Şimdi Ara

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DONANIMHABER KULÜBÜ || TANITIM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
657
Cevap
19
Favori
54.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eAddL

Kur belirleme sınavında speaking ve listening de varmış galiba. Bunların ağırlıkları ne kadar olur?

Normalde her biri %15 oluyor fakat kur belirlemenin sonucunu bile öğrenemeyeceksiniz. Sadece hangi kurda olduğunuz açıklanacak sınavın neticesinde.
  • merhaba bu sene deü adalet kazandım :) yeri tam olarak neresi oluyor? hukuk fakültesinde mi yoksa ayrı bi binada mı? hukuk fakültesindeyse hangi katta bilen var mı acaba? bornovalıyım hayatımda buca görmedim ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedecan

merhaba bu sene deü adalet kazandım :) yeri tam olarak neresi oluyor? hukuk fakültesinde mi yoksa ayrı bi binada mı? hukuk fakültesindeyse hangi katta bilen var mı acaba? bornovalıyım hayatımda buca görmedim ben :)

dokuz çeşmelerdeymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@sToR -- 28 Ağustos 2011; 12:28:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

quote:

Orijinalden alıntı: hedecan

merhaba bu sene deü adalet kazandım :) yeri tam olarak neresi oluyor? hukuk fakültesinde mi yoksa ayrı bi binada mı? hukuk fakültesindeyse hangi katta bilen var mı acaba? bornovalıyım hayatımda buca görmedim ben :)

Adalet bölümü Buca Eğitim Fakültesi kampüsündeki MYO da.

bef ile alakası yok oranın, adalet dokuzçeşmelerde :) ama tam yeri nedir orasını bilmiyorum. senin bahsettiğin izmir myo. adalet ayrı bir şey.
  • haklısın dokuz çeşmelerdeymiş. Adalet i eğitim fakültesinde sanıyordum.
  • harç parasını ne zaman yatırmaya başlayacağız?
  • yeni kayıt yapacaklar 5inde yatıracak.

bu arada buldum, adalet bölümü hukuk fakültesinin üçüncü katındaymış..
  • Böyle birşey gördüm girmesek bi sıkıntı çıkar mı ki? Ben okulun başlamasına yakın gelmeyi düşünüyordum. Bir de kur belirlemeye muafiyet de etki ediyormuş ben alt kurlardan başlamak istemiyorum şimdi muafiyete girmesem beni alt kurlara mı atacaklar?

Muafiyet sınavına girmek zorunlu değil ancak ;
    GİRMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUZ!
    Çünkü kur belirleme sınavlarında bazı kişilerin isimler çıkmıyor bu yüzden.Ve bazı sıkıntılar çıkabiliyor.
    Ayrıca bilmeyen arkadaşlar olabilir , muafiyet sınavı Kur belirleme sınavlarını doğrudan etkiliyor.
  • arkadaşlar okula kayıt için verilen fotoğraflarda sakal bıyık bulunabiliyor mu? tıraş olmak zorunda mıyım fotoğrafı çektirmeden önce? bilen varsa bir ses versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acancan1

Dokuz eylül makine müh. 2 öğretim . baba bölüme girdik hadi hayırlısı bakalım :)

Oo bende 2.öğretim deyim.Hayırlı olsun
  • İlköğretim Matematik Öğretmenliği öğrencisiyim. Sorusu olan varsa yanıtlayabilirim
  • bugün kayda giden arkadaşlar nasıl buldunuz kampüslerinizi ?
  • quote:

bugün kayda giden arkadaşlar nasıl buldunuz kampüslerinizi ?

Bence güzeldi tabi tamamen dolu görmek daha bi hoş olur Tek kötü yanı 576dan inip kampüs otobüsüne binmem uyku bölünecek ( bi otobüs bu kadar çok gezebilir mi?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mtntk

quote:

Bence güzeldi tabi tamamen dolu görmek daha bi hoş olur Tek kötü yanı 576dan inip kampüs otobüsüne binmem uyku bölünecek ( bi otobüs bu kadar çok gezebilir mi?)

