Şimdi Ara

DJ Tiesto Fan Grubu (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
8
Favori
34.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DJ TİESTO-WHO WANTS TO BE ALONE.

Adam çok başarılı.
  • Club Life 144 de takılmış durumdayım 5-6 gündür

• 2000 senesinden bir tiesto remixi arkadaşlar oldukça eğlenceli güzel bir parça en az bikere dinlemenizi tavsiye ederim.....
  • tiesto kopanlar grubu yeah
  • http://www28.zippyshare.com/v/33982846/file.html

arkadaşlar suburban train i live mixde dinledim.aranan müzikler bölümünede yazdım bilen yok buradan bilen vardır diyerek burayada yazdım.remixin adını yazarsanız sevinirim.

Birde Bunuda dinlemediyseniz bir dinleyin.

Tiesto - Traffic Salman S Faithless Svd Mix
  • Tiësto & Nelly Furtado - Who Wants To Be Alone (Philip D Remix)

• [ Tiesto-Kaleidoscope_Remixed-(Retail)-2010-C4 ] [ MP3 / Electronic ] [ Released 21h 21m 19s ago [8/31/2010] ] [ 103.5MB in 13F ]

albümün genre i elektronik ... vay be nerden nereye tiesto.. şimdilerde de yanına avb geldi tiestonun yolundan..
  • yazdığım an itibari ile Sander_Van_Doorn-Identity_040-SAT-29-08-2010-1KING deki bir sonraki parça:

henüz dinlemedim ama up lansın diye konu koyuyorum..
  • Dance4Life

• tiesto allah belanı vermesin böyle parça yapılırmı yapıyosun yapıyosun ondan sonra millet senden daha iyisini bekliyo

• up
  • Son günlerde severek, sürekli dinlediğim bir Tiesto Remixi var.
    Hatta parçayı beğendiğim için HD videosunu da indirdim.
    Tiesto bu bayan şarkıcının parçasını Remixleyerek parçaya ayrı bir canlılık, dinamizm katmış.
    Bayan şarkıcının sesinin yankılanması, eko oluşturması çok hoş olmuş ...

Charlie Dee - Have it All (Tiësto Remix)

• biri Tiësto mu dedi acaba?

DJ Tiesto Fan Grubu

DJ Tiesto Fan Grubu

burdanda videomu izleyebilirsiniz :))
    Tiësto@Adam&Eve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre350z -- 21 Eylül 2010; 21:07:28 >

• Off ya Tiestoyla çekinmeeek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Off ya Tiestoyla çekinmeeek

dostum birde video yu izle derim :))
  • İzledim hocam ya Tiesto Fenerde
  • Yaşlanıyor be tiesto
  • herkese iyi forumlar.böyle bi konu açan ve üşenmeyip yazan herkese teşekkür ediyorum.uzun süredir yoktum.eski üyeyimdir.bu adam ın bu kadar bilinmesi beni son derece şaşırttı zira dinleyici az olduğu için konserlerini iptal etmesi gündemde. o (gerçek sanatçının) her parçasını severek dinliyorum.zevk meselesi ama tiesto-armin van buuren-paul van dyk ve bi kaç dahası gerçekten bu işi sanat derecesinde icra etmektedirler.ayrıca bilmeyenler için söylüyorum bu gibi adamlar sadece DJ değil ayrıca avrupanın en büyük müzik şirketlerinin sahibi,ortağı,prodüktörleridir.eşin dostun ecnebi işte dediği bu adamlar elde ettikleri gelirlerin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlamaktadır.ve özellikle dj tiesto nun bazı konserleri mesaj niteliğindedir.(los angeles konseri)
    HERKESE İYİ FORUMLAR...etkinlikler ve konserler hakkında bizi habersiz bırakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 2 Ekim 2010; 0:54:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Yaşlanıyor be tiesto

ama şarap gibi yıllandıkça....
  • arkadaşlar tiesto yazılı tişört vs alabileceğim makul fiyatlı site yada mağaza bilen varsa lütfen pm atsın.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.