Şimdi Ara

DJ Tiesto Fan Grubu (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
8
Favori
34.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu parçada güzelmiş ama ilk orjinallerini dinlemek gerek
  • Resistance Heads Will Roll (Tiesto Remixes)

Tracklist:
    01.Muse - Resistance (Tiesto Remix) [08:08]
    02.Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll (Tiesto Remix) [06:49]
    03.Tiesto - Kaleidoscope (Ferry Corsten Remix) [08:43]
    -------
    23:40 min
  • Öyle her yazıya tıkladım ha download linki var diye

• markus schulz'un setlerinde denk geldiğim jan johnston featuring tenishia - flesh parçasının aslında eski bir parça olduğunu tahmin ediyordum fakat bu kadar eski ve bir tiesto remixi olduğunu bilmiyordum ama tiesto severlere şiddetle tavsiye ederim sonuna kadar dinleyin

• Trance ve Drum & Bass bir arada, muhteşem bir parça olmuş, yine Tiesto'nun parmaği var tabi bu işte.
  • Sağolun arkadaşlar ben ilgilenemiyorum fazla konuyla. Club Life çıktı bu arada gene.
  • Küçük bi up
  • Bu tür müzikleri pek sevmem ama lord of trance şarkısı hoşuma gider
  • Hadi benide ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxKuBiLaYxXx

Hadi benide ekle

Ekleme olayı yok bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emofelix

tiesto eski tiesto degil ama canli performanslari her zaman bomba olmustur. Keske Konseri Adem and Eve degilde konyaalti sahilinde verse offfff ne guzel olurdu. Antalyadayim gidesim var ama Otel de calidigi icin gitmiyecem Rus larla trance dinlenmez ..

Tiesto trance müziğin dünyada gelişmesinde ön ayak olmuş yegane kişidir yeni bir akım başlattı ve arkasından birçok dj geldi tarzını biraz değiştirdi umarım ileride bizi yeni bir sound ile tanıştırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonimotto

quote:

Orijinalden alıntı: Emofelix

tiesto eski tiesto degil ama canli performanslari her zaman bomba olmustur. Keske Konseri Adem and Eve degilde konyaalti sahilinde verse offfff ne guzel olurdu. Antalyadayim gidesim var ama Otel de calidigi icin gitmiyecem Rus larla trance dinlenmez ..

Tiesto trance müziğin dünyada gelişmesinde ön ayak olmuş yegane kişidir yeni bir akım başlattı ve arkasından birçok dj geldi tarzını biraz değiştirdi umarım ileride bizi yeni bir sound ile tanıştırır.

Aslında ben live konserlerini filan hala beğeniyorum baya

• YEPYENİ

Tiesto - Bombage

Tiesto - I Miss You

• @yekialem bende az önce bi sitede gördüm tam ekliyim dedim sen benden daha önce davranmışsın
  • LANN LANNN TİESTO'NUN OYUNU ÇIKIYOOOOOO. PC'ye çıksın Allah'ım nolur ya

Tabiki gene pc yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 31 Temmuz 2010; 16:14:43 >
  • Tiësto feat. Kay - Work Hard, Play Hard

sonunda gerçek trance çizgisinde birşeyler yapmasını hatırlamış
  • tijs abiden bir parça sanırım 2004 senesinden adagio ve lethal industry ile aynı albümde olması lazım bir orjinali birde remixi var elimde bu adamın daha paylaşacak çok klasik parçası var arkadaşlar ama kesinlikle dinleyin hatta parçanın ortasında ben başka bir parçaya benzettim ama sizdede böyle bişey olacakmı.....

• Dağıttığım arşivimden kalan satmaya kıyamadığım plaklarım :(

Ayrıca bir efsane haline gelen adagio for string şarkısının orjinal hali ve kullanıldığı filmde ayrı bir güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekseker -- 22 Ağustos 2010; 14:32:35 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.