Şimdi Ara

DMC (Devil May Cry) Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedir bu nephilim, seraphim, cherubim olayları arkadaş... Nerdeyse her büyük oyunda AC, DMC, DarkSiders vs. vs. vs. duymaktan usandım. Ortalık değiştirilmiş tevrat mitolojisiyle doldu. Ne günlere kaldık....

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hani nerde Bloody palace ?
  • Grafik ve oynanış olarak tüm Dmc oyunların dan üstün fakat konu olarak beni tatmin etmedi. Sonu tam beklediğim gibi bitti. Önce ki oyunlarda, oyun sonununda ağzımız açık ekrana bakardık oyunun damağımızda bıraktığı tatın etkisiyle.
    Bi de bu arada Ersin abi Limbo'yu Araf diye çevirmişsin ama bildiğim kadarıyla ikisi farklı şeyler.
  • oyunda beni rahatsız eden tek şey sunumun ninja gaiden e benzemesi.
  • grafik olarak gerçekten güzel yapmışlar, kombolar da güzel, ara sahneler falan güzel genel olarak oyun çok iyi, ama dmc olarak bazı şeyleri de görmek istiyor insan ,her neyse önemli değil mazi mazide kalır. oyunu oynamanızı tavsiye ederim.
  • grafik olarak gerçekten güzel yapmışlar, kombolar da güzel, ara sahneler falan güzel genel olarak oyun çok iyi, ama dmc olarak bazı şeyleri de görmek istiyor insan ,her neyse önemli değil mazi mazide kalır. oyunu oynamanızı tavsiye ederim.
  • müziğin ismi ne

• Oyunu ben de fazlasıyla beğendim, bu nesil için güzel bir tecrübe oldu yeniden DMC oyunu görmek.

Önceki tüm seriyi bitirmiş biri olarak bana göre oyunda 2 eksik var.

1- Pat-küt ilerleyerek turlar bitiyor. Ne bir dolaşma, ne bir labirent yok. Dümdüz ilerlenerek turlar bitiyor.
    2- Bulmaca olayı. Sadece son turda bir bulmaca vardı. (Saat kadranı ve çarklar) Özellikle ilk seride DMC 1 ve DMC 3 bayağı kafa patlattığım bulmacalar olmuştu.

Sonuçta bana göre DMC 1 ve DMC 3 kadar iyi olmasa da oynanış dinamikleriyle benden fazlasıyla geçer not aldı. Bu oyundaki hikayeyle de devam oyunları yapılabilir bence ancak devam oyunlarında mümkünse fazlasıyla bulmaca olmasını istiyorum. Bulmacalar beni uğraştırsın istiyorum.

Not: Gerçi Vergil ek paketi gelsin ona da bakmak lazım. Bayağı merak ettim. Hikaye yarım kaldı aslında. Onun açısından da bakmak lazım hikayeye.

• kimse en başta çalan şarkının ismini bilmiyomu

• Şarkının adı " NOISIA - Tommy's Theme " :)

• quote:

Orijinalden alıntı: offbeat_ninja

quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

dmc 1 ve 3ün yanından bile geçemez
    oyunlar casuallaştı iyice.
    Hiçbiyerde takılmadan uğraşmadan oyunları bi oturuşta bitirir hale geldik.
    Film izlerim daha keyifli olur
    Oyunlar yeni nesildede casul olursa ps4 almam

kardes sana bir sorum var. dmc yi atari salonunda olan bir oyun olarak düsün zorluk seviyeside su anda oyunda olan en ust seviye ne ise o, tek jetonla oyunda takilmadan ugrasmadan bitirebilirmisin bitiremezmisin? soruya dikkat et su anda diyorum. 3 ay gunde 24 saat oynayipta ezberledikten sonra demiyorum. o zaman hardcore oyunda bitirilir degilmi. eger hardcore oyun oyle bir bulmaca olacakki ilk defa oynadigimizda cozemeyecegimiz turden olup sadece bulmacanin sahibinin cevaplayacagi olmasi oyunu hardcore yapiyorsa o zaman sorumu sormamis sayabilirsin. eger bu en son dedigim gibiyse hardcore oyun bana bi ornek ver. youtubetaki cozum videolarida sayilmaz sadece bulmacanin sahibinin youtube a koyup oyunculara bulmacanin cozumu buydu dedigi oyuna ornek ver.

Saçmalamakta üstüne yok senin
    Önceki konuda olduğu gibi yine saçmalamışsın
    Hardcore ve casualın ne olduğunu senden öğrenecek değilim

quote:

eger hardcore oyun oyle bir bulmaca olacakki ilk defa oynadigimizda cozemeyecegimiz turden olup sadece bulmacanin sahibinin cevaplayacagi olmasi oyunu hardcore yapiyorsa o zaman sorumu sormamis sayabilirsin

ben yazımda böyle birşey yazmadım ima bile etmedim
    oyunların casullaştığını belirttim.
    (Ayrıca yazılarından birşeyler anlamak gerçekten zor.Cümlelerin devrik anlamasıda bir o kadar zor )
    Şu yeni nesilde tekrar tekrar oynayıp bitirdiğim iki oyun var
    unc 2 ve gow3
    ps2 , ps1,gamecube deki hardcore oyunları bana saydırtma şimdi
    Sana bilindik bir oyun olmayan ama çokta güzel olan Haunting Ground der ve giderim

bulmaca açısından değil sadece bilmeyenler için bir bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 31 Ocak 2013; 11:30:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xUniversaL

Şarkının adı " NOISIA - Tommy's Theme " :)

saol

• oyun beni oyna diyor başka söze gerek yok
  • Harika bir inceleme olmuş, sonsuz teşekkürler.
  • Kısacası oyun,oyun olarak güzel ama DMC olarka güzel değil. DMC 1-2-3-4 oynamayan arkadaşlarımz oyuna hayran almış sanırım.Yapay zeka dan uzak bir DMC olamaz
  • videonun başında çalan şarkıyı bilen var mı
  • teşekkürler

• Sonundaki espri bomba olmuş :D

• büyük keyifle bitirdim kendini tekrar oynatabilen ender oyunlardan biri

• Zevk alarak bitirdiğim nadir oyunlardan biri eski DmC leri oynamadım ama bu oyundan sonra oynuyasım geldi oyun gerçekten güzel GrF leri olsun SeS leri olsun OyN bilirligi olsun çok super

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.