Şimdi Ara

Dizüstü Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, yaklaşık 15 gündür dizüstü bilgisayar araştırması yapıyorum ama herhangi bir modelde karar kılamadım.. aradığım özelliklere gelecek olursam hızlı bir bilgisayar istiyorum takılmalar olmasın, kesinlikle oyun oynamayı düşünmüyorum ofis programları ve internet gezintileri için kullanacağım. öğrenci olduğum için alacağım bilgisayar en az 4 yıl idare etmeli. sizce aradığım özelliklere bakacak olursak intel 4. nesil işlemcili sony vaio pro serisi benim işime yarar mı yada vaio t serisi.. pilin kullanım süresi önemli o yüzden bu modelleri gözüme kestirdim. bu konuda sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum, yardımcı olur musunuz?

VAIO PRO SERİSİ

Dizüstü Seçimi

VAIO T SERİSİ

Dizüstü Seçimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exterminant -- 4 Ağustos 2013; 16:52:51 >

• Butcene uygunsa kesinlikle Vaio PRO.
    Şu an alınabilecek en iyi ULTRABOOK.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theduayen

Butcene uygunsa kesinlikle Vaio PRO.

o da ihtimaller arasında alabilirim.. bu arada ultrabook'larda ısınma ve fan sorunları olmuyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

quote:

Orijinalden alıntı: theduayen

Butcene uygunsa kesinlikle Vaio PRO.

o da ihtimaller arasında alabilirim.. bu arada ultrabook'larda ısınma ve fan sorunları olmuyor değil mi?

Asil ozelligi onların olmaması zaten mağazada mutlaka kendinde biraz kurcala sağını solunu tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theduayen T kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim, sağolun içimi rahatlattınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.