Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.008
Cevap
50
Favori
204.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devak edin hocam ilerledikce alisiyor ve birakamiyorsunuz o ilk sezonlar o kadar zevkli ki ilk bolumde bende bune lan boyle demistim o dogal bir olay grafikler falan baya sacma ve dandik geliyor ama izledikce baglaniyorsunuz o ortama

Yeni compaionu da Moffati da allah kahretsin evini dalekler bassin Moffat serinin butun ruhunu oldurmeye ant icmis belli uyuz birini daha bulmus

He birde googlea dw izleme sirasi yaz hocam ordan bakip izle arada ozel bolumler var atlama onlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şimdi baktım da Doktor'un kendisi sanırım dört kere değişmiş, doğru mu bu?
    Devam etmeyi düşünüyorum, ilginç bir evreni var; ama o bile olmasa İngiliz aksanı var, hiç yoktan iyidir.

• Kesinlikle ilk sezon 2 3 bölüm hariç facia ama kesinlikle tarihin en iyi dizisi Got Lost prison break sopranos breaking bad hepsini izledim böylesi yok istersen 5 den başlayıp bitirip sonra 1 den 4 e izle hatta öyle yapmanı tavsiye ederim ama izle gerçekten destansı bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11THdoctorr -- 25 Haziran 2016; 17:06:58 >
  • 8. sezondan sonra bırakmıştım. 9. sezonun gideri var mı?
  • 11THdoctorr kullanıcısına yanıt
    İlk sezonunun ikinci bölümünü de izledikten sonra dediğin gibi 5. sezona başlıyorum. Hayatımda gördüğüm en berbat ilk iki bölümdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 25 Haziran 2016; 19:14:20 >
  • Hocam bende ilk sezona başlayınca böyle berbat bir dizi olamaz diye bırakmıştım 6.sezon Noel bölümünü tv de izleyip sonra 5.sezondan başlayıp izlemiştim size şunu söylebilirim moffat ın ustalık eseri bu sherlock değil özellikle 6.sezonda çıta çok yükseliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11THdoctorr -- 25 Haziran 2016; 20:56:59 >
    İlk sezondaki ilk iki bölüm hakkında bende oluşan kötülük derecesi ne kadar fazlaysa 5. sezonun da harikalık derecesi o kadar fazla.

Ilk bölümün yaklaşık ilk 10 dakikasında BBC'ye hayran olmamın nedenini anladım, her şey kenara atılsa bile teknik açıdan mükemmeldi; ödüllü belgesellerindeki çekim kalitesinin aynısını sonuna kadar hissettirdi. Efektler ise ilk sezona kıyasla çağı vs. geçtim, farklı bir dünyadan gelmiş gibiydi. İlk sezona kıyasla diyorum zira halen tam anlamıyla düzgünler diyemem, devlet kanalı olduğu için ve CGI da pahalı olduğu için belki bütçelerini zorluyordur; orasını bilemiyorum ama her halükarda güzeldi.

5. Sezon önerisi için teşekkürler, ben ilk sezonun rezilliginden dolayı bırakmayı düşünüyordum; ama böylelikle taze bir başlangıç oldu. :)

• Yazacaktım da kalmış evet doktor 4 kere değişiyor spoiler olmasın diye yazmamıştım

5.sezondan da başlamışsınız iyi seyirler ben yine baştan izlemenizi önerirdim ama 5ten de başlansa sıkıntı olmaz Moffatla birlikte ilk 4 sezon bağlantısı baya kopuyor 1-2 yer hariç hatta bağlantı yok gibi bir şey.Efekt olayına gelirsek pek düzelmiyor öyle ilk sezonlar ama 2.sezondan itibaren David Tennath geliyor ki kesinlikle izlemenizi öneririm DWnun tavan yaptığı dönem benim adıma 2-3 ve 4.sezonlarıdır çok yaratıcı ve güzel bölümler var ve izledikçe iyice bağlanıyorsunuz.Yani demem o ki kısaca 5ten son sezona kadar bitirdikten sonra ilk sezondanda başlayıp 5e kadar izleyin derim.

Ah David Tennath ah
  • @Brolaf Aslında Google amcaya Doctor Who yazınca direkt olarak dört Doktor'un fotoğraflarının birleştirildiği bir görsel geliyor, spoiler yememek elde değil. Hatta İthaki'nin çıkardığı Doctor Who kitabının kapağında da Son Doktor'un fotoğrafı var, bu konuda yapacak bir şey yok.

İnanın izlemeyi denedim; fakat ilk sezon gerçekten de çok kötüydü, en azından ilk iki bölüm çok kötüydü ama o sezonun düzeleceğini sanmıyorum. Şu anki Doktor'u oynayan kişi rolünü harika kıvırmış, nüktedan kişilik tam uymuş. Hatta olayı ileri götüreyim, 5. sezonun ilk bölümünde oynayan küçük kız bile ilk sezonundaki kadından daha iyi oynuyordu; o kadının felaket oyunculuğuna katlanmak elde değil.

Bütün önerileriniz için teşekkürler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 26 Haziran 2016; 15:39:41 >

• hocam sinematografi anlamında christmas special ler ayrı bir boyutta benim ilk izlediğim bölüm a christmas carol oldu o bölümü 1080 p indirip izleyin beni diziye bağlayan o bölüm olmuştu sonra 6. sezon da harika noktaya geldi
    Peki bu Yılbaşı Özel bölümleri sezondan önce mi izlenmeli yoksa sonra mı?

• Hocam genelde tek seferlik hikayeler oluyor bu dediğim şimdi veya 5.sezonu bitirdikten sonra izleyebilirsiniz

Tamam hocam, teşekkürler.

• Hocam merhabalar

5-8 arasını izledim, yeni Doktor ve Clara sayesinde orada bıraktım. Kimileri Matt Smith'i beğenmemiş; ama ben oldukça beğendim, her şeyiyle karaktere tam uyuyordu. 2-5 arasında David Tennant oynuyor ve siz dahil çoğu kişi kendisini övüyor. Bu sezonlardaki özellikle efektler dahil olmak üzere kalite 5-8 arasındaki gibi mi? Efekt fetişi değilim fakat böyle bir dizide kötü olması çekilmez oluyor.

• Ya bu filmde beni etkileyen 2 büyük sahne var, bildiğiniz hayvan gibi ağladım.
    -11.Doktor'un Clara ile konuşması kriketi kıramaması
    -Doktorun yaşlı Clara ile konuşması ve bu sefer de Clara'nım kriketi kıramaması.
  • evet beyler matt reisin dönme ihtimali varmiş düşünceleriniz neler
    http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/can-matt-smith-first-doctor-8382104
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11THdoctorr

evet beyler matt reisin dönme ihtimali varmiş düşünceleriniz neler
    http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/can-matt-smith-first-doctor-8382104

Ilginç olur, nasıl döndüğünü güzelce acikladiklari sürece kapımız açık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nano6824

Ya bu filmde beni etkileyen 2 büyük sahne var, bildiğiniz hayvan gibi ağladım.
    -11.Doktor'un Clara ile konuşması kriketi kıramaması
    -Doktorun yaşlı Clara ile konuşması ve bu sefer de Clara'nım kriketi kıramaması.

ikisinide gatırlayamadım
  • kangroo kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nano6824 -- 4 Ağustos 2016; 13:40:57 >

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.