576 yı zorunlu dahi olsam kullanmıyorum. Tam buca koop u döndüğü köşede inip yürüyerek gidiyorum en fazla 5 dakika sürüyor. Aksi taktirde buca koopta 15 dakika dolaşıyor. Keşke 70 ile gitseydin :D

• quote:

quote:

quote:

576 yı zorunlu dahi olsam kullanmıyorum. Tam buca koop u döndüğü köşede inip yürüyerek gidiyorum en fazla 5 dakika sürüyor. Aksi taktirde buca koopta 15 dakika dolaşıyor. Keşke 70 ile gitseydin :D

Dediğin en mantıklısı tam bi zaman kaybı oluyo ama sabahları daha fazla uyku demek bu da 70 tınaztepeye kadar çıkmıyo diye biliyorum ilk günden de bucada tınaztepe otobüsü bulcam diye heder olmamak için 576ya bindim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğin en mantıklısı tam bi zaman kaybı oluyo ama sabahları daha fazla uyku demek bu da 70 tınaztepeye kadar çıkmıyo diye biliyorum ilk günden de bucada tınaztepe otobüsü bulcam diye heder olmamak için 576ya bindim

doğru 70 tınaza kadar gitmiyor. Son durağı adatepe fakat mezarlığın orada inip 5 dakika yürürdün :D

• ne diyeceğim bu otobüs için kart başvurusunu kendim mi yapayım yoksa okulda bunun için böyle bir uygulama bir şey var mı, okul aracılığıyla alır mıyım?
    bi soru daha facebookta denk geldi bazısı iki tane karttan bahsediyor bende bir tane var öğrenci kimlik kartı.2.si nedir ? panikledim acil cevap bekliyorum :D şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okeleyto

ne diyeceğim bu otobüs için kart başvurusunu kendim mi yapayım yoksa okulda bunun için böyle bir uygulama bir şey var mı, okul aracılığıyla alır mıyım?
    bi soru daha facebookta denk geldi bazısı iki tane karttan bahsediyor bende bir tane var öğrenci kimlik kartı.2.si nedir ? panikledim acil cevap bekliyorum :D şimdiden teşekkürler :)

sarı olan bankamatik kartı. Aynı zamanda yemekhanede kullanılıyor. Mavi olan kart ise akıllı kart. Turnikelerde kullanılıyor. (Sadece rektörlükte kullanıldığını gördüm. Gerçekten çalışıyor :D). Otobüs kartı başvurusu içinse vakıfbank tı sanırım 10 tl yatırıp eshot'un sitesinden başvuruyu yapabilirsiniz. Hemen yapmanızı tavsiye ederim. Okul açılınca çok uzun kuyruklar oluşuyor. Hem bankada hem de kartı aldığınız yerde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okeleyto

ne diyeceğim bu otobüs için kart başvurusunu kendim mi yapayım yoksa okulda bunun için böyle bir uygulama bir şey var mı, okul aracılığıyla alır mıyım?

sarı olan bankamatik kartı. Aynı zamanda yemekhanede kullanılıyor. Mavi olan kart ise akıllı kart. Turnikelerde kullanılıyor. (Sadece rektörlükte kullanıldığını gördüm. Gerçekten çalışıyor :D). Otobüs kartı başvurusu içinse vakıfbank tı sanırım 10 tl yatırıp eshot'un sitesinden başvuruyu yapabilirsiniz. Hemen yapmanızı tavsiye ederim. Okul açılınca çok uzun kuyruklar oluşuyor. Hem bankada hem de kartı aldığınız yerde.

bende sarı olandan yok. artık onu bir sonraki gidişimde halletmeye çalışırım. o zaman hemen otobüs için kart başvurusu yapayım.
    çok teşekkür ettim : )

• bornovadan gelen arkadaşlar 515 haricinde aktarmalı bir tavsiyeniz var mı? dokuzçeşmeler için bu arada belirtmemişim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hedecan -- 7 Eylül 2011; 15:45:48 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.