Şimdi Ara

doğum günümü kimse kutlamadı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dogum gunun kutlu olsun hocam cok takilma bunlara insanlar gelir gecer kalici olan sensin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sapiensin bu osuruktan dertleri karşısında tanrı olsam çıldırırdım

• Tırınını Sinan kullanıcısına yanıt
    Sinan Bey merhabalar. ODTÜ fizik bölümü hakkında bir panel yapabilir miyiz? Malum siz bu bölümü derece ile bitirmiştiniz. Sizden tecrübe ve akıl almak isteriz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğum günü gay

• Şu an yeni bir proje üzerine çalışıyorum.Ne yazık ki bu sıralar pek müsait değilim.

Davetiniz için teşekkür eder, beraber akasya durağı izlemeye davet ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tırınını Sinan -- 10 Ocak 2022; 21:49:58 >
  • Benimkini de kutlamadilar knk annem babam bile hatirlamadi

edit: dogum gunu h.o🥳

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cortana12 -- 10 Ocak 2022; 21:57:49 >
  • Bu yılda üfleyip çıranı söndürdüler o zaman.
    Bu adet insan kurban törenlerinden beri geliyor. O pasta üzerinde üflediğin mum senin tanrıya kurban edilince ölünce, ateşini başlatacak olan ilk ateş.

(Prof gönül tekin.)

• Dogum gunun kutlu olsn krdşm 

• hocam eş*k kadar olmuşun ne kutlaması ömründe koca bir yıl daha gitti ben olsam ağlarım

• Hocam eğer asosyalsen onu çöz öncelikle. Sosyal iletişim problemlerini atlatmaya bak.
    Eğer öyle değilse, aslında çevren varsa ve iletişim sorunun yoksa, yani asosyal değilsen genel olarak, git ve yalnız olmayı öğren. Çünkü insan en çok bu zamanlarda yara alır, önemli olan güçlü durmak. 2 tane ergenin sana karşı vefa beslememesi, unutma ki onların vefasızlığı ve karaktersizliği. Sana bunu yaşatmaları ve üzmeleri onların ayıbı.
    Velhasıl yalnız kalmayı öğren ve bu dönemden daha da güçlü, daha da sağlam çıkmayı hedef al. Emin ol vakti gelir aranan insan olursun, bundan daha önemli şeyler senin mental sağlığın gibi olgular.
    İyi ki doğdun bu arada.

• FeynmanSverdlov F kullanıcısına yanıt

arkadaşlarım çok vardı ama ilişkilerimi yürütemedim şimdi çok değer verdiğim insanlar kaldı sadece. yalnız kalmayı öğrenmek çok zor olacak ama zamanla göreceğiz

• ayrıca herkese teşekkür ederim :)

• Bazı insanlar doğum gününün kutlanmasını istemez. Doğum günü olduğunu fark bile etmez. Bu yüzden başkalarının doğum gününü de umursamaz. Mesela ben.

Nice yaşlara.

• Kulübe hoş geldin, evlat.

Kendin kutla
    Dışardan bir Starbucks kahve+tatlı

(Yalnız da pek tadı olmuyor be
    Meh)

• salla gitsin 3 yıldır kutlayan eden yok e devlet olmasa doğum günümü unutacaktım alışırsın zamanla

• Doğum günün kutlu olsun hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Doğduğum günün a.k

• Şahsen sadece ailem kutluyor ama umursamıyorum.

Yani kutlamasalar da üzülmezdim buna.

Muhtemelen sıkıntın aslında değer görmediğini düşünüyor olman hocam.

• böyle şeyler olgunlaştırıyo ya insanı. başta bi üzülüyosun ama sonra anlıyosun. motivasyon arttırıcı bi olay. sınav sonucunu sormak için arayacaklarına emin olabilirsin. çalışmaya devam doğum günün kutlu olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tnaidarsc kullanıcısına yanıt
    Üzüyor, mental olarak çöktürüyor. Ama sonra görüyorsun ki böyle vefasız bir arkadaşlık edineceğine bırakmak sıkıntı değil o kadar. Keza yaptıkları bu sene değilse de sonraki sene başına gelecek

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.