Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Döktüm içimi satır satır

2
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Döktüm içimi satır satır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    260 Mesaj
    Hayat çok garipmiş be..
    Lise zamanlarımındaki her hayalime sahip oldum bölüm,okul,statü tamamdır.Lisede bön bön bakardım sevgililere.O da oldu hem de dolu dolu 2 yıl..
    Şimdi fark ediyorum da biz kafamızda her şeyi çok büyütüyoruz ve görmek istediğimiz gibi görüyoruz.
    2 yıl birlikte olduğum insanın içinden farklı biri çıktı sanki ayrıldık..Farklı biri dediğime bakmayın çevreme bunu dediğimde zaten öyle özgürlüğüne düşkün&rahat biriydi diyor.İtiraf edelim çok uğraştım tutmak için.Lakin bir insan nasıl düşünüyorsa&hissediyorsa fırsat bulunca emin olun onu uyguluyor.Yeter ki fırsat olsun.Uyguladı mı?Hem de dibine kadar..
    Her neyse gelelim okula.En iyi devlet ünilerinden birisi,mesleki statü sunan bir topluluktayım ama boş geliyor,içi boş bir şeyler tam değil.
    Kafamızdaki dünya ile gerçekler uyuşmuyor be dostlar,boş gelmeye başladı şu sıralar tüm olaylar..Doldurmaya bakıyorum.Kendimden veriyorum,zamanımdan veriyorum,yüreğimden veriyorum ha ciğer kalsa ondan da verecem de ciğerler de tükendi be..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    734 Mesaj
    sen istediklerine ulaşmışsın sıkıntı yaşıyorsun..ben gelecekle ilgili ne yapacağımı bile bilmiyorum ne eğitim ne iş olarak
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
Paykasa
Lastik Fiyatları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.