Şimdi Ara

DoBaLaK Klanı D4 üyeliklerine alımlar başlamıştır (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.612
Cevap
10
Favori
95.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hahahahaha merak ediyoeum kazayla bana bir kukri çıkarsa ne olacak :D
    malzeme bitti direk :D eminim çıkmasın diye dua edenler vardır :P
  • -kukrisiz bir wdnin hayat damarlarından biri kopmuş demektir

oscar wilde

• vay damarsızzzz
    kuku yokmu kuku hala
  • moz@ kullanıcısına yanıt

Böyle vahim sonuçları da var demek ki, Bülent abimize tez zamanda hayırlısından bir Kukri diliyoruz.
  • size görev hepiniz bu vahim duruma bir son vermek adına tek tek blizz e ticket açıp ban kukri verilmesi için kamuoyu baskısı yaratıyorsunuz :DDD
  • bulent35220 kullanıcısına yanıt
    demim demim dedim ama dayanamadım :D kukri için benimle takılman lazım abi dün yine düştü ama sen yoktun neden çünkü t6 da $_$ olmuştu gözler:D
  • Yok olmicak bu böle ayip ama yaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coşuk:)
  • konu klanın daha iyi , daha güzel bir ortam yakalamsı ise hiç bir şeyden kaçmam.madem her işin bir ilacı var ronaldoyu bile sakatlayan doktoru aradım buldum.inanın tüm imkanlarımı kullandım.en kısa zamanda bülo yu doktora götürüyoruz.ben doktorla kısa bir görüşme yaptım onu kabul edecek tedaviden sonra ilk oyunda kukri si elinde.ne kadar etkili bir doktor olduğunu aşağıdaki videoda görebilirsiniz.burada wodooo doktorumuz migren için tedavi uyguluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 5 Haziran 2014; 17:31:41 >
  • bu videoyu bana yakın zamanda kaybettiğim en yakın dostum izletmişti ve çok gülmüştük
    şimdi görünce içim burkuldu :( ...
  • Klan kaç kişi şuanda? :D
  • elalem deliye hasret bizim klan akıllıya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer yeriniz varsa bende clana gelmek isterim ortam güzele benziyor :)
    omrcglr#2225
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Günaydın arkadaşlar, bu yöntem ülkemizde de 50 senedir elektronik cihazlar için kullanılıyor aslında... :)
  • bulent35220 kullanıcısına yanıt
    Başınız sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

Başınız sağolsun.

dostlar sağolsun
    teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebomb

Eğer yeriniz varsa bende clana gelmek isterim ortam güzele benziyor :)
    omrcglr#2225

Merhaba Kardeş;

inmisin cinmisin. Kalan alımında öncelikli özelliklere uygun olup olmadığını anlaşıldıktan sonra
    Kurucu üye olarak benim sizden isteğim bazı ayrıcalıklı özelliklere sahip olmanız gerekiyor örneğin;

1.500M kadar altını olmak ve/veya karşılığı mücevher de olur. 200K karşılığı klan ücreti olarak alıyoruz.
    2.Espiri anlayışının gelişmiş olması.
    3.Skype den iletişim kurup ev ortamının uygun olup olmadığı kontrol edilecek ( Bu durum çocuk ağlaması, bacağını ısıran çocuk, yüksek frekanslı yenge bağırması gibi)
    Bu sesler var ise tamamdır.
    9.Aklıyla arası pek iyi olmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moz@ -- 6 Haziran 2014; 10:34:47 >
  • Mesela bende hala çocuk olmadığı için büyük sıkıntı yaşamıştım girerken
    5 ve 6. maddeler tutmuştu da öyle girebilmiştim..
  • 50 yaşındayım 21 sene uğraştım clana girebilmek için

bu artada yaş boy kilo nedir buda önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyDNA -- 6 Haziran 2014; 11:56:59 >
  • Facebook'ta kaç arkadaşınızın olduğu da önemliymiş. Neymiş efendim, silik adamlarla oyun oynamazlarmış.

Benim listede 27 kişi var diye, 25'i ilkokul döneminde gittiğim Kuran kursundan olan arkadaşlar diye, Facebook sitesinin günümüzde sosyalitenin bir tezahürü olmasından ötürü, sosyal olarak bir hiç olduğumdan attığımız bir oyunda düşen itemları salvage ettirip zaa xd diye gülmüşlerdi bana.

Ben de gittim Justin Bieber (JB) klanına girdim, şu an çok mutluyum. Ama akşam ezanı okununca oyuncu sayısında bir düşüş oluyor. Anne babalar izin vermiyor ötesine sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.