Şimdi Ara

Dokuz Eylül Hukuk 1. Sınıfım Sorularınız varsa alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınav senemde ve mezun senemde bu forumun katkısı çok büyüktü bana bende minnet borcumu ödemek istiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölüm ile ilgili değil de üniversite hakkında soru sormak istiyorum.

Dokuz eylülün konumu nasıl ? mimarlık okumak istiyorum ve bildiğim kadarıyla bucada. bornovada oturup günlük gidip gelen arkadaşlarım var ama bana biraz zulüm gibi geliyor.Gerçekten izmirden apayrı bi semt mi yoksa abartılıyor mu ?

• hocam netlerin nasıldı?Birde konularım son 2 ay bitiyor, sizce deneme için yeterli bir süre mi?

• Hocam benimde istediğim üni ve bölüm deu hukuk , fakülte ortamı , konumu , yaptığınız netler filan, dezavantajları avantajları nelerdir , bi genel söyler misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar343

Bölüm ile ilgili değil de üniversite hakkında soru sormak istiyorum.

Dokuz eylülün konumu nasıl ? mimarlık okumak istiyorum ve bildiğim kadarıyla bucada. bornovada oturup günlük gidip gelen arkadaşlarım var ama bana biraz zulüm gibi geliyor.Gerçekten izmirden apayrı bi semt mi yoksa abartılıyor mu ?

Buca evet abartıldığı kadar değil ancak diğer ilçelere nazaran farkı daha hissedeceğin bir yer.

Bana sorarsan bir sıkıntı olmaz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: nad16

Hocam benimde istediğim üni ve bölüm deu hukuk , fakülte ortamı , konumu , yaptığınız netler filan, dezavantajları avantajları nelerdir , bi genel söyler misiniz

Şu sıralar bizim Sınav sistemiyle Türkçe 30 32 arası matematik 27 30 arası sosyal 32 34 arası fen 5 6 falan yapardım sınavda da bu netlere yakın bir şeyler yaptım .

Fakülte Tınaztepe kampüsünde buca da . Kampüsün imkanları pek yok söylemiş olayım ama ulaşımı güzeldir İzmir'in Tınaztepeden istediğin yere nerdeyse otobüs var .Hocalardan gayet memnunum sıcakkanlı öğrenci odaklı ders işliyorlar istediğin zaman gidip muhabbet edebiliyorsun ego denen kavram yok.

İzmir zaten ayrı bir güzel şehir yaşaması kesinlikle güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerKrc

hocam netlerin nasıldı?Birde konularım son 2 ay bitiyor, sizce deneme için yeterli bir süre mi?

Netleri yazdım arkadaşa deneme için de gayet yeterli süre kasmaya gerek yok hocam başarılar

• MariJuann M kullanıcısına yanıt
    lys netleriniz nasıldı? birde hocam kızlar nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerKrc -- 16 Aralık 2017; 17:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerKrc

lys netleriniz nasıldı? birde hocam kızlar nasıl?

35 lys matematik vardı sanırım 45 edebiyat 15 falan da coğrafya kızlar güzel valla fakültedeki kızlar ayrı bir güzel Bizim

• Hocam günde kaç saat çalışıyordunuz acaba geçen sene bu vakitlerde netleriniz nasıldı ve problemler için ekstra bişey yaptınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mephobia

Hocam günde kaç saat çalışıyordunuz acaba geçen sene bu vakitlerde netleriniz nasıldı ve problemler için ekstra bişey yaptınız mı ?

Netlerimi yukarda yazdım problemler için ek bir fasikül çözmüştüm o kadar genelde 4 saat falan çalışıyordum aralıklarla mezun senemde

• Deunun ana kampusundemı hukuk fakültesi , değilse hangi bölümlerle beraber bırlıkte

• Yapamayacağınızı düşündünüz mü hiç eğer öyleyse hangi aylar düşündünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MariJuann

Sınav senemde ve mezun senemde bu forumun katkısı çok büyüktü bana bende minnet borcumu ödemek istiyorum açıkçası

Adin yoz mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deu hukukta sevdenur akdağ ı tanıyormusun 🤓🤓

• quote:

Orijinalden alıntı: nad16

Deunun ana kampusundemı hukuk fakültesi , değilse hangi bölümlerle beraber bırlıkte

Ana kampüsü Tınaztepede.

Deunun bir çok bölüm Tınaztepe de zaten tıp eğitim ve İİBF hariç her bölüm bulunuyor burda

• quote:

Orijinalden alıntı: NickyRomeroForever

Deu hukukta sevdenur akdağ ı tanıyormusun 🤓🤓

Sanırım tanıyorum yabancı gelmedi ismi

• quote:

Orijinalden alıntı: merttopal34

Yapamayacağınızı düşündünüz mü hiç eğer öyleyse hangi aylar düşündünüz?

Düşündüğüm zaman oldu sınav yaklaştıkça daha çok düşündüm ancak bu his ne zaman gelse daha çok çalıştım ve bu his geçti tavsiyem hiçbir şeye kulak asmadan çalışmanız çünkü halledilecek bir şey kesinlikle ben yapıyorsam herkes yapar

• Hocam deu hukuk ve selçuk hukuk arasında çok kararsız kalıyorum selçuk hukuka eski kalitesi yok diyorlar sözde de böyle bir durum var mi karsilastirabilir misin iki fakülteyi?

• Yurttamı evde mı kalıyorsun , neyi önerirsin , ortamlar sağlam mı yani rahat mı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.