Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.008
Cevap
50
Favori
204.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • niye böyle açıklıyorlar ki her şeyi claranın son sezonu doktorun son sezonu jon simm geliyor ne esprisi kaldı o zaman dizinin her şeyi öğrendik.Şahsen 4. sezon use my name diyerek masterın girişine hayran kalmıştım o adamın master olduğunu bilsem bir esprisi kalmazdı.
  • bölüm isimleri açıklandı

quote:

Episode 1 – ‘The Pilot’- Presumably a double meaning here, since it’s the start of the new season, but also the debut of Bill Potts.

Episode 2 – ‘Smile’

Episode 3 – ‘Thin Ice’

Episode 4 – ‘Knock Knock’

Episode 5 – ‘Oxygen’

Episode 6 – ‘Extremis’

Episode 7 – ‘The Pyramid at the End of the World’- Described as the Doctor taking a trip to a year when most of life is extinct on earth.

Episode 8 – ‘The Lie of the Land’

Episode 9 – ‘The Empress of Mars’- An Ice Warrior hive on Mars, which could well mean we’ll meet female Ice Warriors, given the ‘Empress’ in the title.

Episode 10 – ‘The Eaters of Light’
  • Cumartesiyi bekliyoruz artık , başka dizi sarmıyor , oturup baştan izliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok itici ya kız bence. martha jones'u çok seviyordum
    Doctor Who (2005-    ) | 12. Sezon Bitti

• Bu cumartesi mi başlıyor arkadaşlar dizi?

dizinin akıbeti hakkında bilgi paylaşılması bence yanlış yani biz her şeyi biliyoruz sadece senaryonun dökümünü izliyoruz. Buna engel olmalılar diye düşünüyorum
  • Noel bölümünden kalma süper kahramanlar ile alay etme olayını sürdürüyorlar.

• Yeni bölüm bugün İngiltere saati ile 19:20'de BBC One'da yayınlanıyor, Türkiye saati ile 21:20'ye tekabül ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Yeni bölüm bugün İngiltere saati ile 19:20'de BBC One'da yayınlanıyor, Türkiye saati ile 21:20'ye tekabül ediyor.

altyazı tahmini kaç saate çıkar acaba
  • HeartAttack4 kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukla ertesi güne geliyor.

• Canlı izledim. Bölüm sonunda teaser vardı
    Master ve Capaldi'nin rejenerasyon geçirdiği an gözüktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 15 Nisan 2017; 23:18:43 >
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Master ı nasıl bağladılar çok rezalet mi?? Açıkçası master konusunda oyuncununheri donuyor haberinden sonra merak ettim. ama spoiper vermeden soler misiniz??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Master ı nasıl bağladılar çok rezalet mi?? Açıkçası master konusunda oyuncununheri donuyor haberinden sonra merak ettim. ama spoiper vermeden soler misiniz??

Teaser dostum bölümde yoktu. Sadece 1 saniyelik bir görüntüsü vardı bölüm bittikten sonra gözüktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 15 Nisan 2017; 23:22:39 >

• altyazılı olarak az önce izledim dizist1'den bölüm çok boş geldi bana hele yeni companion sırf idarelik olsun diye alınmış diziye. en merakla beklediğim missy dönüyorsa john simm i nasıl bağlayacaklar? hem missy hem master aynı bölümde göreceğiz galiba
  • Alt yazı gelmiş.

http://www.turkcealtyazi.org/mov/0436992/doctor-who.html

• vay be yeni sezon gelmiş sonunda
  • Güzel bir giriş bölümüydü. Birkaç ucuz numarası vardı ama olsun o kadar, nihayetinde Clara'lı bölümleri izleyen kişileriz. Peter Capaldi her zamanki gibi harikaydı ve hem Hobbit hem de ona odaklanan anlamsız hikayeler olmayınca son iki bölümde olduğu gibi daha da parlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 17 Nisan 2017; 1:52:21 >
  • İndirdim izleyeyeyim yorum yaparım

• 10x1

masada ilk yol arkadaşı susan ve aşkı river nardole doktor arasındaki muhabbet çok güzeldi uyumlu olmuşlar nardole'un devam etmesine sevindim. yeni yol arkadaşımıza alışacağız yavaş yavaş artık, pek sırıtmadı sanki yine. yol arkadaşları konusunda en güzel tanışma tabiki amy pond idi.
    hafızanı silmemesi ve clara theme'i duymak da güzeldi. clara<33
    ve kasada ne vardı merak ettim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• WISDOM kullanıcısına yanıt

Kasada saklanan şey Master diyen var, Missy diyen var... Bence akla gelmeyen bir şey vardır, Moffat bu kadar basit yazmaz ve yine bence, bölümden sonra gösterilen teaser'daki rejenerasyon bir aldatmaca. Bu kadar da göze sokacaklarını sanmıyorum. Tennant'taki gibi bir şey bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Kasada saklanan şey Master diyen var, Missy diyen var... Bence akla gelmeyen bir şey vardır, Moffat bu kadar basit yazmaz ve yine bence, bölümden sonra gösterilen teaser'daki rejenerasyon bir aldatmaca. Bu kadar da göze sokacaklarını sanmıyorum. Tennant'taki gibi bir şey bekliyorum.

evet kasadaki şey muhtemelen sezona yayılacak bir konunun başlangıcı olacak. rejenerasyon sahnesi çekilmiş zaten şöyle bir haber çıktı hatta bugün;
    http://www.filmloverss.com/peter-capaldi-doctor-whodan-neden-ayriliyor/

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.