Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal olsun size emeğine sağlık setupu beklemek daha mantıklı kolay kurulum açısından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık, hızlı bir çeviri yaptınız umarım kaliteside bir o kadar güzel olur. Teşekkürler.
  • Deneyen arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi. İlgili videodan sonra çeviri kalitesi yüzünden şüpheye düştüm.
  • Çeviri güzel ben de kuşkulanmıştım video yu izlerken çok hata vardı ama arkadaşlar düzeltmişler şuan oynuyorum çeviri gayet güzel bu arada arkadaşaların emeğine sağlık...seviliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E4D0EF0A4 -- 20 Mart 2019; 18:38:2 >
  • Oynayıp hata görenler özelden konu sahibine hatayı, nerede olduğu ve önerisiyle mesaj atarsa çok yararlı olur böylece yama tam çıktığında daha sahih bir çeviri ile oynayabilirsiniz, gözden kaçan şeyler olmuş olabilir.
  • emeğinize saglık..yama korsan versiyonda çalışıyor mu?
  • Evet arkadaşlar öncelikle yama hayırlı olsun!

Herkesin memnun olabileceği tarzda bir yama yapmaya çalıştık. Biz yaparken çok keyif aldık umarım sizde oynarken aynı keyifle oynarsınız.

Ama hatalar çıkabilir insanlık hali zaten beta sürecindeyiz. Nihai sürüm çıkarken tüm hataların giderilmiş olmasını istiyorsanız sizin de yardımınız gerekiyor. Gördüğünüz hataları bu sayfadan veya konu sahibine özel mesaj (pm) aracılığı ile iletirseniz çok faydası olur.

İyi oyunlar dileriz.

Apex çeviri grubu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık. Bağış zorunlu olmadığı için gönlümden kopan miktar bir bağış yapacağım
  • Yama yayınlandı yorum yapalım güncel olsun
  • Elinize saglık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık çok teşekkürler
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    bu font olayı nedir? kendi fontu dışında exralardaki fontları oyun içinde kullanma imkanı mı var acaba?
    öyleyse nasıl yaparız?
  • tesekkürler ellerinize sağlık. kurdum sıkıntı yok bağışta yapacağım...
  • İyi dilekte bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Herkese keyifli oyunlar diliyoruz.

Apex çeviri grubu...
  • setuplı hali ne zaman eklenir ?
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    ha anladım :)) teşekkürler
  • Arkadaşlar yamayı indirdim ama işe yaramadı, sistemde klasörlerin salt okunur özelliğini devredışı bırakamadım bu işe yaramıyor,
    yamayı setuplayan arkadaş herhangi bir salt okunur kaldırma gerekliliği olmayacak şekilde yaparsa bu süper olur.
    yama şimdilik benim işime yaramadı ama yinede elinize sağlık umarım sorunsuz kurulabilecek şekilde setup yapabilirsiniz.
    birde yüklenirken tam ortasında file already exist tarzında bir uyarı aldım ilk önce owerite şeçeneğini kullandım olmadı daha sonra
    skip dedim ama olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.