Şimdi Ara

Dizel veya Benzin & LPG otomatik vites araç tavsiyesi (Bütçe max 25.000 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Max. 25000 TL ( daha az olursa hayır demem:) ) bütçe ile şu kriterlerde bir araç arıyorum;

Kesinlikle otomatik şanzıman olmalı. Klima da şart.
    Az yakmalı, km başına 20 kuruş civarı yakabilir. Hafta içi hergün 50 km yol yapacağım en az.
    Sedan, hb farketmez. Hangi sınıf olduğu da çok önemli değil. Bagaj boyutu, arkadaki yolcuların diz mesafesi gibi detaylar öncelikli kriterler değil. Boyum 1.72, çok yüksek olmasına da gerek yok.
    Hali hazırda Opel Vectra 2.0 aracımız var, uzun yolda onu kullanabilirim o yüzden performans da çok aşırı önemli değil.
    Donanım olarak çok beklentim yok, park sensörü olsa fena olmaz ona çok alıştım çünkü. :)
    Bana sürekli sorun çıkarmayacak, çıkarsa da bakım maliyeti çok üzmeyecek bir marka / model olmalı. Memurum, bütçem belli.
    Antalya'da yaşıyorum, bütün markaların servisi var o konuda da rahatım.
    2. el satışının kolay olup olmaması çok önemli değil, öyle takıntım yok. Aynı şekilde boya takıntım da yok zaten belirlediğim bütçe seviyesinde beklentileri çok da yüksek tutmamak lazım.

Benim yaptığım araştırmalar sonucu Opel Corsa ve Fiat Punto öne çıktı, onları takip ediyorum ancak arabadan çok anlamam o sebeple sizlere de sormak istedim. Mümkün oldukça az km yapılmış ve modeli çok eski olmayan bir araba alsam daha iyi olur gibi geliyor. Bu doğrultuda önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xprofessorx -- 19 Mart 2017; 13:52:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.