Şimdi Ara

Dockers mi Lumberjack mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
20.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bot alıcam ama marka konusunda kararsızım,geçen gün izmir optimuma gittim bazı markaların botlarına baktım,scooter,greyder,cat,dockers,lumberjak,polo.

Bütçeme uygun olanlar dockers,lumberjack,scooter..

Scooter : 170-180 tl
    Dockers : 200-215 tl
    Lumberjack : 200-215 tl

Gönlümden geçen cat idi ama fiyatı bütçeme uygun değil 340-400 arasında fiyatları,greydere baktım o da 270-300 arasında idi,Çalışan görevliye sordum dockers ve lumberjack aynı kalitede dedi,fiyatlarıda aynıydı,dockers yada lumberjack bot kullananlar memnun musunuz ? yada baska bir marka tavsiyeniz var mı ?

Adama su geçirmiyor demi dedim,su geçirmeme garantisi yok dedi

Bütçem maxium : 230 tl

• Kardeşler Kundura
  • Ben yeni aldım dockers iyi gibi sıcak tutuyor romanyada yım türkiyeden aldım hava-5 di ben giydiğimde
  • 2009 dan beri dockers bot kullanıyorum bu yıl botu değiştirip mammut marka outdoor bot almaya karar verdim açıkçası ancak gidip denedim hoş olmasına rağmen ayağımdakilerin hala paralanmadığını görünce almaktan vazgeçtim. Sadece iç astarında ufak bir pürüz var onuda taban alıp koyunca pürüz kalmayacak. Ancak üretimin merkezi yurtdışıyken türklere verildi diye duymuştum sanırım artık eski kalitesi yok yani en azından olmadığını çokça işittim. Ben dockers botları 145e almıstım aynısı şu an 230tl görüntü aynı ancak malzeme kalitesi nedir bilemem. Eğer kalitelerini bozmadıysalar dockers alın ben bir 5 yıl daha giysem paralayamıyacağım sanırım.
  • Indirimle 180tlye Lumberjack bot aldım. Şuanlık bağcık aşınması dışında bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThEagles -- 15 Aralık 2015; 16:27:52 >
  • Dockers ve lumberjack kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

2009 dan beri dockers bot kullanıyorum bu yıl botu değiştirip mammut marka outdoor bot almaya karar verdim açıkçası ancak gidip denedim hoş olmasına rağmen ayağımdakilerin hala paralanmadığını görünce almaktan vazgeçtim. Sadece iç astarında ufak bir pürüz var onuda taban alıp koyunca pürüz kalmayacak. Ancak üretimin merkezi yurtdışıyken türklere verildi diye duymuştum sanırım artık eski kalitesi yok yani en azından olmadığını çokça işittim. Ben dockers botları 145e almıstım aynısı şu an 230tl görüntü aynı ancak malzeme kalitesi nedir bilemem. Eğer kalitelerini bozmadıysalar dockers alın ben bir 5 yıl daha giysem paralayamıyacağım sanırım.

Şuan Trde üretilmeyen bot var mı bilmiyorum(outdoor markaları saymazsak).Harley ve cat de Trde üretiliyor.

• dockers der geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasbugAtaturk

dockers der geçerim
    timbalans
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahn

Bu mesaj silindi.
    botlar kadar pahalı mıdır bilmem ama gecen sene 50tl ye lumberjack ayakkabı almıştım flo dan . fiyatları görünce ciğerim yandı . ha birde 60tl ye deri kinetix deri bot almıştım çorumun -23 ünde ayağım hiç üşümedi . markadan değilde yüksek fiyattan vazgeçmeni öneririm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

2009 dan beri dockers bot kullanıyorum bu yıl botu değiştirip mammut marka outdoor bot almaya karar verdim açıkçası ancak gidip denedim hoş olmasına rağmen ayağımdakilerin hala paralanmadığını görünce almaktan vazgeçtim. Sadece iç astarında ufak bir pürüz var onuda taban alıp koyunca pürüz kalmayacak. Ancak üretimin merkezi yurtdışıyken türklere verildi diye duymuştum sanırım artık eski kalitesi yok yani en azından olmadığını çokça işittim. Ben dockers botları 145e almıstım aynısı şu an 230tl görüntü aynı ancak malzeme kalitesi nedir bilemem. Eğer kalitelerini bozmadıysalar dockers alın ben bir 5 yıl daha giysem paralayamıyacağım sanırım.

