Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
6
Favori
85.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Parasından değil hocam. Sıkıntı olacaktı , klavye düzeltme hatası olmuş. İleri derecede yok, sadece yeni evliyim annemin kıskançlık sıkıntılarını çekiyorum vb. Ben de nette araştırma yapayım dedim bu ilaçlar baya ağır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilaçlarını kullan ve spora yazıl. Dövüş sporu olursa çok iyi olur. Ben baya faydasını gördüm. 7 yıldır tedavi gören biri olarak. Bayadır atak geçirmiyorum.
  • Takip

• İlacı kullanalı 3 sene oldu hayatım resmen değişti ilacı kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki kadir var artık. Kullanmayı düşünenlere tavsiyem hemen başlayın en geç 3 aya toparlıyorsunuz kendinizi inanın buna değer b12 takviye alın ve bol bol su için asla kola gibi asitli ve kahve türevi içeceklerle birlikte, alkolle birlikte ilacınızı almayın (kalp krizi tehlikesi var hatta hiç bir ilacı bu şekilde içmeyin!!!!) Sadece sabredin ve aksatmadan kullanmaya devam edin. Rabbim bu sıkıntıya düşen herkesin yar ve yardımcısı olsun. Bu arada bu tür durumları paylaşıp fikir alışverişi yapabileceğiniz bir whatsapp grubu da açtım kesin gelin hepiniz davetlisiniz:)))
    Grup ismi: Dünyanın en özel insanları
    Unutmayın biz her zaman farklı ve özeliz.
    Sevgiyle kalın dostlar...
    shorturl.at/tGSTU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir.uluag -- 11 Aralık 2019; 0:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir.uluag

İlacı kullanalı 3 sene oldu hayatım resmen değişti ilacı kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki kadir var artık. Kullanmayı düşünenlere tavsiyem hemen başlayın en geç 3 aya toparlıyorsunuz kendinizi inanın buna değer b12 takviye alın ve bol bol su için asla kola gibi asitli ve kahve türevi içeceklerle birlikte, alkolle birlikte ilacınızı almayın (kalp krizi tehlikesi var hatta hiç bir ilacı bu şekilde içmeyin!!!!) Sadece sabredin ve aksatmadan kullanmaya devam edin. Rabbim bu sıkıntıya düşen herkesin yar ve yardımcısı olsun. Bu arada bu tür durumları paylaşıp fikir alışverişi yapabileceğiniz bir whatsapp grubu da açtım kesin gelin hepiniz davetlisiniz:)))
    shorturl.at/tGSTU
    Sevindim senin adina insallah daha iyi olursun

• kadir.uluag kullanıcısına yanıt
    Hocam bune böyle ufak dozda uyuşturucu bağımlılığı yaşıyorsunuz resmen
    Sayfa bulunamadi diyor hocam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir.uluag

İlacı kullanalı 3 sene oldu hayatım resmen değişti ilacı kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki kadir var artık. Kullanmayı düşünenlere tavsiyem hemen başlayın en geç 3 aya toparlıyorsunuz kendinizi inanın buna değer b12 takviye alın ve bol bol su için asla kola gibi asitli ve kahve türevi içeceklerle birlikte, alkolle birlikte ilacınızı almayın (kalp krizi tehlikesi var hatta hiç bir ilacı bu şekilde içmeyin!!!!) Sadece sabredin ve aksatmadan kullanmaya devam edin. Rabbim bu sıkıntıya düşen herkesin yar ve yardımcısı olsun. Bu arada bu tür durumları paylaşıp fikir alışverişi yapabileceğiniz bir whatsapp grubu da açtım kesin gelin hepiniz davetlisiniz:)))
    shorturl.at/tGSTU
    bu hastalık cinsel hayatı vuruyor mu?

• Antidepresanlarin bir cogu ereksiyon sorunu yaşatmakla birlikte, geç boşalma durumlarıda yapiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence duzgun beslenmedigin ve dusuk kiloda oldugundan besinsiz kalmissin, semptomlarin da bunlardan. Uyusturucu ilac alarak 1 sene kafani degistirmissin ama bunlar kalici etki yapmayacak. En basta ne kadar guzel gelmisken, yan etkileri sana bu ilaci attirdi herseye ragmen, demek ki temelli bir cozum degil. Ben olsam kaliteli klasik markalardan olmayan tereyagi, duzgun organik hatta cig yumurta, kaliteli dana kuzu cigeri tarzi besinler yersen faydasini gorursun. Ve tabi hamur isleri, sekerli karbohidratli ve yapay abur cubur fast food vs tarzi seyleri kesmen gerekecek.
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    shorturl.at/tGSTU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir.uluag -- 11 Aralık 2019; 0:36:17 >
    Yapıyor dostum maalesef bunu bizzat yaşadım.

Anksiyete ve depresif bozuklugu 4 bucuk yildir (rahatsizliga yakalandigimdan beri) her platformdan (yerli-yabanci) araştıran biriyim : ) Gerek ilac etken maddeleri, gerek olasi yan etkiler vs. Yardimlasmak iyi olur..
    Grubuma gel o zman dostum linki attım

• Arkadaşlar whatsapp grubumun davet linki:
    shorturl.at/tGSTU

• İyi iş görürler aslında..İyi bir geciktiricidir.Eşler çok memnun, erken boşalma yok artık..

• Bende dün doktora gittim kaygı bozukluklarım var aşırı sıkıntı durumlarım oluyor doktor bu ilacı verdi bakalım yarın sabah bismillah deyip kullanıma başlayacağım, inş iyi gelir çünkü gerçekten korkuyorum 😞

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.