Şimdi Ara

Doğaçlama Solo Atmak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
6.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 ayda geçtim Maiden ve Metallica'nın bütün şarkılarını çalmayı, bana çok kolay 100 tane parça çıkart gel kulun olurum.
  • 4 ayda onları çalıyorsan 1 yılda sen kirk ü falan geçersin
  • Madem öyle çalamadığımı iddia ediyosunuz kuru kuru olmaz bunun bi iddiası olması lazım.Çekicem koyucam apaçiler gibi youtuba söyleyin bi şarkı apaçiler adasdasdasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Wars -- 5 Haziran 2010; 20:04:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naruto Namikaze

Madem öyle çalamadığımı iddia ediyosunuz kuru kuru olmaz bunun bi iddiası olması lazım.Çekicem koyucam apaçiler gibi youtuba söyleyin bi şarkı apaçiler adasdasdasd

İlla Metallica'dan olacaksa Wherever I May Roam. İstek çalıyorsan Paganini 5th Caprice olsun Steve amcandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Désir -- 5 Haziran 2010; 23:33:08 >
  • maiden dan phantom opera yı bekliyoruz o zaman
  • o zaman bi blackened çalda çoşalım yeğen
  • translyvaina istiyorum temiz bir şekilde maiden' dan. metallica' dan da güzide diamond head covarı am i evil' in 7.48 hepsini istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-orn

o zaman bi blackened çalda çoşalım yeğen

Blackened'e pratik yapması lazımmış öyle dedi.

Ayrıca kimse burda kimseye çalamazsın demiyor.Ama 4 ayda gerçekten imkansız.Eğer ki hiç bir geçmişin yoksa gitar üzerine imkansız.
    Ben de video koyarım buraya.3. Ayda Holy Wars çalıyorum diye,halbuki 1.senemi geride bıraktım.
  • Tamam öldürmüşünüz bende tam öldüreyim

Megadeth - Tornado of Souls özellikle solo
  • En iyisi remember tomorrowun metallica coverını çalsın iki grupta aradan çıkar
  • haydaa 4 ayda metallica çalıyosa eğitimsiz vay be sende ibraihm tatlıses tılsımı var o da eğitimsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

maiden dan phantom opera yı bekliyoruz o zaman

Phantom of the Opera.

Sololarıyla beraber bekliyoruz
  • Lan manyakmısınız 4 ayda bunların solosu çalınabilir mi ilk mesajıma bakın şarkıların soloları hariç temiz bir şekilde çalıyorum demişim özellikle demişim soloları hariç diye bi tarafınızla okuyosunuz sonra yok tornanonun solosuda yok phantom of operanın solosunu istiyorum da peh! atmosferik yaprak metalciler siziAma geri kalan kısımları çalarım onlar sorun değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Wars -- 6 Haziran 2010; 16:05:29 >
  • quote:

Lan manyakmısınız 4 ayda bunların solosu çalınabilir mi ilk mesajıma bakın şarkıların soloları hariç temiz bir şekilde çalıyorum demişim özellikle demişim soloları hariç diye bi tarafınızla okuyosunuz sonra yok tornanonun solosuda yok phantom of operanın solosunu istiyorum da peh! atmosferik yaprak metalciler siziAma geri kalan kısımları çalarım onlar sorun değil

Hepsinin rifflerinide çalamazsın çocuk oyuncağımı bütün herkes kaç ay pratik yapıyor.Gelmişsin burda lanlı lunlu konuşuyosun bide.Kimse burda 5 yaşında değil.Uslup öğren sonra insan içine çık.

• quote:

Lan manyakmısınız 4 ayda bunların solosu çalınabilir mi ilk mesajıma bakın şarkıların soloları hariç temiz bir şekilde çalıyorum demişim özellikle demişim soloları hariç diye bi tarafınızla okuyosunuz sonra yok tornanonun solosuda yok phantom of operanın solosunu istiyorum da peh! atmosferik yaprak metalciler siziAma geri kalan kısımları çalarım onlar sorun değil

Tamam riffleri çal yeter.

• Læ bir de şarkı önermişsiniz adama
    Peçeteye yazsaydınız bari
  • 4 ayda nolmuş sen öyle ya iyi güldüm :D
  • Pagannini 5th Caprice'yi isterük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

quote:

Hepsinin rifflerinide çalamazsın çocuk oyuncağımı bütün herkes kaç ay pratik yapıyor.Gelmişsin burda lanlı lunlu konuşuyosun bide.Kimse burda 5 yaşında değil.Uslup öğren sonra insan içine çık.

peki abi döversin cCc Z.K cCc

tipe bak

• vurmayın küçük enişteye n.e.m. arpejlerini atsın yeter
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.