Şimdi Ara

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DONANIMHABER KULÜBÜ || TANITIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
656
Cevap
19
Favori
54.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ben de müzik seçmiştim ama beden dersi gözüküyor :) kafalarına göre yapıyorlar galiba. bu arada abartmıyorum ders programım gün içerisinde 20'ye yakın defa değişti. sanırım bir karara varabildiler. artık sabit duruyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mtntk

Bu muafiyet sınavıyla ilgili illa belgeyi yazdırmak zorunda mıyız benim yazıcım yok yazıcısı lan bi tanıdığım yok bi bilen var mı bunu olmadı yarın ararım ydy yi

Çarşamba günü G-01'de mi girdin sınava?
  • arkadaşlar deu elektrk elektronikteym hazırlgı gcen sne arkamda bıraktım b kuru çıkışlym.. en fazla zorlancagnz a-b kurlarıdr ama gerckten zorlanmanız için paso yatmanız grekir bnce bosuna germeyn kendinizi hazırlık knusunda. yogun gcen bi öss senesnin arkasından çok çalışmadan dha çok cevre gezme vs yapabilecegnz devre arası gbi bi sne.. kazananları tebrik ediorum
  • bir şey sorucam biz şimdi okula giriş çıkışlarda hangi kartı göstereceğiz? iş bankasının kartını mı diğerini mi?

ikinci sorum da şu, bu allahın kartını nasıl kullanıma açtırıyoruz? kayıtta bankaya gidin herhangi bir şubede olur dediler. şubeye gittim bu anca tınaztepe'de oluyor dediler. tınaztepe'ye de gitmeye üşeniyorum. nasıl olacak bu iş biri aydınlatabilirse sevinirim.

bu arada bu banka kartı yemekhane dışında bir işimize yarayacak mı? ona göre boşuna uğraşmayalım yani.
  • Yurt da yedek bekleyen var mı? Var ise şu an ne yapıyor?
  • evt tınazdan açıolar ben hazırlıkta oldgm için hç kullanmadım hala da açtırmadım onun dısında kendin para için kullanırsan kullanabiliosuun
  • Muafiyet sınavı ile ilgili bir gelişme var mı?
  • öğrenci belgesi alabilen varmı?Varsa nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedecan

bir şey sorucam biz şimdi okula giriş çıkışlarda hangi kartı göstereceğiz? iş bankasının kartını mı diğerini mi?

ikinci sorum da şu, bu allahın kartını nasıl kullanıma açtırıyoruz? kayıtta bankaya gidin herhangi bir şubede olur dediler. şubeye gittim bu anca tınaztepe'de oluyor dediler. tınaztepe'ye de gitmeye üşeniyorum. nasıl olacak bu iş biri aydınlatabilirse sevinirim.

bu arada bu banka kartı yemekhane dışında bir işimize yarayacak mı? ona göre boşuna uğraşmayalım yani.

Aynen kayıt sırasında herhangi bir iş bankasına gidin şifrenizi verecek dendi. Fakat 2 tane iş bankasına gittim ikisinde de dokuz çeşmelere gidip kartınızı açtırın dediler. Yemekhane dışında işe yarayacak bildiğin bankamatik kartı işte...

Muafiyet sınavında kadın bilmiyorsanız boşuna sallamayın dedi. Pazartesi kur belirleme yapılacak deyincede iyice rahatladım pek uğraşmadım muafiyet sınavıyla. Zaten testte süre başlayınca yarım saat sonra sınıfta 2 kişi kaldı bende ayıp olmasın diye çıktım oda ayrı konu.(bölümüm yüzde yüz ingilizce okumak istiyorum hazırlık, hem alışma filan rahat bir süreçmiş sanırsam hazırlık?)

Okul yurdunun sonuçları açıklanmış. Excel dosyaları halinde vermişler yedeklerde dahi ismimi göremedim bir yanlışlık olmasın ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 16 Eylül 2011; 0:46:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

öğrenci belgesi alabilen varmı?Varsa nereden aldınız?

Kayıt sırasında almıştım 2 tane.
  • ben 9 eylül meslek yüksek okuluna başlıycam bu sene ama elimde ders programı falan yok nereden öğrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

öğrenci belgesi alabilen varmı?Varsa nereden aldınız?

ben iibf'deki isen danışmadan kimlik ve 1TL ile almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eAddL

quote:

Bu muafiyet sınavıyla ilgili illa belgeyi yazdırmak zorunda mıyız benim yazıcım yok yazıcısı lan bi tanıdığım yok bi bilen var mı bunu olmadı yarın ararım ydy yi

Çarşamba günü G-01'de mi girdin sınava?

Ben girmedim sınava
  • Arkadaşlar 14'ündeki muafiyet sınavlarına girdim. İngilizce iyi geçti, geçerim diye düşünüyorum ama Almanca sınavında direk imza atıp çıktım Yani almanca hazırlık var bu sene.. Şimdi ilk hafta bir de kur belirleme sınavları falan mı yapılıyor? Bunlara girmek zorunlu mu? İşlerim nedeniyle ilk hafta gelemeyeceğim okula.. Bir sorun çıkar mı? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..
  • pazartesi okul açılıyor ben okula kaçta gideceğimi bile bilmiyorum.Debis hesabında dersler kısmı boş gözüküyor.Deu çevrede olan birileri varmı?
  • pazartesi günü mühendislik fakültesinin oryantasyonuna gidecek varmı burdan
  • quote:

pazartesi günü mühendislik fakültesinin oryantasyonuna gidecek varmı burdan

var muafiyet noldu senin?
  • Ben geçmişim de direk 1. sınıftan başlarım dimi ekstra birşey yapmama gerek yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eAddL

quote:

pazartesi günü mühendislik fakültesinin oryantasyonuna gidecek varmı burdan

var muafiyet noldu senin?

Ben muafiyet sınavın girmedim yani hazırlığı okuyacam ben Olmadı oryantasyonda falan tanışalım sap gibi kalıcam diye düşünüyorum da

• Tanışırız tabi ama sap gibi kalmayız heralde, sonuçta birbirini tanımayan çok kişi olur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.