Şimdi Ara

Dizi Takip Programı Aranıyor! (Dizimag Alternatifi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tahmin edildiği üzere ben de dizimag ın kapanması sonucu mağdur olmuş bir dizikoliğim dizimag de kayıtlı 30 a yakın dizim vardı ve hepsini de izlemeyi planlıyordum bazen kafama esince 20. sıralardan birini açıp izlerdim ve de oradaki sıralama benim en favori dizilerimi ortaya çıkarmıştı şans eseri o otuz kadar dizinin isimlerini ve kaçıncı bölümde olduğumu kayıt etmiştim ama doğru program olmadan işime yaramıyor şu ana kadar bulabildiğim programlar dizilerin güncel bölümlerini gösteriyor ve o bölüm üzerinden kayıt olanağı sunuyor ben daha güncel bölümüne gelemediğim içinde bazı dizileri takip edemiyorum bunun dışında bazı programlarda dizi eksiği var örneğin bir tanesinde teen wolf yoktu bu gibi sorunları aşmam için en uygun programı arıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

• Mobil için dizitvhd var android

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir tanıtım yapmıştım:http://forum.donanimhaber.com/m_87319547/f_//tm.htm#87319547

Yorumlarınızı konudan yaparsanız konu canlanır.
  • Ben Excel'den şöyle bir liste yaptım.Hem çevrimdışı'da kullanıyorum.Sıkıntı olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PentaqoN

Ben Excel'den şöyle bir liste yaptım.Hem çevrimdışı'da kullanıyorum.Sıkıntı olmuyor.

Ben de düşünmüştüm ama denemedim işlevli bir şeye benziyor ve de gayet güzel dizayn etmişsin bir kopyasını yollarsan yararlanabilirim.
  • dizi-takip.com sitesini tavsiye ederim.

takip ettiğim dizide kaçıncı bölümde kaldım, yeni bölümü - yeni sezonu ne zaman gelicek, kimler oynuyor gibi bir ton bilgi içeriyor.
    takip ettiğiniz dizilerin yayınlandığı gün size mail ile bildirimini yapıyor.
    sizinle aynı dizileri izlemiş insanlardan yola çıkarak size yeni dizi tavsiyesinde bulunuyor.
    takviminizi ayarlayabiliyorsunuz kendinizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilmuhlu -- 4 Mart 2014; 14:47:55 >
  • bilmuhlu B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Puzzles kullanıcısına yanıt
    Eyvallah yardımın için artık işimi görür bunlar.
  • dizi-takip.com sayfasını şiddetle tavsiye ederim.

sosyal medya ile etkileşimli yeni dizaynları çok kullanışlı ve güzel.
  • buradanda izleyebilirsini 1080p olarak sunuluyor yabancidiziizle24.com ayrıca günlük güncel arşivleride bulunmaktadır dizi film falan yabancidiziizle24.com
  • arkadaşar var mıdır günncel sizin kullandığınız
  • tvshow time programını öneririm telefondan kullanıyorum çok başarılı bir program
  • aynen tvshow time çok iyi. kaçıncı bölümde kaldığını, yeni bölümün ne zaman olduğunu falan da gösteriyor. ayrıca izlediğin bölüme oy verip, en iyi karakteri de seçebiliyorsun.
  • Eskiden bunu kullanırdım:

http://www.tvcountdown.com/

Şimdi topu topu 1-2 dizi izleyince gerek kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.