Şimdi Ara

Dolandırıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bir arkadaşlık uygulamasından birisiyle konuşuyordum, kendisi benimle telefonda görüntülü konuşabileceğini söyledi.Ben de istediğim için kabul ettim ve ücretin 10 tl olduğunu söyledi.Numaramı verdikten sonra 5685'den bir şifre geldi ve o şifreyi ona vermemi istedi. Ben de şifreyi ona verdikten sonra hattımdan 10 tl kesildi ve beni engelledi. Şimdi bakıyorum uygulamadaki hesabı gözükmüyor. Numarası yok, muhtemelen kullandığı fotoğraflarda ona ait değil ne yapabilirim? Açıkcası kimseye anlatmaktan çekiniyorum çünkü pek anlatılacak bir konu değil. Cinsel konuda konuşmak isterken 10 tl dolandırıldım. Bunun için ne yapabilirim, şikayet edersem sonuç alır mıyım?

• Bence mahkemeye git 10 TL ye gibcektim ama beni dolandırdılar de faiziyle alırsn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhannn35 B kullanıcısına yanıt
    Ne yapacağımı bilemediğim için konu açmıştım, lütfen dalga geçmeyin.
  • 10 TL için 50 TL'lik masraf yapman gerekecek, hiç yorma kendini daha iyi. en azından mevzu duyulmamış olur
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Paranın önemi yok, neden böyle bir şey yaptığını merak ediyorum. Sorunum onunla, yoksa 10 tl pek mühim değil. Acaba emniyete şikayet etsem, elimde numara, fotoğraf veya kişi hakkında bilgi olmadığı halde uğraşırlar mı? Sadece konuşmanın ekran görüntüleri var.
  • burda konuyu açarak ve insanları uyararak yapman gerekeni yaptın zaten. başkabişey yapmana gerek yok bence. 10tl ye güzel bir ders almışsın. gayet uygun fiyatlı bi ders. özel ders saatleri çok yüksek biliyorsun. yani çok uygun fiyata ders almışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokajy

burda konuyu açarak ve insanları uyararak yapman gerekeni yaptın zaten. başkabişey yapmana gerek yok bence. 10tl ye güzel bir ders almışsın. gayet uygun fiyatlı bi ders. özel ders saatleri çok yüksek biliyorsun. yani çok uygun fiyata ders almışsın.

• pokajy P kullanıcısına yanıt
    Yorumun için teşekkür ederim. Yani bu durumda pek yapabileceğim bir şey yok değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.