Şimdi Ara

Dolandırıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sahibinden de Uğur Can şaşkın ismi ile yeni bir dolandırıcı var dikkat edin gopro PC ve bir şey daha satıyor Tufaya gelmem diye övünüyordum ama geldik siz gelmeyin birde adaletteki boşlukları çok iyi biliyorlar yani anlayacağınız bir bardak yaz sıcağında soguk su içtik😂 özür dilerim kendi halime gülüyorum saygılar herkeze

Dolandırıcı

+90 552 942 90 02 bu numara ile iletişim kuruyor not edin muhtemelen at kulan tipi bir hat

• akıllanmayacak mısızsınız ha. parayı neden önceden gönderiyorsunuz?
    GET ilanı açtır öyle alış veriş yap. adam kargoyu göndermezse en azından paranı geri alıyorsun. başka bir ürün veya hasarlı ürün gönderirse,iade etme hakkın var. şikayet etme hakkın var,her şey delilli oluyor.
    get ilanlarında en azından satıcının profiline bakabiliyorsun geçmişteki satışlarına ve yorumlarını okuyabiliyorsun. güvenilir olup olmadığını anlayabiliyorsun.
  • hocam biraz açıklama yazsaydınız?
    nasıl adaletteki boşlukları çok iyi biliyor mesela?
  • Ne olmus hic bisey anlamadim
  • Hocam bunlar şikayet edilsede biliyorki böyle durumdan muzdarip bir çok vaka var kendiside bu dosyalar çözülene kadar yapabildiği kadar bu site üzerinde sömürme yapacak muhtemelen sahte bir kimlik ile yapıyor yani bu sitede çok paylaşıldı şikayetçilerin hep bir bardak su içtiği
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Hocam belegatı çok iyi bir dolandırıcı tarafından dolandırıldık ismini paylaştım olurda sizede denk gelir bu sahibinden sitesinde dikkat edin dedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyazc

Hocam belegatı çok iyi bir dolandırıcı tarafından dolandırıldık ismini paylaştım olurda sizede denk gelir bu sahibinden sitesinde dikkat edin dedik
    Olay nasil oldu parayi gonderdin urun mu gelmedi detaylandirin
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Yani hocam aynen öyle çok alış veriş yaptım bu şekilde konuş,güven ve alış veriş yap şeklinde hiç sıkıntı çıkmadı bu olaya kadar sahibindende çok değerli insanlar var sırf bir şeyler satmak yada almak için birde böyle g.tlr ne yazıkki iyimi yaptık kötümü paylaşmakla bilmem eyer bu şahıs ile karşılaşırsanız uzak durun muzdarip olmayın isdedim.
  • akıllanmayacak mısızsınız ha. parayı neden önceden gönderiyorsunuz?
    GET ilanı açtır öyle alış veriş yap. adam kargoyu göndermezse en azından paranı geri alıyorsun. başka bir ürün veya hasarlı ürün gönderirse,iade etme hakkın var. şikayet etme hakkın var,her şey delilli oluyor.
    get ilanlarında en azından satıcının profiline bakabiliyorsun geçmişteki satışlarına ve yorumlarını okuyabiliyorsun. güvenilir olup olmadığını anlayabiliyorsun.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Hocam get li ve get siz çok alış veriş yaptım bugüne kadar sıkıntı yaşamadım en eski üyesiyim sitenin çakallık yapanı anlardım lakin adamlar çita yükseltmiş güzel konuşma falan yani kısacası hata bizim amaç bu şahıs ile karşılaşırsa bir arkadaşımız dikkat etsin diye paylaştım
  • arkadaşlar konuyu yeni gördüm bende arada gittim aynı kişi tarafından bugüne kadar sıkıntı yaşamamıştım bayram sonrası savcılığa başvuracağım
  • alp2001 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok üzüldüm ya geçmiş olsun şerefsizin teki ya inşallah cezasını bulur
  • 2 cümle kurana güveniyorsanız hata sizde
  • system_31 kullanıcısına yanıt
    Üstat bende iki cümleye kanmam ama öyle bir zaman geliyorki insanın bir gaflet anı oluyor bu konu hep üste kalsa en azından bunun gibi dolandırıcıları hep ifşa Etsek bu olayları azaltmış oluruz yazık bak bir arkadaşımızda kurban gitmiş bilki bu formda daha çok kişi var
  • Geçmiş olsun
  • Bir şey çıkmasa bile davanızı açın. Açılmazsa daha fazla sorun çıkartacak...
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey çıkmıyor bunları sürekli bu platformlarda ifşa edersek ozaman bir çok kişi kurtulur
  • aliyazc kullanıcısına yanıt
    Çıkmadığını biliyorum, ama şikayet edilmezse isim değiştirip yine gelecek bu karaktersizler. Lütfen bayram sonrasında gidin yarım saatinizi almaz şikayetçi olmak.

Bunlar yüzünden gerçekten benim gibi ucuz ürün satanlar dolandırıcı damgası yiyor. Üzücü tarafı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 11 Ağustos 2019; 13:28:46 >
  • arkadaşlar serdar sağır ismini kullanan bir dolandırıcı daha türedi sahibindende sahibinden kurumsal logosu alarak dolandırıyor çok dikkat edin

• aliyazc kullanıcısına yanıt
    Bugün 1700 kaptırdım. Aklıma da geldi ama giden gitti.

TR19 0011 1000 0000 0095 3854 07
    Serdar Sağır Finansbank
    İban bilgisi bu. Aynı adam ise dikkat edin.
  • tanerky1980 T kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı p.aynı adam üzüldüm geçmiş olsun sizide kurumsal üye logosu ilemi dolandırdı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.