Şimdi Ara

Doctor Who’da yönetmenlik yapan Ben Wheatley, Doom ve Counter-Strike filmleri yapmak istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doctor Who’da yönetmenlik yapan Ben Wheatley, Doom ve Counter-Strike filmleri yapmak istiyor

Oyun sektörünün büyümesi ve popülerleşmesi ile birlikte birçok oyun uyarlaması film ve dizi görmeye başladık. Yayınlanan uyarlamalardan çok daha fazla sayıda da yapım aşamasında olan film bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde de yönetmen Ben Wheatley de bu tarz filmler yapmak istediğini söyledi.

Ayrıca Bkz.HBO'da yayınlanacak The Last of Us dizisinin Tommy'si belli oldu

High-Rise, Free Fire ve Doctor Who gibi yapımlarda yönetmenlik yapan Ben Wheatley, geçtiğimiz günlerde bir podcast’e katıldı ve orada yapmak istediği filmlerden bahsetti. Sohbet sırasında Wheatley, oyun dünyasının ve sinema dünyasının artık iç içe olduğunu söylerken kendisinin de bir Doom veya Counter Strike filmi yapmak istediğini söyledi.

Doom filmi daha önce de yapıldığı için az çok nasıl bir film olacağını tahmin edebiliriz ancak Counter Strike filmi izlemek gerçekten enteresan olabilirdi. Bu filmleri bir gün görür müyüz bilmiyoruz ancak eğer böyle bir proje düşünülürse istekli bir yönetmen olduğunu bilmek de güzel.

Ben Whetlay normalde Tomb Raider’ın yeniden başlatılan serisinin ikinci filmini yönetecekti ancak salgın sebebiyle filmin planları tamamen değişti. Kendisinin en yakın filmi 18 Haziran’da vizyona girecek olan In the Earth.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/the-meg-2-director-ben-wheatley-would-love-to-make-doom-or-counter-strike-films/

• Doom (2005) yapılmıştı. Counter-Strike yapsınlar, nasıl bir şey çıkacak çok merak ediyorum. Gerçi bunun yerine yıllardır gelmesini beklediğimiz Half Life'ı yapsalarmış keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Counter strike dediğin ne olacakki özel kuvvetler ve teröristlern olduğu zibille yapım var. Oyun olarak sektöre ilkleri getirdilerde film olarak suradan kalır sanki
  • O filme hileciler dadanır, döne döne dolaşan adamların başdöndürücü yapıtı ortaya çıkar.

• Hikaye fy_iceworld te geçmezse izlemem

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Half life müthiş olur cidden hikayesi zaten film gibi gizemli dolu dolu bir dünyasıda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yönetmen arkadaşı tanımıyorum ama bahsedilen oyunların iyi filmi yapılabilir.Ama bu oyunların filmini başarılı çekecek babayiğit çok az.

Doom ilk filmini izledim vasattı ama izlenebilirdi.Fps moda geçtiği sahne iyiydi tabi.2.film daha kötüymüş yorumlarda gördüm.Hiç bakmaya bile gerek duymadım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.