Şimdi Ara

doğum günü için manevi bir hediye lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler merhabalar öncelikle. sundan 2 hafta öncesine kadar hatunla mutlu mesut yasiyorduk taki başımıza gelmemesi gereken olaylarin gelmesi ilişkiyi sarpa sardi her neyse sizden isteğim on günüm var hediye için manevi değeri yüksek bir hediye hazırlamak istiyorum.

ilk aklıma gelen ona görünmeden fotoğraflarini cekip bir albüm yapmak ama bu da eskidi gibi. fikir verebilecek olan var mıdır?

edit1: ayrildik yazmayı unuttum. ama daha dün görüştük böyle bir isteği olmustu.

edit2: ben hala seviyorum. kizda dün yanindan ayrilirken seni seviyorum dedi ki en samimi arkadaşı ile de konuşuyorum o da o konuda için rahat olsun dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heath.Ledger -- 15 Haziran 2013; 9:31:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oldu, sen burdan fikir al, sonra hediyeni hazırla, onu kıza ver, sonra da kızdan öpücük kap.
    yok öyle.

• takiip
  • güncel yok mu fikir verecek bir insan evladi bu arada yaşlar ben 19 kiz 17.

• doğum günü pastasını sen yap içine ilaç at
  • hem de sübyancıymış bak hele bak

• biraz detay ver kardeşim manevi hediye dediğin insanın yaşadıklarına, duygularına, düşüncelerine hitap eder sen hiç bir şey söylemezsen biz nasıl tavsiye verelim

edit: ilizyonisteki kolyeden yaptır. veya forumda bir kaç arkadaş karakalem çizip satıyordu onlarla konuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmet548 -- 15 Haziran 2013; 10:29:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmet548

biraz detay ver kardeşim manevi hediye dediğin insanın yaşadıklarına, duygularına, düşüncelerine hitap eder sen hiç bir şey söylemezsen biz nasıl tavsiye verelim

edit: ilizyonisteki kolyeden yaptır. veya forumda bir kaç arkadaş karakalem çizip satıyordu onlarla konuş

şimdi şöyle ben şiir, mektup, hikaye yazan bir tipim kitabim dahi var yani yerinde duygusal olabilen bir insanım. o da aynı şekilde cok şey yaşadık birlikte. 6 aylık bir iliskimiz oldu ancak ondan 1 sene önce de gene bir iliskimiz olmustu. disarida dolasan biri ancak aksam 7 de evde olur. rock dinliyor. eski tip müzikler. midyeyi cok seviyor :D

• maneviyat ikinizin arasında bişey onuda bize sorma artık güzel akrostiş bir şiir olabilir mesela ama cidden kendin yaz kötü olsa da

• quote:

Orijinalden alıntı: Heath.Ledger

quote:

Orijinalden alıntı: hikmet548

biraz detay ver kardeşim manevi hediye dediğin insanın yaşadıklarına, duygularına, düşüncelerine hitap eder sen hiç bir şey söylemezsen biz nasıl tavsiye verelim

şimdi şöyle ben şiir, mektup, hikaye yazan bir tipim kitabim dahi var yani yerinde duygusal olabilen bir insanım. o da aynı şekilde cok şey yaşadık birlikte. 6 aylık bir iliskimiz oldu ancak ondan 1 sene önce de gene bir iliskimiz olmustu. disarida dolasan biri ancak aksam 7 de evde olur. rock dinliyor. eski tip müzikler. midyeyi cok seviyor :D

Midye al o zaman kabuğunu saklasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heath.Ledger

beyler merhabalar öncelikle. sundan 2 hafta öncesine kadar hatunla mutlu mesut yasiyorduk taki başımıza gelmemesi gereken olaylarin gelmesi ilişkiyi sarpa sardi her neyse sizden isteğim on günüm var hediye için manevi değeri yüksek bir hediye hazırlamak istiyorum.

ilk aklıma gelen ona görünmeden fotoğraflarini cekip bir albüm yapmak ama bu da eskidi gibi. fikir verebilecek olan var mıdır?

edit1: ayrildik yazmayı unuttum. ama daha dün görüştük böyle bir isteği olmustu.

edit2: ben hala seviyorum. kizda dün yanindan ayrilirken seni seviyorum dedi ki en samimi arkadaşı ile de konuşuyorum o da o konuda için rahat olsun dedi.

Seccade ya da tesbih al. Çok manevi olur. Sonra oturup maklube yer, 2 rekat namaz kılarsınız.

Hediyeyi verirken seccadeyi rulo yap, tesphi de üstüne geçir.

• ya maneviyattan kastim paranin göz önünde olmadığı bir şey gidip bir çanta almak gibi degil. dedigim gibi mesela takip edip fotoğraflarini çekmek gizlice. ancak suan konusmadigimiz icin nerede olduğunu bilemem. kapisinda beklesem sonra minibuse binse ayni minibuse binemem sonucta bu yuzden nerde indigini de bilemem o yuzdrn bunu eledim. bu tip bir şey istiyorum.

• böbreğini ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlarburdalar

böbreğini ver

düşünmedim değil aslında
  • güncel abiler yok mu güzel bi fikri olan şu kardeşinize bi yardım edin :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.