Şimdi Ara

DOĞA SİGORTA ÖDEME YAPMIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
9.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kolay gelsin, yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak adına;

Üniversiteden bir arkadaşıma Doğa sigortadan kasko yapmıştım. Aracı ile ufak bir kaza yapıp serviste tamir ettirdi. 3-4 gün sonra servisten beni aradılar, doğa sigorta paramızı ödemiyor diye. Sorun olarak da kasko sigortası yapıldıktan 20 gün sonra aracın kazaya karışmış olmasını göstermişler. Ben de hem servise hem de doğa sigortaya kaşeli imzalı bir yazı gönderdim, aracın kasko yapılmadan önce fotoğraflarının alındığını, hasarsız olduğunu, kasko poliçesinin iyi niyet çerçevesinde düzenlendiğini bildiren bir yazı. Aradan az bir zaman geçtikten sonra servisten aradılar, paralarını aldıklarını ve sorunun çözüldüğünü, teşekkür ettiklerini bildirdiler.
  • Keşke üçe beşe bakmayıp düzgün firmaya kaskonuzu yaptırsaydınız
  • Aracımın sigortasıda kaskosuda Doğa Sigorta. Aracım kazaya karıştığı için bana ikame araç verildi. 7 gün süresi olduğu için arabayı geri vereceğim. Fakat benim arabam kaza tutanağı tutulalı 10 gün olmasına rağmen tamir olmadı. Nedeni ise doğa sigortanın ön tamponu temin edememesi. İkame araca 7 gün süre koyuyorlar ama yedek parça teminine süre koymuyorlar. Arayıp derdimi bildirdiğimde ise bana ürünü tedarik edecek firmanın numarasını veriliyor. Ben niye arayayım tedarikçi firmayı. Altı üstü bir tampon değişecek. 10 gün oldu araba çıkmadı. Üstelik kargoya verileceği tarih 12. gün. Artık kaç günde gelirde benim araba takılır araba boyanır bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.