Şimdi Ara

DOLANDIRICIYMIS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline'dan az önce aradılar ve bana AKK kalktı iki tarifeden birini secin bugün son gün diye emrivaki yaptılar. Kardesim 2 gün sonra arayın ben bir karar vereyim dedim ama bugün son gün vs vs deyip durdular. 63 lira fatura ödüyordum.ben 63 lira öderken +15 lira koymaları da sahtekarlık Digitürk giriş paketli 67 lira , Digitürk olmadan 77 lira bugün sisteme giriş yapacagım dediler . 4 Nisan itibariyle AKK kalkıyor tüm Türkiye'de dediler.

NOT : Arayanlar dolandırıcıymıs . Digiturk 'u kaktırmak için herkesi arayıp Superonline bayisi gibi gösterip abone yapmaya calısıyorlarmıs kusura bakmayın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostlast -- 1 Nisan 2017; 17:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şuan kotayı resetleyemen iss kotayı kaldıracak öylemi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mühendisc

şuan kotayı resetleyemen iss kotayı kaldıracak öylemi..

ağzına tükürdüklerim kotayı resetleyemediler internet kağnı gibi
  • 1nisan şakası yapmaya çalışmış arkadaş.
  • Ses kaydı var . bir kaç kez sordum ve "Mayısta sadece düzenleme gelecegini biliyorum 4 nisan da gercekten kalkacak mı" dedim üstüne basa basa kalkacak dedi . Müşteri hizmetlerini tekrar arayacagım

edit: Müşteri hizmetleri, Öyle bir bayi numaraları olmadıgını ve müşterilerin sürekli bu şekiklde kandırıldıgını söyledi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostlast -- 1 Nisan 2017; 17:15:29 >
  • lostlast kullanıcısına yanıt
    Paylaşında dinleyelim bunun hakkında yorum yapalım
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    pm atıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.