Şimdi Ara

Dolandırıcılık suçundan yargılanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ben bundan 4-5 ay önce arkadaşım banka hesaplarının hacizli olduğunu söyledi hesabıma gelen parayı banka çekiyor bu yüzden senin hesabını kullanabilir miyim dedi ben de güvendim olur dedim ve bu hesapla bi kaç gün içinde milleti dolandırmış ve bana dava açılmış ama bu işi yapan ben değilim arkadaşım. Bu iş sanırım benim üstüme kalacak bu olaydan nasıl kurtulabiliri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasini soyleyerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kurtulumazsın.senin gibi bir hesapta benim babamı dolandırdı fakat sert kayaya çarptılar.bizden çaldıkları 30.000 tl yi 36.000 tl + vekalet ücreti olarak 1bucuk yıl içinde senden(yani hesabın kullanılan kişiden) paşa paşa aldık. Bizimkinde elemanda işin içindeydi.Seni bilmem tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okandem1986 O kullanıcısına yanıt
    Sizin paranızı çalmışlar benden para çalmadılar banka hesabım üzerinden dolandırıcılık döndürdüler yani başkasının parasını çaldılar ama bu benim hesapta olduğu için dava benim üstüme kaldı

• Jamfk34355 J kullanıcısına yanıt

aynısı benim başıma geldi

• Bende konu başlık yaptım olayı anlatım hızlıca ama işi işimiz çok zor arkadaşın verdigin kayıt yok ise direk berat ediyor benim verdigim çocuk adını karakol söyleyince ooo o çocuk mu haftada 4 5 kişi geliyor hep magdur etmiş diye.
    Ama kanıt yok diye berat verdi
    İzmir de karar mahkemesi vardı benim avukat covid den dolayı karantina idi 14 gün mahkeme gitmedi bütün suç bana attılar sanki ben telefon dan aramış kendimi avukat gibi tanıtım yapmış vs benim hesabı verip millet dolandırmışım gibi.
    ATM den çeken kişiler büyük çete ele başı hepsi içerde ama beni yaktılar 5 yıl 6 bin TL para cezası verildi teymiz gidip karar bozdurucaz eski avukat hiç ilgilenmedi 9 bin TL verdim.
    Yeni işten anlayan avukat buldum İstanbul dan İzmir dava Dı için 25 bin TL istedi nasıl bir oyuna geldim
    Konu bilgisi link de
    https://forum.donanimhaber.com/ceza-avukat-25-bin-tl-para-istedi-normal-mi--146157932

• Jamfk34355 J kullanıcısına yanıt

Msj kanıt herşeyi topla.

Sonra atm kayıtları da sen yoksun dur kesin onları mahkeme bakıcak.

Ben olmadıgım halde bana suç attılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.