Şimdi Ara

!! Doğru Puan Hesaplama & Sıralama Tahmini !! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
6
Favori
119.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Blacklife94

Ösym belgesinin alt kısmında Aobp'nin 0,12 ile çarpılması sonucu yazıyor, geçen yıl 0,15 le çarpılmıyor muydu?

Ben de başta mesela geçen yılın 450 puanını okul puanındaki düşüş sebebiyle bu senenin 438i diye düşünüyordum ama değil sanırım?

Değil hocam.Çünkü katsayılar 0.12 ve 0.15 ile çarpıldığı için doğal olarak iki türlüsünü de koyuyordu(alan içi alan dışı vs ) ama bu sene katsayılar eşitlendiği için 0.12 olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

quote:

Orijinalden alıntı: Blacklife94

Ösym belgesinin alt kısmında Aobp'nin 0,12 ile çarpılması sonucu yazıyor, geçen yıl 0,15 le çarpılmıyor muydu?

Ben de başta mesela geçen yılın 450 puanını okul puanındaki düşüş sebebiyle bu senenin 438i diye düşünüyordum ama değil sanırım?

Değil hocam.Çünkü katsayılar 0.12 ve 0.15 ile çarpıldığı için doğal olarak iki türlüsünü de koyuyordu(alan içi alan dışı vs ) ama bu sene katsayılar eşitlendiği için 0.12 olacak.

Yok o değil dostum ya, geçen yıl hani aobp ile birlikte 438 alan 6bin küsurat olmuş, ben en az o civarda bekliyorum ama hani geçen yıl okul puanı 75ti ya, ondan bir değişim olur diye tahmin ettim ama belgenin altında 0,12 yazıyor demek ki 6 binler olacak 3binler hayal

• Ygs:
    Mat 37 YGS 1 Başarı sırası : 20624
    fen 33,25 YGS 2 Başarı sırası : 22090
    Türkçe 37,5
    Sosyal 0
    Lys:
    Mat: 35
    Geo : 23
    Fiz : 27,5
    Kim : 11,5
    Biyo: 22,5

Arkadaşlar Netlerim yukarıda mevcut. MF4 sıralama tahmini yapabilecek arkadaşlar varsa lütfen buyrun
  • puan hesaplarken sadece küsürat oynuyo iki seneninde öyle emeğine sağlık
  • güzel konu :)
  • Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.