Şimdi Ara

Dizüstü için Ram sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımın 4gb ram'i var. Şu linkteki bilgisayar.http://teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=K55VJ-SX031D

Max ram 8g diyor. Ben şimdi 4gb ram alsam ikinci ram olarak takabilir miyim yoksa 4'ü çıkarıp yerine 8gb'mi takmalıyım. Önemli olan her ram uyumlu olur mu. Uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım. Ram bölümünün resmini de çektim. Yardımcı olursanız.

Dizüstü için Ram sorusu Dizüstü için Ram sorusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR . -- 6 Ağustos 2016; 14:07:40 >

• MERHABA.
    SAMSUNG MARKA 1333Mhz ram kullanıyorsunuz.
    yanına uyumlu 1333 veya 1600mhz ram almanız gerekmektedir....
    tavsiyem 2x4g dual ram almanız.performnsa etkisi büyük olacaktır.1600mhz destekleyen cihaza 1333ram takılıp piyasaya sürülmüş demek ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 6 Ağustos 2016; 23:57:50 >
  • Hocam benim ram 1600mhz. Bunun yanına 4gb ram alsam takacak yer var mı toplamda 8gb'ye ulaşabiliyor muyum.
  • SLaYeR . kullanıcısına yanıt
    2.ci ve bos olan slota takabilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki uyumluluğa dikkat etmem gereken bir durum var mı. 1600mhz lik herhangi bir 4gb alsam olur mu. Ya da çıkarıp direkt bir 8gb almama gerek yok değil mi performans açısından bir fark olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR . -- 6 Ağustos 2016; 23:50:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.