Şimdi Ara

Dj setup tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu işte yeniyim. hatta ilk deneyimim olcak. heves olarak kalıp kalacağını bilmiyorum ama bi controller almak istiyorum. evde kendi zevkimle oynayabileceğim.ve çok basit bişey olsunda istemiyorum. biraz araştırdım. ve aklımda 2 model oturdu. pioneer ın
    we go yada wego 2-ucuz, hobi için uygun
    ergo - biraz daha detaylı, pahalı,traktoru beleşe veriyo limited serisinde

şimdi detaylar konusunda pek bi bilgim yok, frekans aralıkları fln oluyomus, hassasiyet, kontrolle ilgi tuşlar gibi gibi. bilen arkadaşlar bu konuda bana hangisini önerebilir. başlandıçta zorlanmıcağım ve elim alıştıktan sonrada 'bunda bişey yapılmaz, bi üst modelini alsaydım' dedirtmesin istiyorum

ayriyetten önerileriniz varsa alabilirim

• konuyumu yanlıs yere actım. hiç bilgisi olan arakadaş yok mu?
  • Güncell
  • kardesim dj lik ogrenmek istiyorsan pc baglantililarla yani arayuzlerle ogrenemezsin

ogrenirsin ama pioneer professionel bi setup ta calamzsin

pc de tek tusla bpm oturtursun

ama normal setuplarda bole bi tus yok

zaten en onemli safha da bpm tutturmak gerisi basit

ewde takilcam kafama gore dersen pc baglantili al ama bi gelecek dusunuyorsan eskide olsa professionel pc olmadanda calinabilecek

bi setup alman gerekir

kolay gelsin
  • doğru diyon dostum similatörlerle olcak iş değil zaten kafamda ddj-sx, ergo,wego var suanda ama işte bu işe sadece youtube dan gördüklerimle dahil olacağım için çekincelerimde yok değil hani
  • Ergo V tarzı DJ Controllerlar ile ufak çaplı etkinliklerde çalabilirsiniz, evde çalarsınız, arkadaş ortamında, ev partilerinde çalarsınız. Tabi büyük organizasyonlarda ne şartlar aranıyor tam olarak bilmiyorum. Pioneerın eğitimle verdiği bir sertifika isteniyormuş sanırım.

Ergo V alacağınıza Traktor S2 alın. Daha çok önerilen bir cihaz. Traktor yazılımıyla tam uyumlu. Ergo V ise Virtual DJ ve Serato ile çalışıyor diye biliyorum.
  • Herkes traktor un rahatlığından bahsediyo, kullanan bilir dio ama sereto da baya çaplı bi programmmıs. ve artık bütün cihazlar bütün prgramlarla açılabikliyo. sx i traktorle uyumlu calıstırabiliyorlar, tabi orjinal yanında gelmesi ayrı bi muhabbet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.