Şuan Trde üretilmeyen bot var mı bilmiyorum(outdoor markaları saymazsak).Harley ve cat de Trde üretiliyor.

Alıntıları Göster
    http://urun.n11.com/erkek-bot/greyder-0610-mrbasic-deri-bot-tarcin-P74695170

Tavsiye olarak buna bakabilirsiniz, çek ile 176 liraya geliyor(200e 44 lük ile)...
    Greyder lerde su geçirmeme garantisi var, sympatex olanlarda kar suyu geçirmeme garantisi var ek olarak...
    Lumber lara eskisi gibi değil diyorlar; dockers lar biraz pahalı...
    Harley ler çok ağır ve sıcak tutmuyor ayağı...
    Aslında FP olarak en mantıklısı Scooter lar ama onlar da kolay deforme oluyor...

Şuan 3 arkadaş hepimizde Greyder var(en üst versiyonları sympatex liler); ben ve bir arkadaşım 6 senedir giyiyoruz kayseri de; diğeri de alalı 2 yıl oldu o da gayet memnun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

http://urun.n11.com/erkek-bot/greyder-0610-mrbasic-deri-bot-tarcin-P74695170

Tavsiye olarak buna bakabilirsiniz, çek ile 176 liraya geliyor(200e 44 lük ile)...
    Greyder lerde su geçirmeme garantisi var, sympatex olanlarda kar suyu geçirmeme garantisi var ek olarak...
    Lumber lara eskisi gibi değil diyorlar; dockers lar biraz pahalı...
    Harley ler çok ağır ve sıcak tutmuyor ayağı...
    Aslında FP olarak en mantıklısı Scooter lar ama onlar da kolay deforme oluyor...

Şuan 3 arkadaş hepimizde Greyder var(en üst versiyonları sympatex liler); ben ve bir arkadaşım 6 senedir giyiyoruz kayseri de; diğeri de alalı 2 yıl oldu o da gayet memnun...

Alıntıları Göster
    lumberjack tek geçerim..

• Bugün bi mağazaya girdim Greyder botu sordum 230 dan 190 a düşmüş su geçirmeme garantisi var mı dedim su geçirmiyor ama garantisi yok dedi adam,yanda Hammerjack marka bot vardı bu su geçirmiyor dedi waterproff yazıyordu botun üzerinde,170 tl idi,hammer Jack nasıldır peki
  • Dockers deri Bot kullanıyorum. Sanki pişman gibiyim. çünkü yandaki yapışkanları açılmaya başladı. Onun dışında bir sorunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 18 Aralık 2015; 16:04:42 >
  • Timberlands tabiki
  • Timberland pahalı ama hammerjack iyi midir ?
  • lumberjack ayakkabi aldim 180 tlye.
    boya veriyor. pek memnun kalmadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

lumberjack ayakkabi aldim 180 tlye.
    boya veriyor. pek memnun kalmadim.
    scooter kesinlikle kardeşim
    lumberjack = dockers = kinetix = çöp
    ayni firma ürünü bunlar
    ziylan grup
    bildiğin paralel markalar
    dockers eski dockers değil
    Bu dockers by gerli midir nedir
  • Dockers levis gibi ünlü markaların ayakkabı larini almiyin gerçekten kalitesiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmmaW

Dockers levis gibi ünlü markaların ayakkabı larini almiyin gerçekten kalitesiz
    sadece hammerjack markalı botta su geçirmeme garantisi verdi adam fiyatıda uygun 170 tl alayım mı onu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.