Şimdi Ara

Doğalgaz Faturası uçuk....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://www.vaillant.com.tr/urunler/gaz-yaktl-cihazlar/duvar-tipi-cihazlar/produkt_vaillant/atmoTEC_turboTEC_Plus_Kombi.html

salonda kablosuz termostat var hep 21 derecede 21 derece oda sıcaklıgı dusunce kombi 21 dereceye çıkartıyor hep çalışarak

285 TL fatura geldi. ve evin içi öyle mükemmel bi sıcaklıkta yok yani bazen üşüyoruz hatta

ve İZMİR gibi bi yerde 285 TL fatura normal mi ???????????????

kombiden anlıyan arkadaşlar görüş belirtirse sevinirim

NOT:kombimiz yoğuşmasız ondan mı acıba böyle kurarken vaillant servisi yoğuşmalı kombiye gerek yok sizde dedi evin metre2 düşük diye

evimiz 100 m2
    1,5 metre salon peteği
    1 metre koridor
    80 cm mi 70 cm mi ne mutfak
    1 metre yatak odası
    1 metre çocuk odası
    1 metre ikinci çocuk odası
    banyo peteğimiz var

6 metre toplam peteğimiz var yani

peteklerin ısınmasıda hepside normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebigblue35 -- 27 Ocak 2013; 13:24:23 >

• izmir gibi yerde çok..
  • Evet, ızmir gibi bir yerde bence de çok. Benim 190lira geldi. Ben oda termostatı kullanmıyorum. Yeşilyurtta oturan bi tanıdığıma da 400lira fatura geldi. O da sizin gibi oda termostatı kullanıyor. Tabi yüksek faturanın birçok nedeni vardır ama bence en önemli sebebi oda termostatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0935

Evet, ızmir gibi bir yerde bence de çok. Benim 190lira geldi. Ben oda termostatı kullanmıyorum. Yeşilyurtta oturan bi tanıdığıma da 400lira fatura geldi. O da sizin gibi oda termostatı kullanıyor. Tabi yüksek faturanın birçok nedeni vardır ama bence en önemli sebebi oda termostatı.

bizimki yine iyimiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.