Şimdi Ara

Dokuz eylülü tercih edecekler ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokuz eylül endüstri Hakkında ve Buca hakkında bilgisi olan öğrenci ortamı yaşam Nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen yurtlar falan nerde

• bizimkoyunmetalcisi B kullanıcısına yanıt
    Tınaztepe yi mi düşünüyorsunuz ?

• ???

• araştırmalarımın çoğunda buca köy,kötü gelmeyin diyorlar özellikle tınaztepeyi kötüleyeni çok gördüm buna ulaşım sorunuda dahilmiş üstelik dokuz eylül çok kastırıyormuş
  • Buca İzmir'in içine en kapanık ilçelerinden birisidir biraz muhafazakardır ama İstanbul'daki muhafazakar semtlerle karşılaştırdığında son derece modern sayılır. İzmir'in en büyük ve kalabalık 2. Semtidir. Ev kiraları gittikçe pahalanıyor dayalı döşeli 1+1 orta halli bir mahallede kalmak isterseniz 700-1000 TL arasında bulabilirsiniz. 2+1 lerde 1000-1200 arası değişir. Yurtlar Hakkında pek bilgim yok. 9 eylül güzel bi ünidir. Tınaztepe dokuzçeşmeler ve eğitim fakültesi altında 3 kampüsü var. 4 - 5 sene bence buca da geçer.

• Bende bu tür yorumlar okudum ve bunun üzerine gittim gezdim bence Buca yaşanmıyıcak bi yer değil rahat okula yakın her yer yurt marketler kafeler yakın dokuz eylül kampüsü de gayet iyi Bide ben hangi üniversiteyi sorsam hepsi mühendislikte kastırıyor Dedi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_ertastr

Buca İzmir'in içine en kapanık ilçelerinden birisidir biraz muhafazakardır ama İstanbul'daki muhafazakar semtlerle karşılaştırdığında son derece modern sayılır. İzmir'in en büyük ve kalabalık 2. Semtidir. Ev kiraları gittikçe pahalanıyor dayalı döşeli 1+1 orta halli bir mahallede kalmak isterseniz 700-1000 TL arasında bulabilirsiniz. 2+1 lerde 1000-1200 arası değişir. Yurtlar Hakkında pek bilgim yok. 9 eylül güzel bi ünidir. Tınaztepe dokuzçeşmeler ve eğitim fakültesi altında 3 kampüsü var. 4 - 5 sene bence buca da geçer.

Katip çelebi nasıl

• oartikuniversital O kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum sadece Ege ve dokuz eylül ü gezdim

• Buca mı köymüş? acaba bunu diyen nerede yasiyor cok merak ediyorum ya

• 19982016 kullanıcısına yanıt
    Aga peki sence ben 96k yım katip çelebi hemşirelik 97k kontenjan değişmemiş kesin gelir mi? Bir

• fire97 F kullanıcısına yanıt
    Cidden 500 binlik köy mü olur

• Buca dedigin yer il lan il. Bucanin kendi icinde 17 farkli bolgesi var. Sacmalamayın

Ya bence gelir ama ben mesela 36 binim dokuz eylül endüstri istiyorum orası 40 bin rehber hocalarımla konuştum bana 10 15 bin üst ve altını mutlaka yazıcaz açıkta kalmaman için Dedi mesela ben 20 binden 60 bine kadar yazıcam ama tabi benim üstüm olan yerlerden sonra direk dokuz eylülü yazıcam terslik olmazsa gidicem bu sene çok farklı yıl oldu çünkü puan ve sıralama adına dediğim gibi sende bu mantıkta hareket edersen daha iyi olabilir ama istemediğin hiçbir yeri yazma listeye kendinden üst istediğin yerlerden sonra katip çelebi yazarsan daha sağlıklı olabilir en azından hocalarımın dedikleri umarım istediğin yere yerleşirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: 19982016

Ya bence gelir ama ben mesela 36 binim dokuz eylül endüstri istiyorum orası 40 bin rehber hocalarımla konuştum bana 10 15 bin üst ve altını mutlaka yazıcaz açıkta kalmaman için Dedi mesela ben 20 binden 60 bine kadar yazıcam ama tabi benim üstüm olan yerlerden sonra direk dokuz eylülü yazıcam terslik olmazsa gidicem bu sene çok farklı yıl oldu çünkü puan ve sıralama adına dediğim gibi sende bu mantıkta hareket edersen daha iyi olabilir ama istemediğin hiçbir yeri yazma listeye kendinden üst istediğin yerlerden sonra katip çelebi yazarsan daha sağlıklı olabilir en azından hocalarımın dedikleri umarım istediğin yere yerleşirsin

Çok teşekkür ederim hocam umarım siz de yerleşirsiniz!

Rica ederim yardım edebildiysem sevindim çok zor bir dönem çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: 19982016

Bilmiyorum sadece Ege ve dokuz eylül ü gezdim

Ege, Dokuz Eylüle göre çok daha iyi diyorlar doğrumudur? Bir de Uludağ Üniversitesine gittiysen Dokuz Eylül e göre nasıldır?
  • smartsmart S kullanıcısına yanıt
    Bursa'da yaşıyorum ilköğretim lise Bursa da okudum görükle iyidir şehir dışından gelenler için çok şehir dışı gözükür ama heryere metro otobüs var öğrenci mekanları kafeler çoktur iyidir Bursa Benim istediğim bölümde Ege de yok en iyi İzmir'de dokuz eylül Bursa'yla ve Uludağ'la ilgili sorun olursa yardımcı olabilirim

• 19982016 kullanıcısına yanıt
    Katip çelebi Hakkında çok bir Bilgim yok açıkçası yeni açıldığını biliyorum sadece. 5-6 senelik üni sanırım

• gokhan_ertastr G kullanıcısına yanıt
    Ben düşünmüyorum ama teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.