Şimdi Ara

Dolandırıldım ve kişiyi şikayet edicem ! Mücahit Ferhat Gürler denen şahıs (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
324
Cevap
5
Favori
39.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ulan beni dolandiran kisi hapis yaticak sonra öç almaya bana gelecek bende adama kahvemi ismarlicam olmekten beter ederim onun ağzını yüzünü dagitirim anlaminda ben suan bulsam yaparim zaten napim adama gel kardeş affetjm koyam 1500 e yavvv mi diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammercan -- 4 Aralık 2019; 16:20:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Sizin durumunuz iyi heralde affediyorsanjz benim zararimi karsilagin direk konuyu siliyim simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rammercan

Eger sucu belliyse ve hapis yaticaksa ben neden mahkeme bedelini odeyim suclu sonucta ?
    valla benim durumda da suçu belliydi

ama hiçbirşey olmadı
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Böyle herkes dolandırıcılık yapar en basit mantik koy iphon xr 1800 tl sat günde 10 kisi yazar rahat 8 i eft yapmam dese 2 si rahat yapar al paralari aktar baska hesaba sonrada ben yapmadjm de salak sacma savun kendini olaya bak ohhh

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Bu mesaj silindi.
    inancın gereği hırsızı affetmek mi?
    bu devletin yasaları var hukuk kanun var biri suç işlemişse birinin canını yakmışsa cezasını maddi manevi çekmeli.

Örnek olarak biri geldi sizi arkanızdan bıçakladı ve öldünüz.
    inancınız gereği onuda mı affediceksiniz? oldu bittiye geldi yani öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammercan

Böyle herkes dolandırıcılık yapar en basit mantik koy iphon xr 1800 tl sat günde 10 kisi yazar rahat 8 i eft yapmam dese 2 si rahat yapar al paralari aktar baska hesaba sonrada ben yapmadjm de salak sacma savun kendini olaya bak ohhh
    aynen öyle durum dostum
  • Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    Adam kendince haklidir canım oldurmekle allah oteki tarafta cezasinj verir oyle denirmi müslümanız herkes birbirini soysun öldürsün bisey yapmayalim müslümanız sonucta yazik suc isliyenlere

• turn table kullanıcısına yanıt
    böyle dolandırıcılar olduğu için kimse kimseye güvenemiyor. Birkaç hafta önce eski profesyonel fotoğraf makinamı uygun fiyattan letgo ya koydum. istanbul dan birisi mesaj attı. Telefonla konuştuk anlaştık parayı gönderdi. Bende çok özenli bir şekilde ( kargocuların paketlere nasıl davrandığını bildiğim için) paketleyip gönderdim. Bu kadar basit. Herkes birbirini kandırma ve dolandırma arayışında olmasa çok daha güzel olacak. Bizim millette bir dolandırıcılık tır yalancılıktır aldı başını gidiyor. 2. El araba pazarı daha da rezalet durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sheff2x

böyle dolandırıcılar olduğu için kimse kimseye güvenemiyor. Birkaç hafta önce eski profesyonel fotoğraf makinamı uygun fiyattan letgo ya koydum. istanbul dan birisi mesaj attı. Telefonla konuştuk anlaştık parayı gönderdi. Bende çok özenli bir şekilde ( kargocuların paketlere nasıl davrandığını bildiğim için) paketleyip gönderdim. Bu kadar basit. Herkes birbirini kandırma ve dolandırma arayışında olmasa çok daha güzel olacak. Bizim millette bir dolandırıcılık tır yalancılıktır aldı başını gidiyor. 2. El araba pazarı daha da rezalet durumda.
    Ne yazık ki öyle. Ama bile bile lades demenin bir anlamı yok. Aynı sülün osman'nın sahte altın işine benziyor bu olaylar. cinlik yapıp ucuz fiyata kapatacam derken adam düdüklüyor böyle işte şeytan olmadan adam çarpmaya çalışanları.

• affet diyen var :D

• Rammercan R kullanıcısına yanıt
    Senin olaydan hiçbir şey çıkmaz uğraştığınla kalırsın. Üstüne karşı taraf öğrenci eğer biraz kafası çalışıyorsa sınavlarıma giremedim dersten kaldım ailemle kavga ettim psikolojim bozuldu diyip manevi tazminat alır.
    Ortada hiç bir belge yokken para göndermişsin. Ses kayıtlarının hiçbir hukuki geçerliliği yok.
    Sana ders olsun bir daha yapmazsın aynı hatayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 4 Aralık 2019; 18:16:2 >
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Adam yaralamadan sabikasi var kisinin ve benle beraber 3 kisiyi dolandirmis 2 gunde 1999 lu bu arada bende öğrenciyim 1997 liyim :) ayni tazminati ben açarım ona mesajlar var numarasi belli o numarayla wpden ve normalden yazismalarim onlarin ciktisi alindi savciliga verildi ve silmiyorumda duruyor halen ve tc kimlik nosu var ortada o tcye ait iban nosu var ? O tc nosunu polis sistemine girdiginde 1999 dogumlu Mücahit Ferhat Gurler adinda bi sahis cikiyor ve sabikalida ? Bi cacik olurmu olmazmk bakalım gorecegiz

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Benim daha ugrasicak biseyim yok tum kanitlarla tc vs fotolarla dekontla polise verdim ifademi verdim hersey hazirlandi ve savcılığa verildi benim yapacagim tek sey simdi savciliktan bir takip nosu almak ve beklemek okadar yakalamak polisin işi ben kosturup durmucam yani

• Sizin durumunuza çok üzüldüm. Kimseye güven olmuyor cidden.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Evet öyle ben cok kisiyle alışveriş yaptım nerdeyse cogu parayi bana ilk gonderdi hepte adamlara saglam gidicek sekilde kutulayip yolluyordum zarar gormesin diye bile ama adiii insan dolmus ortalik

• Rammercan R kullanıcısına yanıt
    Galiba artık sabıka kaydı bile istemek gerekiyor bir kişiden bir ürün alırken... Ne günlere kaldık...
  • Facebook ta uluslararası ticaret diye bir sayfa var hala da aktif adamlara 1650 lira gönderdim anında engellediler. Bir şey çıkmaz diye şikayet etmedim. Konudaki arkadaş sonuç alırsa gideceğim artık :) apple watch 4 göndereceklerdi sözde. O kadar kurumsal konuşmalar yapıyorlardı ki inandık bir şekilde. Adem Aydın diye bir vatandaş numarası çalıyor ama hiçbir şekilde cevap vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Kucuk bir miktardı umursamadım zaten bişey çıkmazdı muhtemelen, ama 1500₺ az degil sen ugraş üstünde dur ailesine fln ulaş facebookdan fln bulursun belki bir yakınını, muhtemelen bilmiyordur ailesi böle bişey yaptıgını.
    Geçmiş olsun, ama yanlış yapmışsınız hocam. Bu tür şahıslar onlarca insanı dolandırıyor. Dosyaları birleşince icma yapılıyor ve cezası artıyor. O yüzden meblağ önemli değil şikayetçi olacaksınız ki şahıs ceza alabilsin.
    Siz siz olun bu tür duruma düştüğünüzde ihmal etmeyin başvurunuzu yapın. Herkes yaptığını çeksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solayrum kullanıcısına yanıt
    Ne zaman oldu kardeşim sizin olay bu isler biraz yavas isliyor siz suan sikayet etseniz 1 yila sonuc bulur anca benimkide oyle olacak heralde

• neyine güvendin birader bu devirde
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.