Şimdi Ara

DMC (Devil May Cry) Video İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunu Devil Hunter`da bitirdik bi kaç bölümde Nepalm olarak oynadık şimdi "Son of Sparda" zorluk olarak başladım bakalım ne kadar başarılı olacaz varmıdır arkadaşlar aranızda "Son of Sparda" modunda bitiren ?
  • vallaha beyler sizi bilmem ama ben oyunu çok beğendim fakat oyunda çözemedigim birşey oldu birşey eksikti gibi yani bir tat yoktu ve o tatta dmc tadıydı heyneyse oyun çok güzeldi çok beğendim bildigim kadarıyla serinin devamı gelecekmiş doğrumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

Oyunu Devil Hunter`da bitirdik bi kaç bölümde Nepalm olarak oynadık şimdi "Son of Sparda" zorluk olarak başladım bakalım ne kadar başarılı olacaz varmıdır arkadaşlar aranızda "Son of Sparda" modunda bitiren ?

DMD'de bitirdim en son. Platinium kasıyorum fakat Hell and Hell'de Super Dante olarak bile bitirmek zor geliyor bana bulaşmıyorum o yüzden.
  • Oyun on numara oyun. Crysis 2 den sonra en çok haz aldığım oyun oldu. İyice sardı. Batman:Arkham City de bu kadar tat almamıştım. DLC ler de gelsin işte o zaman başından kalkmam
  • oyun çok iyi efsane oyunlarımdan biri oldu.jericho,dmc,cod 4,wichter 2

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun en başındaki dantenin diskolu karavanlı olan videonun olduğu bölümde çalan müziği bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyunun en başındaki dantenin diskolu karavanlı olan videonun olduğu bölümde çalan müziği bilen varmı?

Buradan dinleyebilirsin orjinal klibi daha sağlamdır xD

http://www.youtube.com/watch?v=3hJw4i6jcuQ
  • Bu şarkı daha bomba. Hatta ilk bölümde çalıyor.

• Güzel bir incelemeydi ve incelemenin sonun gönderme harikaydı
  • Oyun süper incelemede süper ben biryerde takıldım yardımcı olabilecek birisi varmı tam çözümde anlayamadım mision7 deyim asansor gibi bir yer var tepesine çıktım yere yumruk atmamı istyior ama atamadım bir türlü tuş kominasyonunu soleyebilecek birsi varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun süper incelemede süper ben biryerde takıldım yardımcı olabilecek birisi varmı tam çözümde anlayamadım mision7 deyim asansor gibi bir yer var tepesine çıktım yere yumruk atmamı istyior ama atamadım bir türlü tuş kominasyonunu soleyebilecek birsi varmı

yumruk olan gucu aldıysan hangi bolumde cıkıyo hatırlamıyorum bunu yon tusunu sag yap sılah deyişiyo sora r2 basılı tutup zıplayıp yuvarlakla yere vurucan
  • Ben pc de oynuyorum ama :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.