Şimdi Ara

doğan slx karbüratörlü araca lpg tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

doğan slx karbüratörlü araca tüp taktıracağım.

Araştırdım BRC, Lovato, Tartarini tavsiyeleri bi hayli fazla..

Hedef Marka Tüp Takmayı Düşünüyordum. Ama Araştırma Yapıyorum Hedef'i Tavsiye Eden Pek YOk..

Arkadaşlar Hedef Nasıldır..??

Karbüratörlü Bir Araç İçin BRC, Lovato vs.. Gibi markalara para vermeye değermi??

Görüşlerinizi Bekliyorum..

Saygılar..

• dostum karbüratörlü araclar lpg de daha hassaslar. beyin falan yok herşey manuel ve ayar olayı cok önemli. benim aracım golf ve dün sıralı tartarini taktırdım. aracı teslim almaya gittiğimde karbüratörlü 1990 model bir subaru araca montaj yapıyorlardı.arabayı bir görsen için gider tertemiz. montajı yapıldı ve adam bastı marşa cekti gitti. aracına uzun vadeli bineceksen tak tartariniyi basında ağrımasın cebinde. ben antalyada taktırdım. nerede ikamet ettiğini ünal beye bildir sana referans olarak vereceği bayiye yaptır montajınıda. sonra benzini de düşünme kaç para yakıyor diye de düşünme.

quote:

Orjinalden alıntı: ozide

arkadaşlar,

doğan slx karbüratörlü araca tüp taktıracağım.

Araştırdım BRC, Lovato, Tartarini tavsiyeleri bi hayli fazla..

Hedef Marka Tüp Takmayı Düşünüyordum. Ama Araştırma Yapıyorum Hedef'i Tavsiye Eden Pek YOk..

Arkadaşlar Hedef Nasıldır..??

Karbüratörlü Bir Araç İçin BRC, Lovato vs.. Gibi markalara para vermeye değermi??

Görüşlerinizi Bekliyorum..

Saygılar..

• yerli markalarda en iyisi Aldesa. Ustalar bunu söylüyor. tabi karbüratörlü için bunlar.

sıralı taktırılacaksa paraya kıyılacak, brc,tartarini taktırılacak...
  • Karbüratörlü araç için ithal kite o kadar para vermene gerek yok.Aradaki farkla ruhsata işletme masraflarını çıkarırsın.Karbüratörlü aracımda 5 haftadır yerli dönüşüm kiti takılı ve 1000 km yol yaptım;hiçbir problemi yok.Çekiş iyi,km'de 147.000 lira yakıtı var.Burada LPG'nin litresi 1.470.000 lira..Daha ne olsun?...
  • teşekkürler arkadaşlar..

Aldesa markasını nerede taktırabilirim.

İstanbul/Silivrideyim en yakın nerede taktırabilirim..

İnternette araştırdım bulamadım fikri olan varmı??????
  • merhaba bende dogan L var ve hedef marka yerli kit taktırdım herşey gayet normal memnunum.
    Fiyatıda 300-350 ytl arasında.Fabrika montaj yeri halkalıda.
  • Şuan şehiriçi 0,19 ve 20 ykr civarında tüketim var ancak yoğun trafikte kullnıyorum sürekli.Şehirler arası ise 0,16 ykr.
    Çok memnunum öncesine göre.belki bu rakamlarda lpg için yüksek gelebilir ancak benzin tüketimini tahmin edebilirsiniz.
    Bence fazla para verme yerli hedef kit taktır, 300 ytl nakite takıyorlar galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.