsiniz. Benden söylemesi. Hala inanabiliyorsanız sizin seçiminiz. Kendi düşen ağlamaz..
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekse de bir şey olmaz polis uğraşmış olur ama ölmezsiniz.

Oysa yukarıda kesin dolandırıcı diye yazmıştınız. Şimdi neden ya gerçekse diye düşünüyorsunuz?

Siz bilirsiniz. Benden söylemesi. Hala inanabiliyorsanız sizin seçiminiz. Kendi düşen ağlamaz..

beklemedeyiz

• akbank ve gmail

• Ne çaktırmaması ya, hayır bu rahatlık nedir kardeşim? Acilen polise git elinde ne kadar bilgi varsa savcılık hemen işlemleri başlatır.

Hakikaten ne enayiler var dedirtiyosunuz insanlara cahilliği bırakın allasen.

• hocam şimdi okudum da 300 olur 500 olur da nasıl 8200 tl verirsiniz, hiç mi kafanız çalışmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

hocam şimdi okudum da 300 olur 500 olur da nasıl 8200 tl verirsiniz, hiç mi kafanız çalışmıyor?

6 bin tl borç eşya verdik kimliiğini vs bırakınca güvendik salaklık orda sonrada 2200 tl masraf diye diye 5 defada aldı

şu an 800 tl daha istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizarca -- 4 Temmuz 2016; 18:49:23 >
  • Bi de üniversite öğrencisi olacaksınız. Afedersin bu kadar salak olmayın arkadaşım. Adama bi kere gönderdin baktın durum ortada ne diye bir daha gönderiyorsun? Direk savcılığa gidip şikayette bulunun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

hocam şimdi okudum da 300 olur 500 olur da nasıl 8200 tl verirsiniz, hiç mi kafanız çalışmıyor?

6 bin tl borç eşya verdik kimliiğini vs bırakınca güvendik salaklık orda sonrada 2200 tl masraf diye diye 5 defada aldı

şu an 800 tl daha istiyor

Kardeş şaka mısın adam kimliği bıraktı diyorsun, sence bu adam bankadan 60000 lirayı nasıl çekecek?

• denizarca D kullanıcısına yanıt
    hocam dur, biraz oyala yarına çıkar de uyut adamı, hemen polise git kimliği ve e postayı ver, kimlikten parmak izi çıkabilir, adamı kendiniz de yakalayabilirsiniz sonra götürürsünüz gelirse.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.